Holandia. Schodzi: Vincent Janssen. Wchodzi: Bas Dost.

81'

Holendrzy ponownie przeszli do ataku pozycyjnego.

79'
78'

Holendrzy nadal atakują i wszystko wskazuje na to, że zdobędą kolejną bramkę. Świetny mecz zespołu Blinda.

76'

Słupek po strzale Wijnalduma! Holendrzy byli bliscy podwyższenia prowadzenia na 5:1!

75'

Białoruś. Schodzi: Michaił Gordejczuk. Wchodzi: Maksym Wołodko.

wchodzi Wchodzi
Maksym Wołodko #22
schodzi Schodzi
Michaił Gordejczuk #6
72'

Wyraźnie spadło tempo rywalizacji w Rotterdamie. Holendrom już się nie śpieszy..

67'

Propper dopadł do bezpańskiej piłki na 18. metrze, ale strzelił wyraźnie nad poprzeczką.

64'

Gol! Strzelił Vincent Janssen. Efektowny gol napastnika! Janssen pognał na bramkę i zdecydował się na strzał z większej odległości mimo asysty obrońcy. Piłka wpadła do siatki w samo okienko!

61'

Janssen obrócił się z piłką i zdołał strzelić z 18 metrów, ale bramkarz pewnie interweniował.

60'

Pomarańczowi prowadzą atak pozycyjny i szukają kolejnych goli.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksiej Rios.

Aleksiej Rios #9
Białoruś
55'

Gol! Strzelił Davy Klaassen. Odpowiedź Holandii! Po strzale Janssena piłka zatrzymała się na słupku, ale wróciła na boisko i dopadł do niej Klaassen, który nie miał problemu ze skierowaniem jej do siatki.

54'

Propper zakończył składną akcję Pomarańczowych niecelnym strzałem.

53'

Po dośrodkowaniu Promesa z rzutu wolnego strzał głową nad poprzeczką oddał Janssen.

51'

Zaskoczeni utratą gola Holendrzy próbują przejść do ataku pozycyjnego.

47'

Gol! Strzelił Aleksiej Rios. Asystował mu Siergiej Kornilenko. Gol kontaktowy! Przy biernej postawie obrońców Kornilenko płasko dośrodkował w pole karne, gdzie Rios płaskim strzałem nie dał żadnych szans Stekelenburgowi.

Białoruś
46'
46'

Początek II połowy.

45'

Może podobać się gra przyjezdnych w końcówce I połowy. Holendrzy mają spore problemy w defensywie.

44'

Spore zamieszanie pod bramką Stekelenburga, ale van Dijk w ostatniej chwili wyjaśnił sytuację.

41'

Świetna szansa dla Białorusi! Gordejczuk wybiegł sam na sam ze Stekelenburgiem, ale uderzył wyraźnie obok słupka.

38'

Białorusini potrafią przeprowadzić groźną akcję ofensywną, ale trochę brakuje im szczęścia w ataku.

36'

Janssen wybiegł sam na sam z bramkarzem, jednak znajdował się na spalonym. Tym razem sędzia liniowy się nie pomylił.

33'

Kapitalna okazja dla Białorusi, ale po podaniu Kriwca jeden z obrońców uprzedził Kornilenkę i wybił piłkę na korner. Goście mieli praktycznie pustą bramkę.

31'

Gol! Strzelił Quincy Promes. 2:0! Promes uderzył z powietrza z dystansu, a piłka po drodze odbiła się od nóg dwóch obrońców i Gurbanow nie miał szans, by zatrzymać piłkę, która wpadła do siatki przy słupku.

31'

Wijnaldum został zablokowany przy próbie oddania strzału z kilku metrów. Gorąco pod białoruską bramką.

27'

Klaassen kończył akcję Holandii strzałem z 20 metrów, ale wyraźnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

24'

Van Dijk wykorzystał dośrodkowanie Sneijdera z rzutu wolnego, ale znajdował się na ofsajdzie zdaniem arbitra. To błędna decyzja.

22'

Dośrodkowanie Blinda i strzał głową Janssena. Piłka przeszła metr obok słupka bramki Białorusi.

21'

Promes centrował przed bramkę spod linii końcowej boiska, ale obrońcy w porę wybili piłkę na rzut rożny.

17'

Politewicz dośrodkował przed bramkę z rzutu wolnego i mogło być groźnie. Ostatecznie strzał Kornilenki był niecelny.

15'

Gol! Strzelił Quincy Promes. Holandia na prowadzeniu! Promes wypracował sobie trochę miejsca w polu karnym i zdecydował się na płaski strzał z 10 metrów. Zasłonięty Gorbunow nie zdążył zareagować.

11'

Akcja po drugiej stronie boiska - po dośrodkowaniu Majewskij oddał strzał głową obok słupka bramki Stekelenburga.

9'

Gospodarze domagali się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką jednego z Białorusinów. Craig Thomson nie przerwał gry.

9'

Pogubili się w obronie Białorusini, ale Janssen nie zdołał tego wykorzystać. Tylko korner dla Oranje.

7'

Blisko gola dla Holandii! Janssen umiejętnie obrócił się z piłką, ale jego strzał w świetnym stylu obronił Gorbunow!

5'

Kevin Strootman kończył akcję Oranje, ale przymierzył z dystansu obok słupka.

4'

Dwa dośrodkowania w pole karne autorstwa Karsdorpa i Blinda. Holendrom nie udało się jednak oddać strzału.

20:00

Mecz poprowadzi Szkot Craig Thomson.

20:00

W 1. kolejce Holandia zremisowała 1:1 ze Szwecją, a Białoruś nieoczekiwanie wywalczyła bezbramkowy remis w konfrontacji z Francją.