05 cze 2016 15:00
90'

Doliczone 4 minuty.

84'

Mecz jest teraz bardzo otwarty. Stomil próbuje wyszarpnąć remis, a Miedź kontruje.

80'

Marcin Garuch przeprowadził efektowny rajd, ale został zablokowany przy próbie strzału.

79'

Michał Leszczyński obronił mocny strzał z dystansu Forsella.

72'

Gol! Strzelił Petteri Forsell.

Miedź objęła prowadzenie! Świetny strzał Forsella z rzutu wolnego z 25 metrów i piłka w siatce!

Miedź Legnica
67'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

63'

Po rzucie wolnym celnie główkował Tomasz Midzierski, ale Michał Leszczyński nie dał się zaskoczyć.

58'

Łukasz Garguła wypracował świetną sytuację Labukasowi, ten jednak popełnił błąd techniczny i zabrakło strzału.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Głowacki.

Stomil Olsztyn
53'

Teraz kilka bardziej wyrównanych minut, Stomil też próbuje atakować.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Łuszkiewicz.

47'

Ni to strzał, ni dośrodkowanie Gancarczyka i do szczęścia zabrakło mu niewiele.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Tsubasa Nishi.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Z dystansu niecelnie uderzył Marek Gancarczyk.

41'

Michał Leszczyński przechwycił piłkę po dośrodkowaniu Chrzanowskiego.

37'

Dobrą okazję miał teraz Marek Gancarczyk, ale znów zabrakło precyzji przy strzale.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Kapsa.

31'

Stomil na razie nie potrafi poważniej zagrozić bramce Miedzi. Przewaga cały czas po stronie miejscowych.

27'

Tadas Labukas świetnie wypracował sobie klarowną sytuację, ale przestrzelił z obrębu pola karnego!

24'

W Legnicy panuje bardzo wysoka temperatura, więc arbiter zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

21'

Po podaniu Bartczaka Tadas Labukas strzelił tyleż mocno co niecelnie. Przewaga legniczan.

20'

Kolejna niezła szansa Miedzi. Z dystansu uderzył Adrian Łuszkiewicz i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

15'

Zakotłowało się teraz pod bramką Stomilu, ale zabrakło strzału.

14'

Indywidualna akcja Labukasa i płaski strzał, z którym poradził sobie jednak Michał Leszczyński.