Bundesliga: 32. kolejka
30 kwi 2016 15:30
90+3'

Szybki kontratak wyprowadzili przyjezdni, ale nie zdołałi uderzyć na bramkę Neuera.

90+1'

M'gladbach. Schodzi: Raffael. Wchodzi: Jonas Hofmann.

90'

Doliczone zostały jeszcze trzy minuty.

88'

Jeszcze nie poddają się podopieczni Guardioli, ale wszystko wskazuje na podział punktów.

85'

Bayern atakuje, ale nieudolnie. Nie potrafią miejscowi stworzyć okazji pod bramką Sommera.

80'

Guardiola wzmocnił siłę rażenia, ale Gladbach wcale nie zostali zepchnięci do głębokiej defensywy.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Nico Elvedi.

Borussia M'gladbach
77'

Bayern. Schodzi: Serdar Tasci. Wchodzi: Douglas Costa.

75'

Groźna akcja Bayernu! Kończył ją strzałem z powietrza Bernat i chybił tylko nieznacznie.

1
74'

Jeśli wynik 1:1 się utrzyma, Bayern nie będzie mógł jeszcze dzisiaj fetować mistrzostwa Niemiec.

1
72'

Gol! Strzelił Andre Hahn. Asystował mu Mahmoud Dahoud. Mamy wyrównanie w Monachium! Po prostopadłym podaniu Dahouda Hahn wyszedł sam na sam z Neuerem i płaskim strzałem z 15 metrów zaskoczył Neuera.

69'

Piękna akcja Borussii, ale bez efektu bramkowego! Dośrodkowywał Herrmann i Hahnowi zabrakło centymetrów, by wpakować piłkę do siatki.

68'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: David Alaba.

67'

Po centrze ze stałego fragmentu nie było żadnego zagrożenia dla Neuera.

67'

Faul Rode na Raffaelu i będzie dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne.

64'

Spokojnie grają Bawarczycy, nie forsując tempa. Niewiele dzieje się na boisku.

62'

Bayern. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Thiago Alcantara.

59'

Znów nieźle kombinowali w ataku goście, jednak Hahn został złapany na ofsajdzie.

57'
56'

Dobra akcja Gladbach, którą kończył strzałem Xhaka. Piłka przeszła metr obok słupka.

52'

Niezbyt ciekawe widowisko w Monachium po zmianie stron.

48'

Traore doznał urazu, ale po interwencji medycznej wrócił do gry.

46'

Dośrodkowanie Muellera w pole karne, gdzie pewnie interweniował Sommer.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Ależ teraz efektowna kombinacja Hahna z Raffaelem! Akcja była jednak zbyt koronkowa i zakończyła się bez oddania strzału.

45'

Bayern w końcówce I połowy osiągnął dosyć wyraźną przewagę.

1
44'

Coman szarżował w polu karnym, ale nic nie zdziałał. Zablokowali go obrońcy Borussii.

1
42'

Centymetry od gola samobójczego! Wendt chciał uprzedzić Muellera i tak uderzył piłkę, że ta przeszła minimalnie obok słupka bramki Sommera!

2
41'

Borussia Dortmund pewnie prowadzi 2:0 z VfL Wolfsburg, więc Bayern - by zapewnić sobie tytuł już dzisiaj - musi pokonać Gladbach.

1
38'

Nie porywa spotkanie 1. z 5. drużyną Bundesligi. Goście grają ciekawy futbol, ale niewiele z tego wynika w ofensywie.

36'

Goetze chciał sprytnie dograć przed bramkę do Muellera, ale uczynił to minimalnie zbyt mocno i akcja spaliła na panewce.

33'

Wreszcie celny strzał na bramkę Borussii. Sommer poradził sobie jednak bez trudu z próbą Muellera.

30'

Prostopadłe podanie Muellera do Comana na wolne pole, ale Francuz w ostatniej chwili został powstrzymany!

28'

Teraz nieco więcej z gry mają monachijczycy, ale Sommerowi nie potrafią zagrozić.

1
25'

Wciąż jak równy z równym walczy Borussia z Bayernem. Niewiele drużyn stara się prowadzić grę w Monachium.

23'

Zupełnie nieudane dośrodkowanie Rafinhi w pole karne z prawego skrzydła.

22'

Mając problemy z Borussią gospodarze. Teraz żółtą kartkę otrzymał Sebastian Rode.

Bayern Monachium
20'

Było groźnie w polu karnym Gladbach po akcji Comana z Muellerem. Ostatecznie poradzili sobie obrońcy Borussii.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Serdar Tasci.

17'

Ależ okazja dla Gladbach! Po wrzutce Raffaela Hahn oddał strzał głową i Neuer z trudem sparował piłkę na rzut rożny!

15'

Pomoc medyczna dla Elvediego, który ucierpiał w starciu z Muellerem.

14'

Odważnie grają piłkarze Borussii na Allianz Arena. Na razie zagrożenia dla Neuera jeszcze nie stworzyli.

12'

Ładna kombinacja Hazarda z Traore. Drugi z nich wpadł w pole karne, ale dograł niedokładnie.

9'

Hazard przejął piłkę na 20. metrze i ruszył na bramkę. Gladbach nie potrafili tego wykorzystać.

6'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Joshua Kimmich. Bayern na prowadzeniu! Mueller strzelił głową z 10 metrów i piłka wpadła do siatki obok Sommera. Cieszył się Serdar Tasci, ale ostatecznie okazało się, że nie dotknął piłki.

14:51

Bayern zapewni sobie mistrzostwo Niemiec, jeśli wygra. W przypadku remisu z Gladbach będzie mógł świętować, o ile Borussia Dortmund nie pokona VfL Wolfbsurg