Chwila przerwy i rozpoczniemy konkurs rzutów karnych.

A jednak gola nie ma! Wright był na spalonym! Wciąż 3:3!

2
2
2
120+1'

Nieprawdopodobne! Wright wpadł w pole karne, zagrał do Torpa, a ten dołożył nogę! 4:3!

1
1
117'

Odpowiedź United, strzał Forsona poszybował metr ponad bramką Coventry.

116'

Simms uderzył z ostrego kąta i trafił w poprzeczkę! Sporo szczęścia mieli gracze United!

115'

Nikt nie chce rzutów karnych. Zespoły szukają rozstrzygnięcia w dogrywce.

112'

Kontra Coventry, w dobrej sytuacji znalazł się Wright. Strzał przeleciał obok słupka

111'
Jay Dasilva #3
110'

Kontra Coventry, Godden został zablokowany i będzie jedynie rzut rożny.

107'

Maguire ruszył środkiem pola. W końcu uderzył z ostrego kąta. Będzie rzut rożny.

106'

Zmiana stron i gramy dalej.

105'

Doliczona została minuta.

103'
Omari Forson #62
102'

Z dystansu uderzył Sheaf, kilka metrów obok bramki Onany.

100'

United trochę aktywniejsze, ale wciąż dość daleko od bramki Coventry.

1
1
97'

Gracze United, poza strzałem Fernandesa, wciąż śpią. Coventry w dalszym ciągu aktywniejsze.

94'

Piękny strzał oddał Bruno Fernandes! Piłka zatrzymała się na poprzeczce!

1
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Przed nami niespodziewanie dogrywka.

90+8'
90+7'

Gracze Coventry szukają czwartej bramki! Co się dzieje z United?

1
90+5'

Gol! Strzelił Haji Wright. Cóż za pogoń! Wright wykorzystał rzut karny i mamy remis 3:3!

2
1
1
90+3'

Cóż tam się dzieje! Rzut karny do Coventry! Sędzia dostrzegł zagranie ręką!

90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 6 minut.

89'

Manchester United mógł zamknąć mecz, ale Hojlundowi zabrakło w polu karnym zdecydowania.

86'
85'

Potężny strzał Torpa sparował Onana! Piłka szybowała w środek bramki!

84'

Cóż za zmiana w meczu. Gracze Coventry szukają remisu i dogrywki!

1
82'
Bobby Thomas #4
81'
Jake Bidwell #21
79'

Gol! Strzelił Callum O'Hare. Asystował mu Ellis Simms. A jednak! Coventry łapie kontakt! Strzelał O'Hare piłka odbiła się od obrońcy i myląc bramkarza znalazła się w siatce! 2:3!

Callum O'Hare #10
1
1
77'

Zagranie do Rashforda, który jednak znalazł się na spalonym.

75'

Piłkarze Coventry poczuli krew i szukają kontaktowego gola. Gracze United muszą się przebudzić.

1
71'

Gol! Strzelił Ellis Simms. Asystował mu Fabio Tavares. Piłkarze Coventry ratują honor. Z prawej strony dośrodkował Tavares, a Simms uderzył z pola karnego do bramki! 1:3!

Asysta:
1
1
68'

O'Hare uderzył z pola karnego głową. Efektownie, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

68'

Piłkarze Coventry szukają uratowania honoru, ale mają problemy z kreowaniem okazji, a nawet z przedostaniem się w pole karne.

65'
63'
Victor Torp #29
Josh Eccles #28
63'
Luis Binks #2
Liam Kitching #15
63'
Joel Latibeaudiere #22
62'

Zamieszanie pod bramką United. Najpierw strzał Garnacho został zablokowany, po chwili poprawka Maguire'a była niecelna.

59'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes. Asystował mu Marcus Rashford. Kolejny cios zadany przez United. Mogli trafić gracze Coventry, bramkę zdobyli rywale. Rashford w polu karnym do Bruno Fernandesa, a ten uderzył po nodze obrońcy do siatki! 0:3!

56'

Piłkarze Coventry w końcu trochę odważniej, ale wciąż bez okazji na premierowego gola.

53'

Onana gra na czas i bardzo dobrze się tą sytuacją bawi. Za moment sędzia może nie wytrzymać.

51'

Gracze United w ataku. Zespół z Premier League szuka trzeciego trafienia w meczu.

48'

Niespodziewanie uderzenie Fernandesa, piłka przeleciała tuż obok słupka!

48'

Spokojny początek 2. połowy meczu. Coventry wciąż dość nieśmiało, bez wiary w powodzenie akcji.