90'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Douglas Costa. Mamy rozstrzygnięcie! Costa uderzył z dystansu przy słupku i Tytoń nie zdążył obronić tego strzału. Wydaje się, że Polak mógł zachować się nieco lepiej.

Bayern Monachium
2
85'

Uspokoili sytuację mistrzowie Niemiec i nie pozwalają zbliżyć się miejscowym do własnego pola karnego.

2
81'

Stuttgartczycy raz jeszcze zwiększyli tempo i znów nacierają na bramkę Neuera!

1
79'

Kapitalna interwencja Tytonia! Polak końcami palców musnął piłkę po strzale Alcantary i tylko dzięki temu wylądowała na poprzeczce, a nie w siatce!

1
78'

Bayern po słabszym okresie znów jest stroną przeważającą.

1
75'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Douglas Costa.

75'
ZMIANA

Stuttgart. Schodzi: Lukas Rupp. Wchodzi: Borys Taszczy.

73'

Płaski strzał Thiago z 18 metrów nie zaskoczył Tytonia.

1
71'

Gospodarze złapali wiatr w żagle i zagrażają teraz Bayernowi. Szykuje się emocjonująca końcówka.

1
69'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Thiago Alcantara.

66'

Alaba w ostatniej chwili przeciął dośrodkowanie Kosticia przed bramkę do Krawca! Mogło być 2:2!

1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel Didavi. Nieoczekiwanie gospodarze łapią kontakt! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Didavi leżał już na murawie, ale zdołał oddać strzał i piłka przy słupku wpadła do siatki obok zaskoczonego Neuera.

VfB Stuttgart
1
60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba.

1
59'

Zupełnie nie mają pomysłu gospodarze na przeciwstawienie się zespołowi Guardioli.

55'

Na bramkę Stuttgartu suną kolejne ataki zespołu z Monachium.

1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Alaba. 2:0 dla Bayernu po uderzeniu Austriaka z powietrza przy słupku z około 10 metrów. Tytoń był zasłonięty i dał się zaskoczyć.

2
51'

Kostić jak Ribery - kapitalnie ograł przeciwników, by następnie niedokładnie dostarczyć piłkę przed bramkę.

1
50'

Kapitalna akcja Ribery'ego w polu karnym! Francuz zwiódł trzech rywali, po czym dośrodkował niecelnie.

1
48'

Duże zamieszanie przed bramką Tytonia, ale ostatecznie obrońcy nie pozwolili Lewandowskiemu oddać strzału.

1
46'

Początek II połowy.

1
44'

Bayern uzyskał dużą przewage w końcówce pierwszej połowy, gospodarze zepchnięci do głębokiej obrony.

1
1
40'

Techniczne dośrodkowanie Lewandowskiego przed bramkę i niewiele brakowało, by jeden z jego partnerów wpakował piłkę do siatki!

2
39'

Mogło być groźnie dla Neuera, ale Niedermeier nie zdołał wygrać pojedynku główkowego w polu karnym.

1
1
37'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Xabi Alonso.

2
35'

Lewandowski ruszył do prostopadłego podania i miał przed sobą de facto tylko Tytonia. Uderzył z powietrza wyraźnie obok słupka.

2
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Georg Niedermeier chciał zablokować dośrodkowanie Ribery'ego do Lewandowskiego, ale skierował piłkę w światło bramki i Tytoń nie zdołał jej złapać!

1
1
29'

Niegroźny strzał Goetze bez trudu obronił Tytoń. Wciąż brakuje emocji na Mercedes-Benz Arena.

2
26'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Thomas Mueller. To reakcja Guardioli na agresywną grę pomocnika.

24'

Kolejny ostry faul Vidala i to mogło skończyć się drugą żółtą kartką dla Chilijczyka.

2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

2
22'

Bawarczycy znów w ataku pozycyjnym, z którego jednak nie wynika zagrożenie dla Tytonia.

2
19'

Po drugiej stronie boiska nieco przestrzeni miał Klein i postanowił uderzyć z powietrza. Piłka przeszła wysoko nad poprzeczką.

1
1
15'

Lewandowski wycofał do Vidala, który oddał niecelny strzał z 20 metrów.

2
12'

Co za szansa dla VfB! Po dośrodkowaniu Kosticia z rzutu wolnego Didavi uderzał sam na sam z Neuerem, ale bramkarz świetnie zareagował i sprzed linii bramkowej odbił piłkę.

3
10'

Sporo walki w środku pola, ale brakuje ciekawych akcji. Gospodarze starają się zniwelować przewagę Bayernu.

2
1
6'

Bawarczycy przeszli już do typowego dla siebie ataku pozycyjnego.

2
1
3'

Pierwsza okazja dla Bayernu! Goetze spod linii końcowej dograł do Ribery'ego, który nie trafił czysto w piłkę i złapał ją Tytoń.

3
14:49

W rundzie jesiennej Bayern Monachium zwyciężył rywala z Badenii-Wirtembergii 4:0, a jednego z goli strzelił Robert Lewandowski.

2
1
14:49

VfB Stuttgart przegrał każdy z ostatnich 14 meczów o stawkę z Bayernem Monachium.