02 kwi 2016 20:00
90'

Sędzia doliczył 2 minuty do regulamiowego czasu.

87'

Znakomita szansa na następnego gola dla Rennes! Brawurowa szarża Gelsona Fernandesa pomiędzy obrońców Reims. Pomocnik nie wykonał ostatniego zadania i przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

84'

Drużyna Kamila Grosickiego utrzymuje piłkę rozsądnie na połowie Reims. Zgodnie z zasadą najlepszą obroną jest atak.

81'
ZMIANA

Rennes. Schodzi: Yoann Gourcuff. Wchodzi: Joris Gnagnon.

80'

De Preville był autorem najlepszego strzału w ostatnich minutach. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Rennes, choć musiała być pod baczną obserwacją do samego końca.

77'
ZMIANA

Reims. Schodzi: Aly Ndom. Wchodzi: Grejohn Kiey.

wchodzi Wchodzi
Grejohn Kiey #17
schodzi Schodzi
Aly Ndom #9
75'

Kamil Grosicki był żegnany przez kibiców głośną owacją. Jego partnerzy mają dowieźć korzystny wynik do ostatniego gwizdka.

73'
ZMIANA

Rennes. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Jeremie Boga.

68'
ZMIANA

Rennes. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Ludovic Baal.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele.

Dembele zdecydował się na strzał zza linii pola karnego. Uderzenie było znakomite - w sam narożnik bramki i Rennes ma ponownie dwubramkową przewagę!

Stade Rennais
65'

Ousmane Dembele nie tylko nadział się na interweniującego przeciwnika, a jeszcze podał piłkę za późno w kierunku Kamila Grosickiego.

63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fallou Diagne.

62'

Zapowiada się ciekawa końcówka widowiska. Niewiele wskazywało na gola kontaktowego, a jednak stały fragment okazał się atutem Reims.

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aissa Mandi.

Kapitan Reims przywrócił nadzieję swojemu zespołowi. Rennes nie poradziło sobie z dośrodkowaniem z rzutu rożnego, a Benoit Costil był faulowany na przedpolu. Sędzia nie użył gwizdka, więc Mandi uderzył z kilkunastu metrów do pustej bramki!

Stade de Reims
55'

Udało się zabrać piłkę gościom i przetransportować do Kamila Grosickiego. Skrzydłowy znad Odry był na czystej pozycji, ale uderzył zdecydowanie za lekko, żeby zaskoczyć bramkarza.

53'

Moussa Dembele i Kamil Grosicki czekają na możliwość zabrania piłki gościom i przeprowadzenia kontrataku. Totalnie bez polotu są ataki konstruowane przez kandydata do spadku z Ligue 1.

50'

Dwie zmiany u gości. Ich efektem jest długa i leniwa wymiana podań, aż w końcu uderzenie z dystansu kilka metrów nad poprzeczką bramki Costila.

46'
ZMIANA

Reims. Schodzi: Mickael Tacalfred. Wchodzi: Omenuke Mfulu.

Omenuke Mfulu #14
Mickael Tacalfred #4
46'
ZMIANA

Reims. Schodzi: Gaetan Charbonnier. Wchodzi: Lass Bangoura.

Lass Bangoura #18
Gaetan Charbonnier #8
46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Giovanni Sio wywalczył rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego. Uderzył Kamil Grosicki i było blisko gola. Stade Reims uratował Johann Carrasso.

43'

Twarda obrona zespołu Kamila Grosickiego. W tym momencie Stade Reims ma już przewagę pod względem posiadania piłki, ale Benoit Costil nie musiał bronić w jakiejkolwiek trudnej sytuacji.

40'

Jeszcze raz pokazał się Diego. Tym razem nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego i coraz bardziej prawdopodobne, że Stade Reims nie zdobędzie gola przed przerwą.

38'

Szarżował w kierunku linii bramkowej Diego. Do końca pilnował go Sylvain Armand i nie pozwolił nawet na wywalczenie rzutu rożnego.

35'

Yoann Gourcuff próbował uruchomić podaniem Kamila Grosickiego, który zmienił stronę boiska. Zabrakło precyzji i porozumienia na linii polsko-francuskiej.

33'

Ponownie urazu nabawił się jeden z zawodników Stade Reims i można się spodziewać, ze pierwsza połowa potrwa dłużej niż regulaminowe 45 minut.

31'

Minęło pół godziny pojedynku. Kamil Grosicki był pierwszoplanową postacią w tym fragmencie meczu i przyczynił się do zmiany wyniku na 2:0.

28'

Benoit Costil ma coraz więcej pracy pod własną bramką. Nie są to jednak brawurowe interwencje, a raczej wyłapywanie dośrodkowań.

25'

Gelson Fernandes zaatakował bardzo ostro przeciwnika i ten nie podnosił się przez dłuższy czas z boiska. Tymczasem sędzia nie dopatrzył się faulu.

23'

Ousmane Dembele, a po chwili Benoit Costil wyjaśnili sytuację w polu karnym Rennes. Bramkarz piąstkował po pierwszym dziś rzucie rożnym.

20'

Krótkie podania wymieniane w centrum boiska. Tak Rennes odbiera swoim przeciwnikom ochotę na jakąkolwiek odpowiedź.

18'

Dobra sytuacja Rennes po kwadransie pojedynku. Wydawało się, że atakuje za wolno i leniwie, ale w końcu przyspieszyło i efekt widać w wyniku.

15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Kamil Grosicki.

2:0 i ponownie Polak maczał palce przy golu. Składne rozegranie Rennes w polu karnym Stade Reims i Dembele strzelił płasko do bramki po podaniu "Grosika".

12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Grosicki. Asystował mu Giovanni Sio.

Dobre podanie za linię obrońców i reprezentant Polski nie zastanawiał się długo. Zamiast przyjmować piłkę uderzył płasko prosto do bramki Stade Reims. Wychowanek Pogoni Szczecin potwierdza wysoką formę!

10'

Kamil Grosicki dostaje dużo podań na prawym skrzydle i podejmuje pojedynki indywidualne z przeciwnikami. Nie dają dotychczas dużo korzyści.

7'

Piłkarze Rennes są zmotywowani korzystnymi wynikami z innych stadionów. Oni prowadzą grę na początku konfrontacji ze Stade Reims.