1
3
1
83'

Słowacja mniej więcej od 25. minuty nic nie gra. Świetnie weszli w mecz, strzelili gola, ale później kompletnie spuścili z tonu. Ukraina to wykorzystała.

9
1
1
8
6
80'

Gol! Strzelił Roman Jaremczuk. Asystował mu Mykoła Szaparenko.

Ukraina prowadzi! Jaremczuk doprowadził do ekstazy kibiców w żółtych koszulkach. Rezerwowy w talii Serhija Rebrowa dostał kapitalne podanie od Szaparenki i pokonał Dubravkę. Próbował jeszcze interweniować na linii bramkowej Skriniar, lecz nie dał rady.

77'

Zablokowany strzał Sudakowa z dość niewygodnej pozycji.

6
2
2
2
3
75'

Mudryk doznał jeszcze kontuzji, wzywa sztab medyczny.

6
3
2
6
1
74'

W odpowiedzi mieliśmy szybką akcję Ukrainy i Mudryk z ostrego kąta strzelił w słupek.

2
3
1
74'

Kontratak Słowacji, ale Pekarik oddał bardzo zły strzał zza pola karnego. Został zablokowany.

1
2
1
71'

20 minut do końca. Ukraina jest lepsza w drugiej połowie, ma inicjatywę, ale trudno się dziwić. Słowakom remis i tak sporo daje, Ukraińcy muszą poszukać zwycięstwa.

1
1
1
1
5
69'

Słabszy fragment spotkania. Dużo fizycznej gry w środku pola, mało sytuacji pod jedną lub drugą bramką.

67'
67'
Adam Obert #4
1
1
3
67'
64'

Centrostrzał w wykonaniu Tymczyka. Do polskiej szkoły sporo zabrakło, bo piłka wyleciała poza boisko.

1
1
1
62'

Hancko wybija piłkę poza boisko. To wygląda na jakiś poważniejszy uraz. Potrzebna interwencja sztabu.

1
1
1
1
1
60'
David Strelec #18
1
1
60'
58'

Desperacki strzał Schranza zza pola karnego. To nie miało prawa się udać.

2
1
1
55'

Obudzili się Ukraińcy. Słowacy zepchnięci do defensywy.

3
2
6
9
54'

Gol! Strzelił Mykoła Szaparenko. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko.

A tymczasem mamy remis! Znakomity kontratak Ukrainy. Zinczenko podał płasko w okolice jedenastego metra i Szaparenko mocnym strzałem pokonał Dubravkę!

53'

Akcja Słowaków. Haraslin wbiegł w pole karne, szukał płaskiego podania w kierunku Bozenika, ale zagrał zbyt blisko bramki i Trubin złapał piłkę.

51'

Szansa dla Ukrainy! Ależ popsuł to Dowbyk. Wydawało się, że idealnie zagrał mu na głowę Mudryk, ale strzał z kilku metrów okazał się koszmarny, nawet trudno to nazwać strzałem.

2
2
1
49'

Ukraińcy nie weszli najlepiej w drugą połowę. To Słowacy częściej przebywają pod polem karnym przeciwnika niż odwrotnie.

5
4
1
46'

1
45'

Sędzia dolicza minimum jedną minutę.

5
5
5
44'

Dobry strzał Haraslina z 20 metrów. Trubin z trudem odbił piłkę. Pierwsza od dłuższego czasu akcja Słowaków.

10
5
1
2
2
43'

Zinczenko tym razem pokusił się o strzał z rzutu wolnego. Dubravka przypilnował bliższego słupka i nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
40'

Dośrodkowanie Zinczenki, ale Dowbyk zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia odgwizdał faul w ataku.

6
4
1
40'

Ukraina nie schodzi z połowy przeciwnika. Chyba coś przeskoczyło w głowach, cytując klasyka. Brakuje jednak konkretów.

5
1
1
3
37'

Zdecydowanie trudniejsze minuty Słowaków.

4
2
11
2
36'

Kolejna akcja Ukrainy. Mudryk przechytrzył obrońcę, dziubnął sobie piłkę i wbiegł w pole karne, ale następnie zachował się koszmarnie w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Ani to nie był strzał, ani podanie w kierunku Dowbyka. Niezrozumiałe zachowanie.

5
2
1
5
34'

Słupek! Tymczyk mógł doprowadzić do wyrównania, ale zabrakło mu centymetrów!

14
8
2
6
33'

Ukraina jest w ostatnich minutach nieco dłużej przy piłce, choć w sumie niewiele z tego wynika.

1
3
1
1
1
30'

Obudzili się Ukraińcy. Miło z ich strony, że jednak zdecydowali się dojechać na ten mecz.

3
8
1
2
29'

Niezbyt dobry strzał Mudryka z narożnika pola karnego, ale piłka została jeszcze podbita przez jednego ze Słowaków. Nieoczekiwanie miał jeszcze okazję Jarmołenko, jednak nie zdołał tego zamknąć na wślizgu.

2
1
28'

Pierwsza szansa dla Ukrainy! Po dobrym podaniu Mudryka w polu karnym był Dowbyk, umiejętnie przełożył rywala, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

1
3
1
5
27'

Akcja Haraslina (kolejna!), podanie przed pole karne do Dudy, ale ten miał problemy z opanowaniem piłki, stracił równowagę i było już w zasadzie pozamiatane.

1
3
25'

Dośrodkowanie w ciemno Haraslina. Nie ruszył do piłki Kucka i Zinczenko spokojnie zagrał do Trubina. Zabrakło tu ataku na futbolówkę ze strony Słowaków.

1
2
22'

Wreszcie Ukraińcy ruszyli z kontrą. Mudryk przyjął piłkę w środku boiska, przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale następnie uderzył bardzo niecelnie zza pola karnego.

13
9
1
13
20'

Słowacja chce więcej. Tu nie ma oddawania piłki Ukrainie, tylko kolejne ataki.

48
22
4
2
17'

Gol! Strzelił Ivan Schranz. Asystował mu Lukas Haraslin.

Słowacja prowadzi! To się musiało tak skończyć. Sprytnie wykonany aut, Haraslin wrzucił piłkę na dalszy słupek i Schranz precyzyjnym strzałem głową pokonał Trubina!

122
47
8
3
6
14'

Dubravka ma jak na razie bardzo spokojny dzień w pracy. Ukraina nie weszła dobrze w mecz, jeszcze chyba siedzi w głowach przegrana z Rumunią.

24
13
3
2
1
12'

Kolejne uderzenie. Tym razem zza pola karnego spróbował Duda, lecz nie trafił w bramkę.

1
2
6
2
7
11'

Słowacja blisko gola. Z kilku metrów strzelał Schranz i świetnie na linii broni Trubin.

21
4
2
6
10'

Akcja Słowaków. Lewą nogą strzelał Haraslin, ale pewnie broni Trubin.

6
3
1
3
6
10'

Ależ zepsuł kontratak Jarmołenko. Świetnie ruszyli Ukraińcy, ale Jarmołenko podawał zbyt mocno do rozpędzonego Tymczyka i ten nie miał szans dobiec do piłki w polu karnym.

3
1
1
2
8'

Trubin łapie piłkę po dośrodkowaniu Haraslina. Spokojna interwencja.

2
1
2
3
3
7'

Atak pozycyjny Słowaków. To oni mają inicjatywę, dużo dało tej drużynie zwycięstwo z Belgią.

12
4
2
1
1
5'

Długie podanie w kierunku Jarmołenki, ale ten został złapany na spalonym. Ukraina póki co mało konkretna.

6
1
2
1
1
3'

Na razie gra toczy się niemal wyłącznie na połowie Ukrainy.

15
3
1
1
2
1'

Gramy! Sędzia Michael Oliver gwizdnął po raz pierwszy.