(1:1)
Zakończony

Szwajcaria

komentarz

Koniec! Szkoci zremisowali 1:1 ze Szwajcarią i przed ostatnią kolejką w grupie A nadal są w grze o awans.

5
2
3
1
3
90+1'

Jeszcze szansa dla Szkotów, ale bez dubletu McTominay.

4
3
3
2
3
90'

Doliczone 4 minuty.

2
1
2
1
3
90'
2
90'
ZMIANA
1
2
3
2
1
90'

Amdouni o centymetry od gola po wrzutce z rzutu wolnego!

1
2
2
1
1
86'
3
87'

McKenna płasko uderzył z daleka, bez zagrożenia pod bramką.

2
1
3
2
3
86'
ZMIANA
#0
1
1
4
86'
ŻÓŁTA KARTKA
#0
Szwajcaria
2
4
3
84'

Zbierał się Xhaka do podania, czekał, czekał, myślał i tak wymyślił, że podał za linię końcową.

5
2
1
82'

Embolo wyszedł sam na sam, przerzucił piłkę nad bramkarzem i zaczął się cieszyć. Niepotrzebnie, bo był na spalonym.

5
10
3
5
4
81'

Dwukrotnie próbował strzelać McTominay. Został zablokowany, ale gdyby pierwszy strzał mu wyszedł, to byłby to piękny gol.

2
3
4
1
2
80'

Ciężko o emocje w ostatnim czasie...

3
3
5
5
4
79'
ZMIANA
2
1
4
1
1
78'

Ndoye złamał akcję z lewego skrzydła w pole karne i zamiast skupić się na precyzji, to walnął bez sensu w trybuny.

1
1
3
1
77'

Szwajcarzy mają problemy w ostatnich minutach, ale Szkoci nie rzucają się do huraganowych ataków.

2
2
5
3
3
75'
ZMIANA
1
1
4
1
1
74'
ZMIANA

Szwajcaria. Schodzi: Remo Freuler. Wchodzi: Vincent Sierro.

Vincent Sierro #16
1
1
4
3
3
74'

Robertson wrzucił z rzutu wolnego, ale strzał daleko od bramki.

1
1
2
72'

Taki wynik przed ostatnią kolejką w lepszej sytuacji stawia Szkotów, którzy zagrają z Węgrami.

1
1
4
71'
2
1
68'
3
3
3
4
67'

Ależ blisko gola Szkoci! Robertson świetnie dośrodkował, pojedynek główkowy wygrał Hanley, a Szwajcarów uratował słupek!

7
4
2
7
6
66'

Akanji sfaulował rywala pół metra przed pole karnym. Będzie wrzutka z prawej strony.

7
4
5
5
6
65'

Gilmour huknął z dystansu. Zamiast do bramki trafił w Akanjiego.

5
3
1
3
64'

Znowu próbował zaszaleć Vargas na lewym skrzydle. Dał się nieco wypchnąć, przez co nie do końca dobrze trafił w piłkę i znacząco przestrzelił.

2
1
1
2
63'

Żadna drużyna nie potrafi mocniej zdominować rywala, przez co mamy więcej walki niż akcji ofensywnych.

2
2
2
61'
ZMIANA
60'

Bardzo źle wyglądającego urazu doznał Tierney. Znoszony na noszach, to może być długa przerwa w grze.

1
8
6
4
58'

To jeszcze Dan Ndoye czy już Arkadiusz Milik? Bardzo ładnie obrócił się z piłką napastnik, ale w świetnej sytuacji nie zdołał trafić do siatki.

1
3
1
59'
ZMIANA
56'

Vargas mocno uderzył, ale w środek bramki i prosto w ręce Gunna.

2
2
3
1
2
54'

Szwajcarzy zabrali piłkę Szkotom i teraz ci drudzy muszą za nią gonić.

7
7
2
2
6
52'

Szkoci łapią dobry rytm, ale strzałów póki co z tego nie ma.

1
5
2
2
51'

Pyskował McTominay do sędziego, a że nie jest kapitanem, to arbiter go w mig wyjaśnił.

3
5
3
51'
1
2
3
50'

Sędzia przerwał grę. Na boisku leży Akanji.

2
49'

Z dośrodkowania nic nie wyszło.

1
1
48'

Schaer chciał rozebrać McGinn'a przed polem karnym. Nie to miejsce, nie ta pora. Tylko rzut wolny zamiast amorów.