5:3 - Trent Alexander-Arnold pewnie do bramki!

9
39
93
komentarz

4:3 - Zeki Amdouni z jakim spokojem i Szwajcaria jeszcze w grze. Strzał w środek.

131
40
7
15
17
komentarz

4:2 - Ivan Toney z tzw. kroka i bardzo pewnie przy słupku!

37
17
8
27
111
komentarz

3:2 - Xherdan Shaqiri mocno, Pickford blisko, ale nie był w stanie odbić piłki!

135
41
11
17
24
komentarz

3:1 - Saka tuż przy słupku i Anglia coraz bliżej!

32
27
12
41
105
komentarz

2:1 - Schaer pewnie, Pickford gdzieś porzeczkach.

94
50
8
10
21
komentarz

2:0 - Bellingham bardzo spokojnie, Sommer zmylony i Anglia coraz bliżej półfinału!

37
17
12
28
87
komentarz

1:0 - Akanji bardzo źle i Pickford spokojnie odbił piłkę!

18
13
12
34
68
komentarz

1:0 - Palmer pewnie do bramki, Sommer w przeciwnym rogu.

34
16
11
38
88
komentarz

Rozpoczną Anglicy! Do piłki podejdzie Palmer.

komentarz

Za moment rozpocznie się konkurs "jedenastek".

16
6
2
2
4
komentarz

Wciąż nie znamy półfinalisty EURO 2024. Przed nami rzuty karne!

62
25
19
17
20
120'

Ostatnia minuta dogrywki przed nami!

33
16
10
7
9
119'

Zeki Amdouni mocno z dystansu, Pickford sparował piłkę. Po chwili do niej nie doszedł Silvan Widmer!

7
10
7
12
6
118'
3
118'
Vincent Sierro #16
7
2
4
5
4
117'

Xherdan Shaqiri bezpośrednio uderzył z rzutu rożnego, piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką!

12
7
3
10
6
116'

Niepewnie Pickford, który niepotrzebnie wyszedł z bramki. Silvan Widmer nie wykorzystał okazji, wywalczył zaledwie rzut rożny.

10
5
6
7
9
114'
114'

A teraz Schaer, chciał efektownie, wyszło źle. Piłka poszybowała ponad bramką.

11
7
7
7
4
113'

Zamieszanie pod bramką Anglików, zabrakło uderzenia. Drużyna Southgate'a wybroniła się.

5
2
4
5
9
111'

Anglicy przy piłce, Szwajcarzy cofnięci. Okazji jak nie było, tak nie ma.

4
5
4
2
7
109'
24
8
11
2
2
109'
12
3
2
3
2
109'

Akanji trochę ostro i w efekcie Gareth Southgate musiał łapać frunącego Kane'a.

6
6
2
2
2
108'

Komu się nudzi, może poskakać po kanałach i np. zobaczyć archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy, albo 2. ligi.

Oglądaj mecze EURO 2024 - na TV, na smartfonie czy na komputerze [REKLAMA]

5
11
3
3
5
107'

Trzynaście minut do końca. Niestety, odliczamy. Takie emocje.

4
102'

Szukał miejsca do uderzenia z pola karnego Bellingham. W końcu przymierzył, Sommer pewnie interweniował.

14
3
2
2
4
100'

Pękła setka, a emocji wciąż niezbyt wiele. W dalszym ciągu jesteśmy w szoku, jak tutaj padły dwie bramki?

14
12
6
3
5
98'
Dan Ndoye #19
7
3
3
3
3
98'

Cierpi Kane. Anglik w walce o piłkę został kopnięty przez rywala.

16
11
3
2
2
95'

Z dystansu groźnie uderzył Rice, bramkarz był czujny i końcami palców odbił strzał prawą nogą!

16
3
3
2
2
92'

Schaer dośrodkował z prawej strony. Wyszedł z tego strzał. Ostatecznie piłka poszybowała ponad bramką.

18
90+3'

Dogranie z prawej strony, Ndoye w piłkę nie trafił głową, a po chwili wysoko uderzył Zuber.

9
7
7
7
14
90'

Jeszcze 3 minuty i dogrywka.

17
11
7
3
23
88'

Raczej czeka nas dogrywka. Chociaż Anglicy starają się atakować do końca.

17
7
11
7
28
85'
10
9
5
5
27
83'

Czy ktoś będzie w stanie raz jeszcze zerwać się? Czy czeka nas emocjonująca końcówka?

6
3
9
3
10
80'

Gol! Strzelił Bukayo Saka. Anglia jednak podniosła się! Sprzed pola karnego płasko i dość niespodziewanie uderzył Saka. Bramkarz nie widział piłki i nie był w stanie skutecznie interweniować. 1:1!

31
23
12
26
86
78'
13
9
2
5
10
78'

Anglicy ratują turniej. Seria zmian. Czy po raz kolejny uda im się?

8
4
1
1
13
78'
78'
75'

Gol! Strzelił Breel Embolo. Asystował mu Dan Ndoye. A jednak Szwajcaria! Z prawej strony dogrywał Ndoye, a Embolo dokładając nogę wprawił Helwetów w euforię. Piłka jeszcze po podania otarła się o nogę próbującego interweniować Stonesa. 0:1!

16
73'

A może już teraz zagrajmy rzuty karne? Wszyscy oszczędzą czas, a i drużyny siły.

12
13
5
2
5
71'

Jeden gol, więcej nie spodziewamy się, a i tak to wszystko wersja bardzo optymistyczna. Czuć dogrywkę!

11
11
5
3
15
69'

Szarżował Ndoye, Szwajcara powstrzymał w polu karnym... Kane.

8
4
1
2
11
67'
25
10
1
3
2
66'

Michel Aebischer sfinalizował akcję Szwajcarów. Strzał był mocny, jednak wyraźnie niecelny.

3
3
2
2
2
65'

Dogranie w pole karne Szwajcarów, którzy ostatecznie wybronili się.

3
1
4
63'
63'
1
1
2
1
1
62'

Przewagę uzyskali Helweci, Anglicy cofnięci i trochę zaskoczeni sytuacją.

17
9
2
3
2
59'

Kontra Szwajcarów, Helweci jednak trochę przekombinowali i szansa przepadła. Efektem akcji jedynie rzut rożny.

6
6
57'

Zagranie do Embolo, ten starał się uderzać głową, ale został przyblokowany przez rywala.

2
2
1
54'

Żadna z drużyn nie zamierza ruszać zdecydowanie na rywala, świadoma, że odsłonięcie tyłów może być bolesne w skutkach.

9
1
3
51'

Pierwszy celny strzał w meczu. Z pola karnego uderzył Embolo. Może nie uderzył, ale podał Pickfordowi piłkę.

15
2
1
50'

Przerwa w grze. Ostro potraktowany przez rywala został Vargas. Potrzebuje chwili na dojście do pełni sił.

2
2
3
2
2
47'

Dobra akcja Bellinghama lewą stroną, dogranie zablokowali obrońcy. Szukają gola Anglicy!