2
1
90+5'
GOOOOOOL!!!

W doliczonym czasie od razu dwa gole. Chojniczanka złapała kontakt dzięki strzałowi głową!

Chojniczanka Chojnice
4
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Pioterczak.

Bramka na 2:0 dla Stali Stalowa Wola padła w doliczonym czasie. Dopiero co wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Bartosz Pioterczak również pokonał Damiana Primela efektownym uderzeniem zza pola karnego.

Bartosz Pioterczak #20
5
4
4
90+1'
ZMIANA

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Jakub Górski. Wchodzi: Bartosz Pioterczak.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
90'

Doliczone pięć minut.

89'

Ile doliczy Łukasz Kuźma?

87'

Krzysztof Brede szuka ratownika na ławce rezerwowych. Chojniczanka ma już mało czasu na doprowadzenie do remisu. Stal Stalowa Wola rozprawiła się przed momentem z poskromieniem Valerijsa Sabali po podaniu prostopadłym Hide Vitalucciego. Jeszcze korner i przyjezdnym nie udało się wykorzytać momentu zawahania Mikołaja Smyłka.

85'
ZMIANA

Chojniczanka. Schodzi: Błażej Szczepanek. Wchodzi: Daniel Skiba.

Daniel Skiba #9
1
83'

Bramka dodała pikanterii meczowi, zrobiło się ofensywnie.

81'
ZMIANA

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Jakub Kowalski. Wchodzi: Jakub Banach.

Jakub Banach #22
80'

Mocne uderzenie Oliwiera Sukiennickiego do bramki, jednak nie ma drugiego gola zespołu z Podkarpacia z powodu spalonego!

2
76'

Sebastian Strózik wybiegł sam na sam z Damianem Primelem po podaniu prostopadłym, jednak ostry kąt utrudnił podwojenie prowadzenia Stali Stalowa Wola.

73'
ZMIANA

Stal Stalowa Wola. Schodzi: Kacper Chelmecki. Wchodzi: Arkadiusz Ziarko.

Arkadiusz Ziarko #27
73'
ZMIANA
Kacper Chelmecki #77
71'

Chojniczanka musiała ruszać do odrabiania strat i w 71. minucie raz jeszcze sprawdziła wysoką formę Mikołaja Smyłka. Bramkarz zachował się kapitalnie po uderzeniu z ostrego kąta Valerijsa Sabali.

1
1
1
1
1
68'

Przerwa w grze jest spowodowana bolesnym upadkiem Jakuba Kowalskiego.

67'

Żółtą kartkę otrzymał S. Szczytniewski za próbę wymuszenia rzutu karnego.

S. Szczytniewski #19
1
1
2
63'

Pierwsza odpowiedź Chojniczanki w postaci niebezpiecznego uderzenia Sebastiana Szczytniewskiego. Z problemami, jednak wybronili się podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego.

1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Damian Urban.

Nie wykorzystali swoich szans goście i padła bramka na 1:0 dla Stali w 60. minucie. Damian Urban zabrał się za wykonanie rzutu wolnego w pobliżu pola karnego Chojniczanki i pokonał Damiana Primela precyzyjnym uderzeniem. Piłka przeleciała ponad murem prosto do siatki. Surowa kara za niepotrzebne przewinienie Grzegorza Szymusika.

2
5
4
58'
ZMIANA

Chojniczanka. Schodzi: Alef Firmino. Wchodzi: Marcin Kozina.

Alef Firmino #11
1
1
57'
ZMIANA

Chojniczanka. Schodzi: Kacper Korczyc. Wchodzi: Antoni Pralat.

Antoni Pralat #77
Kacper Korczyc #91
57'
ZMIANA

Chojniczanka. Schodzi: Dominik Banach. Wchodzi: Hide Vitalucci.

Hide Vitalucci #27
55'

W 55. minucie po raz drugi w meczu zanosiło się na gola Chojniczanki po stałym fragmencie gry. Wykazał się Mikołaj Smyłek, który rozprawił się z dwoma uderzeniami. Bramkarz Stali Stalowa Wola błyskawicznie podniósł się na równe nogi po pierwszej interwencji i nie pozwolił na wykonanie skutecznej dobitki.

54'

Krzysztof Brede przygotowuje od razu potrójną zmianę.

52'

W rozegraniu Stal Stalowa Wola. W ostatnim fragmencie spotkania gospodarze postraszyli przeciwnika tylko uderzeniem zza pola karnego Jakuba Górskiego. Poradziła sobie z jego zablokowaniem Chojniczanka.

48'

Błażej Szczepanek wykonał niebezpiecznie wyglądające dośrodkowanie. Nikomu nie udało się podsumować go uderzeniem. Tylko ostrzeżenie dla nieskoncentrowanych po przerwie podopiecznych Ireneusza Pietrzykowskiego.