18 mar 2016 20:30
90'

Arbiter doliczył 2 minuty.

87'

Wysoka centra w pole karne gości, ale Michy Batshuayi miał kłopoty z opanowaniem piłki i finalnie ją stracił.

85'

Był moment w drugiej połowie, w którym gospodarze uwierzyli w możliwość odwrócenia losów meczu. Aktualnie są już jednak pogodzeni z porażką.

81'

Jeremie Boga w indywidualnej akcji! Rezerwowy przebiegł z piłką kilkanaście metrów, mijając rywali jak slalomowe tyczki. Po strzale z 18 metrów. Mandanda jedynie patrzył, a piłka otarła się o słupek!

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Giovanni Sio. Asystował mu Ousmane Dembele.

Ousmane Dembele w dziecinny sposób ograł rywala na prawej stronie i zagrał na 8. metr. Giovanni Sio przyjął piłkę i nie pozwolił się zablokować. Płaski strzał minął Mandandę i znalazł drogę do siatki.

75'

Problemy z celnymi podaniami ma Michy Batshuayi. Przed momentem wystarczyło jedynie zagrać przed bramkę, a Cabella dopełniłby formalności. Nic z tego, bowiem piłka kopnięta została stanowczo zbyt mocno.

69'

Ousmane Dembele przed szansą na swojego drugiego gola! Piłkarz zbiegł do środka pola karnego i mierzonym strzałem chciał umieścić piłkę tuż przy dalszym słupku. Zabrakło centymetrów.

67'

Dobra centra Isli z prawej flanki, ale źle do strzału głową złożył się Cabella.

64'

Było blisko! Po dośrodkowaniu z kornera, stojący na linii bramkowej Cabella, uratował gospodarzy przed stratą piątego gola.

62'

Pomysłowe, prostopadłe, lekkie zagranie Cabelli. Michy Batshuayi wpadł w pole karne i zdołał wstawić nogę tuż przed obrońcami... piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Yoann Gourcuff.

Piękny strzał sprzed pola karnego. Piłka odbiła się tuż przed bramkarzem i ten musiał wyciągnąć ją z siatki.

Stade Rennais
55'

Protesty gospodarzy! Piłkarze domagali się podyktowania jedenastki za zagranie ręką Armanda, ale gwizdek arbitra milczał.

52'

Odrodziła się Marsylia! Koronkowa akcja przyniosła okazję bramkową , ale po podaniu Manquillo, Remy Cabella z kilku metrów trafił w słupek!

50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rolando.

Bramkarz Rennes podał rękę gospodarzom! Benoit Costil popełnił fatalny błąd przy wyłapywaniu dośrodkowania i Rolando z bliska wepchnął piłkę do siatki.

Olympique Marsylia
48'

Zaskakująca próba strzału z dystansu. Lassana Diarra przeniósł piłkę nad poprzeczką.

46'

Początek II połowy.

43'

Michy Batshuayi mocno uderzył z 20 metrów i futbolówka trafiła w słupek! Rozległ się jednak gwizdek. Arbiter uznał, że wycofujący piłkę Georges-Kevin N'Koudou był na ofsajdzie.

41'

Szyderstwo miejscowych fanów. Goście rozgrywają akcję na połowie Marsylii, a z trybun słychać gromkie "Ole".

39'

Thauvin tak kopnął piłkę z kornera, że Stade Rennes ruszyło z szybką kontrą. Na szczęście dla gospodarzy, w niepotrzebny drybling wdał sie Sio i obrońcy zdążyli wrócić.

36'

Świetna szansa gospodarzy! Florian Thauvin chytrze zagrał do Batshuayiego, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem. Benoit Costil odbił piłkę lewą nogą.

33'

Nieudana próba lobowania bramkarza z ostrego kąta. Źle to zrobił Ousmane Dembele.

32'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Michy Batshuayi. Wszystko przez ekspresyjne protestowanie po jednej z decyzji sędziego.

31'

Grosicki faulował Manquillo na linii pola karnego. Dośrodkowanie przed bramkę trafiło jednak na głowę jednego ze stoperów.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Andre. To efekt faulu w środku boiska.

27'

Diagne stracił piłkę tuż przed własną szesnastką i Marsylia powinna to wykorzystać. Michy Batshuayi wykazał się jednak wyjątkowym egoizmem i zamiast dogrywać do Cabelli, niecelnie uderzył z 17 metrów.

25'

Bramka dla gospodarzy lekko załagodziła złość na trybunach. Nada jest gorąco, ale służby porządkowe mają chwilę spokoju.

22'

Remy Cabella ruszył środkiem boiska i prostopadle zagrał w uliczkę do Thauvina. Fallou Diagne miał jednak bliżej do piłki i uprzedził rywala.

20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Thauvin. Asystował mu Michy Batshuayi.

Fantastyczny strzał Thauvina z prawej strony pola karnego. Costil wyciągnął się do granic możliwości, ale piłka była poza zasięgiem.

18'

Płaski strzał Grosickiego nie sprawił golkiperowi żadnych problemów.

16'

Konsternacja na Stade Velodrome. Niektórzy kibice już opuścili stadion, a z trybun w stronę piłkarzy lecą rozmaite przedmioty.

14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Gelson Fernandes.

Marsylia ośmieszona w kwadrans! Ousmane Dembele łatwo ograł Rolando i zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od nogi N'Koulu i zaskoczyła bramkarza.

11'

Zablokowana centra Grosickiego. Z kornera dogrywał Dembele, ale tym razem Mandanda dobrze zachował się na przedpolu.

9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fallou Diagne. Asystował mu Kamil Grosicki.

Rzut wolny blisko prawego narożnika pola karnego gospodarzy. Grosicki idealnie obsłużył centrą Diagne i ten pewnie uderzył głową.

7'

Żółtą kartkę otrzymał Rolando. To kara za faul na Dembele.

4'
GOOOOOOL!!!

Pierwsza akcja Stade Rennes przyniosła prowadzenie. Giovanni Sio uciekł obrońcom i znakomicie dograł na 8. metr. Nadbiegający Gourcuff trafił w słupek. Dobitkę Fernandesa odbił Steve Mandanda , ale za trzecia próba była już skuteczna.

20:20

Spotkanie poprowadzi Sebastien Moreira.

20:06

Witamy w piątkowy wieczór! We Francji pora na 31. kolejkę ligowych zmagań, a zainauguruje ją starcie w Marsylii, gdzie Olympique powalczy ze Stade Rennes. W wyjściowym składzie gości zagra Kamil Grosicki.