Presja pęta nogi gospodarzom, którzy w ogóle nie stwarzają sytuacji.

WBA. Schodzi: Stephane Sessegnon. Wchodzi: Sandro.

Tottenham. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Nacer Chadli.

Z ostrego kąta płasko uderzył Stephane Sessegnon i trafił w boczną siatkę.

85'

Tottenham. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Heung-Min Son.

83'

Podrywają się gospodarze, ale nie potrafią przekuć ataku pozycyjnego na sytuacje.

79'

Tottenham wyraźnie skonfudowany, nie potrafi zepchnąć rywala do defensywy.

75'

Tottenham. Schodzi: Eric Dier. Wchodzi: Ryan Mason.

74'

Przerwa w grze, kontuzjowany jest Eric Dier.

73'

Gol! Strzelił Craig Dawson. Asystował mu Craig Gardner.

I mamy niespodziankę na White Hart Lane! Za samobójczego gola kapitalnie zrehabilitował się Dawson, który trafił do siatki głową po rzucie rożnym!

West Bromwich Albion
1
72'

Gospodarze znów najedli się sporo strachu! Atomowy strzał pod poprzeczkę oddał Jose Salomon Rondon, ale fantastycznie obronił to Hugo Lloris!

70'

Boaz Myhill wybiegł na 20. metr i znakomicie uprzedził Eriksena.

68'

Kiepskie dośrodkowanie Eriksena z rzutu wolnego i piłka zatrzymała się na pierwszym obrońcy. Po chwili kąśliwie, ale niecelnie z dystansu uderzył Moussa Dembele.

64'

W odpowiedzi minimalnie z 20 metrów chybił Christian Eriksen.

1
64'

Zapachniało wyrównaniem! Bardzo dobrze w pole karne dośrodkował Craig Gardner i tuż obok słupka główkował Jose Salomon Rondon!

1
60'

Świetnie z rzutu wolnego dośrodkował Christian Eriksen, jednak Jan Vertonghen główkował nie do końca czysto i piłka nie poleciała w światło bramki.

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Evans.

1
58'

Tottenham bliski drugiego gola! Christian Eriksen podał z lewej strony pola karnego do Lameli, a ten lekkim płaskim strzałem trafił w słupek!

1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

53'

Z rzutu wolnego celnie, ale zbyt lekko uderzył Craig Gardner i piłkę złapał Hugo Lloris.

51'

Zaskakujący początek drugiej części, bo niemal nieustannie atakują The Baggies.

47'

Po rzucie rożnym niecelnie główkował Jonas Olsson, któremu nie do końca zgodnie z przepisami przeszkadzał Jan Vertonghen.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

James McClean zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

42'

Kyle Walker i Jose Salomon Rondon zaliczyli dość ostre starcie przy linii bocznej. Sędzia nie sięgnął po kartki, ale udzielił obu zawodnikom reprymendy.

38'

Obraz gry bez zmian, zdecydowana przewaga londyńczyków.

34'

Zablokowany strzał Kane'a z ostrego kąta.

33'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Craig Dawson.

Koguty dopięły swego! Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Eriksen, a Vertonghen wywarł tak dużą presję na Dawsonie, że ten zaliczył trafienie samobójcze!

1
29'

W świetnej sytuacji bardzo niecelnie z 14 metrów uderzył Craig Gardner.

28'

Gospodarze znakomicie wymienili kilka podań w środkowej strefie, ale znów nie najlepiej zagrał Eriksen. Jego dośrodkowanie było zbyt głębokie i piłkę złapał Boaz Myhill.

26'

Nieco naiwnie z lewej strony pola karnego centrował Christian Eriksen i piłka nie dotarła do żadnego z jego kolegów.

24'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Tottenhamu, do strzału już szykował się Jose Salomon Rondon, lecz w porę zagrożenie oddalił Jan Vertonghen.

20'

Harry Kane oddał groźny płaski strzał z 20 metrów, świetnie interweniował jednak Boaz Myhill.

17'

Goście po raz pierwszy zaatakowali bramkę Kogutów, jednak dośrodkowanie z lewego skrzydła przeciął Toby Alderweireld.

13'

Teraz Christian Eriksen egzekwował rzut wolny z mniejszej odległości niż sześć minut temu i po jego strzale piłka otarła się o poprzeczkę!

11'

Tottenham nie zamierza czekać, rzucił się na rywala od samego początku, The Baggies pod ogromną presją.

7'

Już mogło być 1:0 dla Kogutów! Dele Alli podał krótko do Kane'a, a jego strzał z ostrego kąta na słupek sparował Boaz Myhill!

4'

Z rzutu wolnego z 26 metrów nieźle, tuż obok słupka uderzył Christian Eriksen. Interweniował tam jeszcze Boaz Myhill.

3'

Tottenham od razu przeszedł do ataku pozycyjnego i ma inicjatywę.