4
1
5
90+10'

Gol! Strzelił Kevin Csoboth. Asystował mu Roland Sallai. NIEMOŻLIWE!!! SZYBKI WYPAD WĘGRÓW, CSOBOTH NABIEGŁ NA PODANIE SALLAIA I TRAFIŁ DO SIATKI!!!

Węgry
92
63
21
7
21
90+8'

Morgan niby strzelał, ale było to tak beznadziejne, że aż brakuje słów.

8
31
9
7
6
90+6'

Szkoci wiedzą, że remis w zasadzie nic im nie daje. I w dalszym ciągu nie potrafią nic z tym zrobić.

4
10
6
6
12
90+4'

Chyba wystrzelali się Węgrzy.

6
4
9
8
7
90+2'

W natarciu Węgrzy! Csoboth w słupek!

13
4
17
7
10
90+1'

Szoboszlai szukał gola, ale znowu skutecznie Gunn.

4
1
9
1
90'

Doliczone 10 minut.

4
9
4
4
2
90'

Schafer uderzył z ostrego kąta, na posterunku Gunn.

1
2
3
1
3
89'

Chyba już niewiele może się tu zmienić. Ani jedni ani drudzy nie potrafią grać w piłkę. Kropka.

6
30
4
4
2
89'

Szkocja. Schodzi: Andrew Robertson. Wchodzi: Lewis Morgan.

1
86'
1
1
86'
#0
1
85'

Niby obie strony trochę przyspieszyły (kilka-kilkanaście minut przed końcem, ha!), ale nic z tego nie wynika.

3
3
2
3
1
83'
83'
#0
1
83'

Próba ataku w wykonaniu Szkotów. Na spalonym Shankland.

1
80'

Do obu drużyn dotarło chyba, że zaraz koniec meczu, a 0:0 nic nikomu nie daje.

5
4
2
2
2
75'
1
2
1
2
2
78'

Węgrzy próbują dalej naciskać Szkotów, którzy po przerwie są jeszcze słabsi.

5
2
2
76'
76'

Szkocja. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Lawrence Shankland.

Lawrence Shankland #9
4
1
74'

Węgry. Schodzi: Barnabas Varga. Wchodzi: Martin Adam.

1
74'

Węgry. Schodzi: Marton Dardai. Wchodzi: Attila Szalai.

Marton Dardai #24
4
5
7
4
6
74'

Zaraz wznowimy grę. Nerwowo przy linii bocznej.

6
4
5
8
5
73'

Varga znoszony z murawy. Najważniejsze, żeby Węgier wrócił do zdrowia.

25
8
8
9
5
72'

Czekamy na rozwój wydarzeń... Wszyscy ze strachem wyczekują na to, co się stało.

3
2
12
12
4
70'

W międzyczasie VAR sprawdza czy nie powinno być rzutu karnego, choć schodzi to obecnie na dalszy plan.

2
2
3
9
1
70'

Węgier odgrodzony kocami przez stewardów. Koledzy biegną po nosze. Wygląda to fatalnie.

3
1
2
24
4
68'

Coś bardzo niedobrego stało się po dośrodkowaniu Szoboszlaia. Kilku zawodników się zderzyło, na murawie są już medycy. Oby nie było żadnego dramatu.

3
21
68'

Hanley sfaulował Sallaia.

1
2
1
1
66'

Węgrzy przeważają. Szkoci się bronią. Emocji jak nie było, tak nie ma.

5
2
2
64'

Bolla na głowę Dardaia, a ten przymierzył ponad poprzeczką.

1
1
62'

Taka Polska w grupie ze Szkocją i Węgrami... Ale by to chodziło. Bednarek pewnie nawet nie miałby czasu czegoś zepsuć.

3
21
61'

Węgry. Schodzi: Callum Styles. Wchodzi: Adam Nagy.

Callum Styles #17
1
1
58'

McGinn poszedł jak dzik w żołędzie, wpadł w pole karne, ale przecież nie możemy mieć wszystkiego, więc podanie już niedokładne.

2
9
1
57'

Panie Argentyńczyk, kończ Pan ten mecz. Żyć się nie da.

4
11
1
2
1
55'

Spokojnie, zaraz się rozkręci...

3
11
1
53'

Adams autorem pierwszego strzału w wykonaniu Szkotów. Wysoko nad poprzeczką.

3
2
51'

Tak sobie myślimy, że dla dobra tego EURO lepiej będzie, jak Szkocja i Węgry dalej grać nie będą.

8
5
1
1
4
50'
4
3
1
1
2
49'

Sallai oddał strzał, jakby nic dzisiaj nie jadł. Wkurzony kolega, bo ten ewidentnie już był po kolacji i mógłby coś zdziałać.

2
4
1
1
1
48'

Kolejna próba, ale widać, że Botka, to nie Hajda...

1
47'

Próbowali zaatakować Węgrzy prawą stroną i wywalczyli rzut z autu. Niepołomice wstrzymują oddech.

4
46'

Dobra. Zaczynamy drugą połowę pełni nadziei. Taka już nasza przypadłość. Zawsze żyjemy nadziejami.