3
4
90+4'

Gol! Strzelił Cenk Tosun. Asystował mu Orkun Kokcu.

Ostatecznie to Turcja zamknęła mecz golem na 2:1. W doliczonym czasie zaatakowała odsłoniętego przeciwnika i pokazała wyższość strzałem Cenka Tosuna!

21
90+3'

Ostatnie szanse Czechów.

7
1
5
1
90+2'

Efektowna akcja indywidualna Barisa Yilmaza zakończona płaskim strzałem. Zbyt banalnym do pokonania Mateja Kovara.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Ladislav Krejci za ostre przewinienie na boku boiska.

2
1
1
3
3
90'

Doliczone minimum sześć minut.

6
1
2
2
2
88'

Ponownie musi dużo doliczać Istvan Kovacs.

2
1
1
87'

Turcja. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Orkun Kokcu.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Cerv za niesportowe zachowanie na ławce rezerwowych.

Lukas Cerv #21
Czechy
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Samet Akaydin za niesportowe zachowanie.

Samet Akaydin #4
Turcja
3
1
1
83'

Piłkarska awantura. W niej Czesi potrzebują drugiego gola do awansu.

1
81'

Czechy. Schodzi: David Jurasek. Wchodzi: Matej Jurasek.

Matej Jurasek #26
David Jurasek #15
2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mert Muldur za niesportowe zachowanie.

3
2
1
1
78'

Mert Guler poradził sobie z poskromieniem dośrodkowania z rzutu rożnego Vladimira Coufala.

75'

Czechy. Schodzi: Lukas Provod. Wchodzi: Ondrej Lingr.

1
75'

Turcja. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Cenk Tosun.

75'

Turcja. Schodzi: Arda Guler. Wchodzi: Kerem Akturkoglu.

Kenan Yildiz #19
2
73'

Podanie w pole karne reprezentacji Czech do Kenana Yildiza. Chyba gracz Juventusu spodziewał się konfrontacji jeden na jednego z obrońcą, tymczasem nadbiegł jeszcze Vladimir Coufal i to on nie pozwolił na oddanie strzału na bramkę Mateja Kovara.

3
1
70'

Po prostu wściekli są Turcy na boisku i na trybunach, a tu trzeba dalej grać.

1
2
1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za niesportowe zachowanie.

2
2
2
1
68'

Ugurcan Cakir napomniany żółtą kartką za protestowanie na ławce rezerwowych.

1
3
2
1
1
66'

Gol! Strzelił Tomas Soucek.

Wszystkie ciosy nie doprowadziły jeszcze do nokautu Czechów. W 66. minucie nasi południowi sąsiedzi doprowadzili do remisu 1:1. Po dośrodkowaniu Tomas Chory przyblokował Merta Gunoka, co doprowadziło do głośnego protestowania Turków. Kontynuowaniem grania zajęli się Czesi, a Tomas Soucek dobił piłkę pod poprzeczkę.

38
22
4
7
7
64'

Szansa reprezentacji Czech na doprowadzenie do remisu z rzutu wolnego. Długo celebrowali wykonanie stałego fragmentu gry, jednak uderzenie po dośrodkowaniu Lukasa Provoda zostało poskromione przez Merta Gunoka.

2
2
2
1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Mert Gunok za opóźnianie gry.

3
2
1
2
63'

Turcja. Schodzi: Ismail Yuksek. Wchodzi: Okay Yokuslu.

Ismail Yuksek #16
2
60'

I godzina meczu za drużynami.

2
1
58'

Pierwsza interwencja bramkarza reprezentacji Czech wprowadzonego awaryjnie w miejsce kontuzjowanego Jindricha Stanka.

3
1
1
2
55'

Czechy. Schodzi: Mojmir Chytil. Wchodzi: Tomas Chory.

Mojmir Chytil #13
3
54'

Czechy. Schodzi: Jindrich Stanek. Wchodzi: Matej Kovar.

Matej Kovar #16
Jindrich Stanek #1
4
2
54'

Czechy. Schodzi: Adam Hlozek. Wchodzi: Jan Kuchta.

Jan Kuchta #11
1
53'

Przerwa spowodowana kontuzją Jindricha Stanka.

1
3
1
51'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

W 51. minucie szturm Turcji zakończył się strzałem na 1:0. Odpowiedzialność za wynik wziął na siebie doświadczony lider zespołu Hakan Calhanoglu. Na zakończenie całej serii uderzeń piłka trafiła do znanego z włoskich boisk pomocnika, a ten huknął z ostrego kąta po dalszym narożniku w bramce Jindricha Stanka. Czesi robili co mogli, blokowali strzały, ale wobec ostatniego z nich okazali się bezradni.

5
3
3
6
12
49'

Żółtą kartkę otrzymał Ismail Yuksek za przewinienie na Lukasie Provodzie.

Turcja
2
1
2
47'

Turcja dała do zrozumienia, że będzie groźniejsza w drugiej połowie. Nie minęła minuta i Baris Yilmaz oddał strzał, który sprawił kłopot Jindrichowi Stankowi.

1
1
1
czas Druga połowa
46'

Turcja. Schodzi: Salih Ozcan. Wchodzi: Kaan Ayhan.

komentarz

Turcja miała już trochę czasu na potwierdzenie przewagi liczebnej golem, ale jednocześnie problem z rozpędzeniem się. W zasadzie ani jedna sytuacja podbramkowa Turcji w pierwszej połowie nie była stuprocentowa. Z kolei dziesięciu Czechów nie traci ducha. W 45. minucie David Jurasek dostał podanie od Lukasa Provoda i do zdobycia gola zabrakło tylko skutecznego strzału w sytuacji sam na sam z Mertem Gunokiem.

2
3
45'

Doliczone trzy minuty.

2
1
1
45'

Podanie Lucasa Provoda do Davida Juraska, ale uderzenie rozpędzonego skrzydłowego nie dało prowadzenia Czechom. Mert Gunok wybiegł daleko na przedpole i nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam!

44'

Na pewno będzie doliczony czas.

1
43'

Długa wymiana podań podopiecznych Vincenzo Montelli. Znudził się Hakan Calhanoglu i strzelił zza zasłony Barisa Yilmaza, ale niedokładnie.

3
3
1
1
1
41'

To jest mecz piłkarski czy koło dyskusyjne? Cały czas jakieś polemiki Istvana Kovacsa.

2
4
2
2
3
39'

Po czerwonej kartce rozpoczął się czas prowokacji. Czesi kombinują, co zrobić, żeby doprowadzić do wyrównania sił liczebnych. Każde przewinienie na zawodniku z centralnej Europy jest celebrowane i wykorzystywane do wszczęcia awantury.

1
1
3
2
5
37'

Żółtą kartkę otrzymał Kenan Yildiz za faul w polu karnym na Robinie Hranacu.

Turcja
3
2
7
1
34'

Żółta kartka dla rozgorączkowanego Czech na ławce rezerwowych. To Patrik Schick.

2
2
1
2
32'

Obrona z Czech poradziła sobie z wybiciem dośrodkowania z rzutu rożnego. Po chwili jednak poprawka.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Salih Ozcan za faul na Mojmirze Chytilu.

3
1
1
1
1
30'

Dwa bezbramkowe kwadranse za drużynami.

1
1
28'

Czesi bronią kompaktowo na własnej połowie boiska. Z kolei reprezentacja Turcji utrzymuje się w posiadaniu piłki i szuka klucza do bramki Jindricha Stanka.

28'

Rozczarowanie kibiców reprezentacji Turcji po niedokładnym strzale. Wznowienie od bramki zostało przyznane Czechom i absolutnie nie spieszyło się z nim Jindrichowi Stankowi.

1
1
1
1
25'

Czesi absolutnie nie zamierzają się poddać i w pobliżu koła środkowego nacierają na przeciwników pressingiem.

2
2
2
1
22'

Zbierają się do ataku Turcy, którzy maja dużo czasu na potwierdzenie przewagi liczebnej golem.

1
1
1
3
20'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Antonin Barak.

W 20. minucie sędzia Istvan Kovacs wyrzucił z boiska Antonina Baraka. Pomocnik zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Salihu Ozcanie. Antonin Barak zagotował się po stracie piłki w środku pola i postanowił odebrać ją za wszelką cenę. Powinien odpuścić sobie atak w nogi przeciwnika, ale poniosły go emocje i postawił stempel na stopie Saliha Ozcana.

8
10
13
18
9
17'

Gorąco po dalekim wrzucie z autu. Czesi przedłużyli zagranie w kierunku dalszego słupka, a stamtąd strzelił ponad poprzeczką Robin Hranac. Poważne ostrzeżenie dla Merta Gunoka.

2
2
3
1
16'

Choć nadciągał już zmrok nad Hamburgiem, to piłkarze muszą mierzyć się z upalnymi warunkami. Początek spotkania był nawet dość dynamiczny, ale piłkarzom wcześnie skończyła się energia do szturmowania bramki przeciwnika. Przez kwadrans było jedno uderzenie celne, z którym poradził sobie Mert Gunok.

13'

Arda Guler popisał się atakiem indywidualnym i zakończył go strzałem ze znacznego dystansu. Nie musiał interweniować Jindrich Stanek.

2
11'

Żółtą kartkę otrzymał Antonin Barak za faul na połowie przeciwnika.

10'

W ostatnich minutach bez jakiejkolwiek sytuacji podbramkowej. Szczególnie Turcja ma problem ze sprawdzeniem niebezpiecznym strzałem Jindricha Stanka. Niezależnie od tego Vincenzo Montella stara się dodać otuchy swoim podopiecznym.

1
6'

Nieudana próba uruchomienia podaniem Mojmira Chytila. Poradziła sobie Turcja z powstrzymaniem futbolówki i jednocześnie nie pozwoliła na sprawdzenie kolejnym uderzeniem Merta Gunoka.

1
1
1
3'

Dwukrotnie interweniował Mert Gunok. Bramkarz Turcji poradził sobie ze strzałem zza pola karnego, a następnie rozprawił się z dośrodkowaniem po rzucie rożnym.

1
1
1
2'

Rozpoczęła się konfrontacja w Hamburgu. Reprezentacja Czech w czerwono-niebieskich strojach, a Turcja na biało z czerwonymi elementami.

czas Start meczu
20:53

Ostatnie przygotowania do meczu w Hamburgu.

20:43

Na zakończenie fazy grupowej zostaną rozegrane trzecie mecze w grupie F. Przeciwnikiem reprezentacji Czech będzie Turcja. We wcześniejszych dwóch spotkaniach drużyna znad Bosforu zdobyła trzy punkty za zwycięstwo z Gruzją. Z kolei Czesi wywalczyli punkt za remis z tym samym przeciwnikiem. Poza tym oba zespoły poniosły porażkę z Portugalią.