23 kwi 2016 15:30
90'

Doliczona została zaledwie minuta.

88'

Hertha nie jest już w stanie odmienić losów meczu. Bayern pewnie zwycięży, ale mistrzem Niemiec jeszcze nie zostanie.

84'

Kohls starał się zaliczyć wejście smoka, ale uderzenie było niecelne.

83'

Hertha. Schodzi: Tolga Cigerci. Wchodzi: Florian Kohls.

wchodzi Wchodzi
Florian Kohls #31
schodzi Schodzi
79'

Gol! Strzelił Douglas Costa. Cóż za piękny strzał Costy! Piłka kapitalnie uderzona wpadła pod poprzeczkę bramki Herthy!

Bayern Monachium
77'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Alcantara.

75'

Bayern nie pozwala gospodarzom na zbyt wiele. Jednobramkowa przewaga jest jednak bardzo krucha.

72'

W końcu pokazał się Robert Lewandowski, który popędził wzdłuż linii końcowej i zdołał oddać strzał. Chwilę wcześniej bramkarz Herthy omal nie stracił piłki na rzecz "Lewego" i Goetze.

70'

Bawarczycy chcąc uniemożliwić konstruowanie gospodarzom ataku atakują zawodników Herthy już na ich połowie.

68'

Hertha stara się uzyskać dominację, gospodarze przyspieszyli tempo gry i coraz częściej goszczą pod polem karnym Bayernu.

61'

Bayern kontroluje przebieg spotkania. Goście rozgrywają piłkę na połowie Herthy. A w Stuttgarcie już 3:0 dla Borussii!

57'

Bayern. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: David Alaba.

57'

Bayern. Schodzi: Thomas Mueller. Wchodzi: Franck Ribery.

54'

Hertha powoli stara się układać swoją grę, przed momentem gospodarze ładnie wyszli z kontrą, ale defensywa Bayernu była czujna.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Vidal.

51'

Bayern objął prowadzenie i wciąż mu mało. Goście przeważają i dążą do podwyższenia wyniku.

1
48'

Gol! Strzelił Arturo Vidal. Asystował mu Mario Goetze. Pierwsza akcja gości i gol! Goteze przed pole karne do Vidala, którego mocny strzał odbił się od kolana gracza Herthy i myląc bramkarza wpadł do siatki!

46'

Hertha wznowiła grę po przerwie.

44'

Bayern długo rozgrywa piłkę, goście nie zamierzają zbytnio forsować tempa meczu.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Mueller.

40'

Bardzo wyrównane spotkanie w Berlinie. Gospodarze bez respektu dla rywala często goszczą w pol u karnym.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Rafinha.

35'

Przez kilka minut Hertha gościła pod bramką Neuera. W końcu goście wzięli się do pracy i przejęli inicjatywę. Przypomnijmy, że główny rywala Bayernu Borussia prowadzi w Stuttgarcie.

31'

Douglas Costa dośrodkował z rzutu wolnego na piąty metr. Piłki nie trafił żaden z zawodników i pewnie złapał ją Thomas Kraft.

26'

Bayern w ataku, ale dobrze dysponowany jest bramkarz Herthy. Lewandowski wciąż czeka na swoją szansę.

22'

Alcantara znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Thomas Kraft popisał się świetną interwencją.

20'

Ależ zamieszanie w polu karnym Bayernu. Z sześciu metrów strzelał Wieser, a obrońca gości ręką zatrzymał uderzenie. Arbiter nakazał grać dalej. Chyba słusznie.

19'

Thomas Kraft zabawił się piłką przed polem karnym i omal jej nie stracił.

16'

Thiago Alcantara dośrodkował z rzutu wolnego, Kraft wypiąstkował piłkę i został sfaulowany przez Lewandowskiego.

14'

Lider Bundesligi długi rozgrywa piłkę szukając dziury w defensywie Herthy. Gospodarze jak na razie nie mylą się.

11'

Bayern zaczyna uzyskiwać przewagę. Hertha już nie dochodzi z taką łatwością pod pole karne gości.

8'

W końcu goście pokazali się w ofensywie. Z dystansu mocno strzelił Douglas Costa, ale Thomas Kraft wybił piłkę.

7'

Bayern wciąż przyczajony. Goście oddają pole gry Herthy, a gospodarze nie zamierzają nie korzystać z okazji.

4'

Od początku zaatakowała Hertha. Najpierw strzelał Tolga Cigerci, ale trafił w rywala, a po chwili poprawka Ibisevicia była niecelna.