87'

Rzut wolny dla Ingolstadt.

3
85'

Bayern kontroluje przebieg tych ostatnich minut, gospodarze nie mają pomysłu na zawiązanie składnej akcji.

3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Lex.

1
82'
ZMIANA

. Schodzi: Dario Lezcano. Wchodzi: Stefan Lex.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium
2
78'

Źle zabrali się do szybkiego wyjścia z piłką zawodnicy Pepa Guardioli i zamiast groźnej kontry mieliśmy stratę w środku pola.

3
77'
ZMIANA

. Schodzi: Moritz Hartmann. Wchodzi: Lukas Hinterseer.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Mueller.

3
73'

Alcantara zderzył się z Hubnerem, co przez sędziego zostało odczytane jako faul zawodnika z Monachium.

3
71'

Hartmann znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie uderzył czysto. Lepszy strzał i mielibyśmy remis!

3
70'

Zbyt głęboka wrzutka z rzutu wolnego, Ramazan Ozcan spokojnie przechwycił futbolówkę.

4
68'

Joshua Kimmich spróbował strzału z dystansu, ale bramkarz Ingolstadt nie popełnił błędu.

4
67'

Chorągiewka sędziego w górze, Gross na spalonym.

4
65'

Lezcano nie utrzymał się na nogach, gdyby nie to mogło być gorąco w polu karnym Bayernu.

4
63'
ZMIANA

. Schodzi: Almog Cohen. Wchodzi: Alfredo Morales.

61'

Ramazan Ozcan ratuje gospodarzy! Thomas Mueller zmarnował doskonałą szansę!

3
1
60'

Jeszcze pół godziny i Bayern Monachium będzie świętował mistrzostwo Niemiec.

4
58'

Douglas Costa oddał efektowne uderzenie z powietrza! Piłka przeszła tuż obok dalszego słupka!

2
57'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Rafinha.

57'

Franck Ribery miał dobry pomysł, chciał podać do Lewandowskiego, ale zawiodła precyzja.

3
56'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, tam jednak lepiej ustawiony był defensor gości.

3
55'

Javi Martinez przekroczył przepisy w okolicach pola karnego Bayernu.

3
53'

Robert Lewandowski znów na minimalnym spalonym. Polak czyha na trzeciego gola.

3
52'

David Alaba zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Mocno, ale obok słupka.

3
51'

Franck Ribery powoli podnosił się z murawy po jednym ze starć, zmiana nie powinna być jednak konieczna.

3
49'

Bayern nastawiony na kontrataki w tych początkowych minutach drugiej części meczu.

5
47'

Leckie oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

2
46'

Żółtą kartkę otrzymał Medhi Benatia.

3
1
46'
ZMIANA

Bayern. Schodzi: Xabi Alonso. Wchodzi: Medhi Benatia.

14:58

Druga połowa rozpoczęta!

3
14:58

Sędzia doliczył 60 sekund.

4
44'

Robert Lewandowski drugi raz złapany na spalonym.

3
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Moritz Hartmann.

Gospodarze łapią kontakt! Pewnie uderzona jedenastka przez Hartmanna!

2
1
40'

Rzut karny dla FC Ingolstadt 04!

2
38'

Lezcano wyskoczył najwyżej, ale uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

2
37'

Będziemy mieli stały fragment gry dla gospodarzy.

2
35'

Zapachniało hat-trickiem Lewandowskiego! Polak minął bramkarza, ale znalazł się w trudnej sytuacji i nie zdołał jej wykorzystać.

3
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Xabi Alonso.

Znakomite podanie Alonso w kierunku Roberta Lewandowskiego, który w sprytny sposób zdobył swojego drugiego gola w tym meczu!

12
29'

Jak to nie wpadło! Moritz Hartmann zmarnował doskonałą okazję! Zamiast "nawinąć" Neuera postanowił strzelać, co okazało się złym wyborem!

5
27'

Douglas Costa został złapany na spalonym.

3
25'

Zagotowało się pod bramką gości! Gross nie zdołał zamknąć niezłej centry.

4
23'

Ingolstadt próbuje wziąć się w garść. Kolejne dośrodkowanie padło jednak łupem golkipera Bayernu.

2
22'

Nie ma gola! Douglas Costa otrzymał doskonałe podanie od Lewandowskiego, minął bramkarza i w ostatniej chwili powstrzymał go jeden z obrońców! To powinno być 2:0!

3
2
18'

Thomas Mueller mógł podać do lepiej ustawionego Francka Ribery'ego, ale zamiast tego spróbował samemu - bez powodzenia.

3
2
16'

Gospodarze zyskali rzut rożny, ale jego rozegranie nie zagroziło Neuerowi.

5
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Bardzo pewne uderzenie reprezentanta Polski daje prowadzenie zespołowi gości!

11
13'

Rzut karny dla Bayernu! Franck Ribery powalony na ziemię!

4
1
12'

Robert Lewandowski został złapany na spalonym.

4
1
10'

Minimalnie zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Ramazan Ozcan spokojnie interweniuje.

4
9'

David Alaba zdecydował się na bezpośrednie uderzenie... wyraźnie nad poprzeczką.

5
8'

Gwizdek sędziego, stały fragment gry dla Bayernu.

4
7'

Drużyna z Monachium ze spokojem weszła w ten mecz.

6
5'

Jeden z piłkarzy FC Ingolstadt 04 upadł w polu karnym Bayernu, arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

6
4'

Danny da Costa bardzo aktywny na prawym skrzydle.

5
3'

Manuel Neuer z dużym spokojem przełożył sobie piłkę tuż przed atakującym go rywalem.