(0:0)
Zakończony
Chelsea FC
komentarz

Koniec meczu! Nie było to wielkie widowisko, ale City wygrało 1:0 z Chelsea i melduje się w finale Pucharu Anglii!

1
90+8'

Mudryk fatalnie dośrodkował. Tu już nic się nie zmieni.

90+8'

Ostatnia szansa dla Chelsea. Walker powalił Mudryka. Rzut wolny.

90+6'

Chelsea nadal bez zagrożenia pod bramką City.

1
90+3'

Chelsea nie potrafi przejąć inicjatywy w doliczonym czasie gry. City rozgrywa piłkę na własnych warunkach.

1
84'
90'

Doliczone aż 8 minut.

88'
89'

Chelsea w końcówce nie ma nic do stracenia.

84'
88'
87'
87'
86'

City się rozpędzało, aż w końcu gola zdobyło. Szanse na dogrywkę już niewielkie.

84'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kevin De Bruyne. Doku zagrał w pole karne do De Bruyne, który podawał wzdłuż bramki. Piłkę trącił Petrović, ale ta i tak trafiła pod nogi Silvy, który strzałem przy krótkim słupku trafił do siatki!

82'

Akanji do Alvareza, który uderzył wysoko ponad bramką.

1
1
1
1
1
79'
79'
77'

Problemy Ortegi.

1
1
1
1
1
75'

Doku dryblował po lewej stronie i padł na murawę po starciu z rywalem. Rzutu wolnego jednak nie ma.

74'

Strzał Madueke z dystansu został zablokowany.

72'

Gusto usiadł w polu karnym i trzyma się za kolano. Pomoc w drodze.

1
71'

Przyspiesza City. Ewidentnie Obywatele nie chcą grać dogrywki.

70'

De Bruyne próbował uderzać z pierwszej piłki po podaniu Alvareza. Przestrzelił.

1
69'

Doku wpadł w pole karne i uderzył na bramkę. Petrović odbił piłkę nogami.

68'

Bliżej gola Chelsea, choć City oczywiście skreślać nie można.

65'
64'

Pomoc medyczna udzielana jest Grealishowi.

63'

Niedokładny jest dzisiaj Rodri. Tym razem źle dogrywał do lewego skrzydła.

62'

Grealish płasko zgrywał wzdłuż bramki. Piłkę wybił Silva.

61'

Jackson pomknął na bramkę, ścigał go Walker i ostatecznie napastnik Chelsea padł w polu karnym. Sędzia rzutu karnego jednak nie odgwizdał.

60'

Grealish poszukał strzału i wywalczył rzut rożny.

59'

Chelsea bardzo wysoko atakuje rywala i chce otworzyć wynik tego meczu.

58'
55'

Uderzenie Palmera po rykoszecie od muru nieznacznie minęło bramkę. Rożnego jednak nie ma.

54'

Madueke szukał rzutu wolnego i znalazł Grealisha, który go sfaulował.

53'

Pierwszy celny strzał City za sprawą Fodena. Świetnie na linii interweniował Ortega.

53'

Najpierw błąd Rodriego, który stracił piłkę, a za moment błąd Jacksona, który źle podawał.

52'

Nie klei się gra City. Dość wspomnieć, że podopieczni Pepa Guardioli nie oddali jeszcze choćby jednego celnego strzału.

49'

Jackson zmarnował sytuację sam na sam z Ortegą po podaniu Gallaghera!

47'

Z dystansu równie mocno, co niecelnie uderzył Madueke.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę w oczekiwaniu na bramki.

46'
czas Druga połowa
komentarz

Do przerwy bez bramek.

45+1'

De Bruyne miał niezłą okazję do strzału, ale postanowił podawać do Grealisha. Nic z tego nie wyszło.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'
44'

Dramatyczne dośrodkowanie Fodena z rzutu wolnego.

41'

Gusto zmarnował wysiłek Maudeke fatalnym dośrodkowaniem.

39'

Widać brak świeżości w poczynaniach City, co próbuje wykorzystać Chelsea.

37'

Palmer sprytnym "taś tasiem" próbował pokonać Ortegę, ale ten był na posterunku.

36'

Katastrofalnie z dystansu uderzył Rodri.

34'

Bernardo Silva, no właśnie co? Strzelał? Wrzucał? Lobował? Ciężko powiedzieć. W każdym razie zagrał fatalnie.

32'

Piłkarze Manchesteru z pewnością będą chcieli zakończyć ten mecz w regulaminowym czasie gry. Kolejna dogrywka w tak krótkim czasie może być dla nich zabójcza.

29'

Cóż zrobił Jackson!? Jak mawiają młodzi ludzie - masakracja! Napastnik Chelsea biegł kilkadziesiąt metrów na bramkę Ortegi, minął bramkarza, ale nie bardzo wiedział co dalej i próbował szukać podaniem kolegi. Nie znalazł i zmarnował świetną szansę.

27'

Grealish mięciutko dograł piłkę do Silvy, który nie dał rady pokonać bramkarza z bliskiej odległości, ale i tak był spalony.

27'

Złe dośrodkowanie Alavreza, ale City dalej przy piłce.

27'

De Bruyne szukał dośrodkowaniem Ake, którego uprzedził Jackson. Rzut rożny.

26'

Enzo powalił Rodriego. Rzut wolny dla City.

25'

Walker zagrał w pole karne wprost na głowę interweniującego Silvy.

22'

Grealish dograł w pole karne do Alvareza, który nie zdołał przyjąć piłki.

20'

Alvarez zatańczył w polu karnym Chelsea i oddał strzał, który został zablokowany. Jeśli nawet trafiłby do siatki, to nadal byłoby 0:0, bo sędzia odgwizdał spalonego.

18'

Jackson wpadł w pole karne i płasko zagrał wzdłuż bramki. Problem w tym, że nie było tam nikogo, kto mógłby zamknąć akcję.

17'

Żwawy ponad kwadrans gry za nami, choć bez dużego zagrożenia pod którąś z bramek.

14'

De Bruyne świetnie zagrał do Fodena, który wbiegł między obrońców i minął bramkarza. Wygonił się jednak pod linię końcową i zdołał jedynie dograć przed bramkę, gdzie nie znalazł żadnego z kolegów.

11'

Palmer spróbował zaskoczyć Ortegę próbą z ponad 40 metrów. Bezskuteczenie.

9'

Chelsea nie pęka przed rywalem, co zwiastuje nam dobre widowisko.

7'

Gallagher do Jacksona, który uderzył z pola karnego, ale przy okazji tracił równowagę, więc spokojnie interweniował Ortega.

6'

City próbuje przejąć inicjatywę.

4'

Silva tym razem sam siebie uratował. Stoper był bliski straty na rzecz De Bruyne.

2'

Cucurella podawał we własne pole karne, a skórę uratował mu Thiago Silva, który uprzedził atakującego piłkę Alvareza.

1'