1
1
1
120'

Piłkarze grają, a dwóch... bije się w okolicach pola karnego. Sędzia nie reagował.

1
1
1
119'
116'

Końcowe minuty dogrywki. Wszyscy mają już dość tego meczu, a zwycięzcy wciąż nie znamy.

1
1
113'

Odpowiedź Mallorki, głową uderzał Muriqi, bramkarz sparował piłkę.

1
1
1
112'

Powtórki pokazały, że to Samu Costa w ostatnim momencie przyblokował strzał.

1
112'

De Marcos do Nico Williamsa, ale ten spudłował z sześciu metrów!

1
110'
wchodzi Wchodzi
Siebe van der Heyden #4
schodzi Schodzi
1
109'

Athletic aktywniejszy w przodzie, Mallorca dobrze się broni. Piłkarze z Balearów marzą o rzutach karnych.

1
107'

Berenguer uderzył z linii pola karnego. Jednak został przyblokowany. Po chwili piłkę złapał bramkarz.

1
czas Druga połowa dogrywki
komentarz

Zmiana stron i ostatni kwadrans meczu przed nami.

1
105+3'
Jose Copete #6
1
105+1'
105'

W dogrywce pogramy jeszcze przez 3 minuty, a później ostatni kwadrans.

1
102'

Munain uderzył z rzutu wolnego. Tuż obok słupka!

1
99'

Rwana i szarpana jest pierwsza część dogrywki. Wszyscy są świadomi, że wystarczy moment.

1
97'

Zespoły mają jeszcze siły, ale wkrótce na pewno zaczną pojawiać się błędy.

1
94'

A teraz głowę rozbił Muriqi, ale wróci do gry. Z kolei zszywaną głowę ma Gomez. Taki miły wieczór.

1
94'

Muniain uderzał z pola karnego, ale źle trafił w piłkę i przestrzelił.

1
91'

Bardzo ostro Samu Costa zaatakował rywala głową. Gomez pozbierał się, agresor bardziej ucierpiał.

1
czas Pierwsza połowa dogrywki
91'
91'
Oihan Sancet #8
komentarz

Przed nami dogrywka. Moment przerwy i gramy dalej.

90+3'

Dwukrotnie z dalekiej podróży wrócili piłkarze Mallorki. Strzał Viviana odbił bramkarz, po chwili próba głową tuż obok bramki!

90+2'

Akcja Athletiku przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

90+1'
Vedat Muriqi #7
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty, a później raczej dogrywka.

87'

Nico Williams dogrywał z kornera, dobrze zachowała się obrona Mallorki, która wybiła piłkę.

85'

Poszukała szczęścia Mallorca, sędzia jednak dopatrzył się faulu w ataku.

83'

Akcja Athletiku, proste dogranie w pole karne i piłka w posiadaniu Dominika Greifa.

80'

Dogranie w pole karne Athletiku, zabrakło kolejny raz dokładności.

80'
Unai Gomez #30
I. Ruiz de Galarreta #16
77'

Radonjić wypracował sobie miejsce do uderzenia, ale źle przymierzył i wyraźnie chybił.

76'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Coraz więcej wskazuje na to, że czeka nas dogrywka.

73'
Dani Rodriguez #14
72'

Przerwa w grze. Problemy ma Martin Valjent.

70'

Przez moment Mallorca oddaliła grę od własnej połowy. Teraz jednak ponownie Athletic w natarciu, ale dość chaotycznym.

67'

Uderzał z pola karnego Sanchez, jednak bardzo wysoko ponad bramką.

66'

Dani Rodriguez dogrywał z rzutu wolnego, ale krótko mówiąc: wyszło fatalnie.

64'

W ataku Athletic, Mallorca broni się, ale wydaje się, że może mieć coraz większe problemy.

62'
Manu Morlanes #8
62'
Antonio Sanchez #18
Cyle Larin #17
61'

Nico Williams w polu karnym zagrywał do brata, ten jednak w piłkę nie trafił.

59'

Rozpędza się Athletic. Drużyna z Bilbao jest coraz groźniejsza.

57'

Tym razem uderzał Sancet, strzał poszybował wysoko ponad bramką przeciwnika.

56'

Athletic w ataku, Mallorca szans szuka po szybkim wyjściu lub też stałym fragmencie gry.

53'

Akcja Mallorki, przez moment groźnie zrobiło się pod bramką Athletiku, zabrakło jednak uderzenia.

50'

Gol! Strzelił Oihan Sancet. Asystował mu Nico Williams. Mamy remis! Zmarnowali swoją okazję gracze Mallorki, skutecznie odpowiedzieli rywale! Nico Williams odebrał piłkę rywalowi przed polem karnym, zagrał do Sanceta, a ten strzałem z pola karnego pokonał bramkarza! 1:1!

49'

De Galarreta po raz kolejny uderzył z dystansu. Tym razem wyraźnie niecelnie.

46'

Mogło być 0:2! Larin znalazł się niemal w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale górą Julen Agirrezabala!