Francuzi nieco zwolnili, choć wciąż są w natarciu.

1
83'
82'

Bułgarzy nie mają żadnych argumentów w ofensywie, a gospodarzom wciąż mało. Teraz Aleksandar Aleksandrow zablokował dośrodkowanie Gignaca z prawego skrzydła.

1
77'

Płaski strzał Matuidiego z ostrego kąta i Bułgarów uratował słupek!

1
76'

Bułgaria. Schodzi: Michaił Aleksandrow. Wchodzi: Todor Nedelew.

wchodzi Wchodzi
Todor Nedelew #22
schodzi Schodzi
1
70'

Z dystansu mocno, ale w środek bramki uderzył Moussa Sissoko. Stojanow na posterunku.

1
68'

Bułgaria. Schodzi: Iwelin Popow. Wchodzi: Aleksandar Tonev.

Iwelin Popow #10
1
67'

Francuzi cały czas naciskają rywali, szukając kolejnych bramek. Dla Bułgarii najlepszą informacją byłby chyba tylko końcowy gwizdek.

1
64'

Zablokowana centra Varane'a spod końcowej linii.

1
62'

Bułgaria. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Dimitar Rangelow.

Dimitar Rangelow #8
Marcelinho #11
1
59'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Antoine Griezmann.

4:1! Kurzawa sprytnie zagrał do Griezmanna, ten dośrodkował płasko do Gameiro i napastnik Trójkolorowych wykonał egzekucję z kilku metrów.

57'

Potężna bomba Pogby z dystansu. Stojanow nawet nie drgnął, ale piłka minęła słupek o ponad metr.

1
55'

Stojanow wypiąstkował piłkę po głębokim dośrodkowaniu Sissoko z prawego skrzydła.

1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
52'

Obraz gry się nie zmienia, nic nie wskazuje na to, że Bułgarzy wywalczą choć remis.

1
48'

Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego obok słupka w świetnej sytuacji główkował Laurent Koscielny.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

41'

Djibril Sidibe faulował przed polem karnym Marcelinho. Sędzia puścił grę, choć reprezentant Bułgarii mocno ucierpiał.

38'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Pirgow popełnił koszmarny błąd, zagrał wszerz boiska, wprost pod nogi Griezmanna i ten trafił do siatki płaskim strzałem sprzed pola karnego. 3:1!

34'

Djibril Sidibe padł w polu karnym po starciu z Milanowem, jednak sędzia słusznie puścił grę.

31'

Bułgarzy szybko roztrwonili prowadzenie, a teraz przy niekorzystnym wyniku nie są w stanie zagrozić bramce wicemistrzów Europy.

27'

Francja. Schodzi: Bacary Sagna. Wchodzi: Djibril Sidibe.

26'

Gol! Strzelił Dimitri Payet.

Już 2:1 dla Francuzów! Payet dośrodkował z lewego skrzydła w światło bramki, z piłką minął się Griezmann i ta wylądowała w siatce.

2
1
23'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Asystował mu Bacary Sagna.

1:1! Z prawego skrzydła dośrodkował Sagna, a Gameiro uwolnił się spod opieki Aleksandara Aleksandrowa i trafił do siatki głową.

21'

Antoine Griezmann sposobił się do strzału sprzed pola karnego, jednak stracił piłkę.

1
17'

Przerwa w grze, Milanow ucierpiał w powietrznym starciu z Sagną.

14'

Zakotłowało się nieco w polu karnym gości, ale Antoine Griezmann dostał podanie za plecy i sam też zagrał niedokładnie.

1
12'

Trójkolorowi w nieustannym ataku pozycyjnym, Bułgarzy są pod sporą presją, jednak na razie nie popełniają błędów.