90+3'
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Teraz Holendrzy mieli świetną okazję! Memphis Depay doszedł do piłki na 7. metrze, oddał natychmiastowy strzał i Hugo Lloris obronił instynktowną interwencją.

86'

Memphis Depay wyłożył się w polu karnym, ale to była ewidentna próba wymuszenia faulu. Sędzia słusznie puścił grę.

84'

Holandia. Schodzi: Davy Propper. Wchodzi: Jetro Willems.

82'

Djibril Sidibe miał mnóstwo swobody na prawym skrzydle, ale całkowicie zepsuł dośrodkowanie, zagrywając wprost pod nogi rywala.

78'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Paul Pogba.

78'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Kevin Strootman.

77'

Teraz holenderscy defensorzy zablokowali strzał Pogby z 17 metrów.

74'

Moussa Sissoko ambitnie walczył z kilkoma rywalami w polu karnym, został jednak zablokowany przy próbie strzału.

72'

Trochę zaskakujący, ale bardzo łatwy dla Llorisa strzał Depaya z rzutu wolnego z narożnika boiska. Pewna interwencja francuskiego bramkarza.

1
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Davy Propper.

70'

Djibril Sidibe oddalił zagrożenie po niezłym dośrodkowaniu Karsdorpa z prawej strony boiska.

66'

Po dośrodkowaniu Payeta z rzutu rożnego bardzo groźnie główkował Paul Pogba i Maarten Stekelenburg zmuszony do ogromnego wysiłku! To mogło być 0:2.

65'

Czas mija nieubłaganie, a akcje Holendrów wciąż nie wyglądają zbyt przekonująco. Francuzi kontrolują mecz.

62'
61'

Memphis Depay zamknął płaską centrę Karsdorpa, ale miał trudną pozycję i nie trafił w bramkę z ostrego kąta.

60'

Przerwa w grze, Georginio Wijnaldum ma problemy mięśniowe. Chyba konieczna będzie zmiana.

57'

Zablokowany mocny strzał Janssena z 17 metrów.

55'

Kevin Gameiro stanął oko w oko ze Stekelenburgiem, ale w asyście obrońcy przegrał ten pojedynek. Dobitka Griezmanna z 16 metrów była natomiast niecelna.

53'

Na razie dość spokojnie na obu ławkach. Holendrzy powinni jednak pomyśleć o zmianach, bo w ofensywie są bezproduktywni.

50'

Francuzi przeważają i bardzo rzadko dopuszczają przeciwników pod swoją bramkę.

47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Vincent Janssen przepchnął w polu karnym Varane'a, miał jednak bardzo trudną pozycję i uderzył w boczną siatkę.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Francuzi poradzili sobie z płaską centrą Blinda spod końcowej linii.

41'

Powinien być rzut karny dla Holendrów! Laurent Koscielny zablokował strzał Janssena z ostrego kąta, ale przy okazji ewidentnie zagrał piłkę ręką. Mimo to sędzia nie wskazał na "wapno".

1
40'

Layvin Kurzawa zablokował płaską centrę Karsdorpa z prawej strony pola karnego.

39'

Kevin Gameiro otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie zdołał oddać strzału z ostrego kąta. Skutecznie blokował go Jeffrey Bruma.

37'

Gospodarze źle rozegrali kontratak i po zbyt długim podaniu piłkę przejął Hugo Lloris.

34'

Holendrzy nieco oszołomieni, na razie nie mają żadnego pomysłu na groźną akcję. Mecz wciąż nie porywa.

30'

Gol! Strzelił Paul Pogba.

Francja prowadzi! Pogba miał trochę miejsca na 25. metrze, oddał mocny strzał, piłka nie leciała idealnie przy słupku, ale Stekelenburg spóźnił się z interwencją i tylko ją musnął zanim wpadła do siatki.

1
1
28'

Nadal nie ma spięć podbramkowych, hit na razie rozczarowuje.

25'

Po dośrodkowaniach z prawego skrzydła dwukrotnie we własnym polu karnym dobrze interweniował Virgil van Dijk.

24'

Dobre dośrodkowanie Depaya z rzutu wolnego, jednak Francuzi nie pozwolili gospodarzom na oddanie strzału.

21'

Memphis Depay padł w polu karnym po starciu z jednym z obrońców, ale sędzia zdecydowanym ruchem nakazał grać dalej.

19'

Spokojne spotkanie, Holendrzy zniwelowali przewagę rywala, brakuje klarownych sytuacji.

16'

Holandia. Schodzi: Quincy Promes. Wchodzi: Memphis Depay. Zmiana spowodowana kontuzją.

14'

Przerwa w grze, Promes ucierpiał w starciu z Matuidim.

11'

Przewaga po stronie Francuzów, którzy zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce.

7'

Teraz Payet zagrał prostopadle do Gameiro, ale ten nie oddał strzału, bo natychmiast osaczyło go dwóch rywali.

6'

W pole karne zacentrował Dimitri Payet, piłki nie sięgnął Layvin Kurzawa i złapał ją Maarten Stekelenburg.

4'

Laurent Koscielny chciał zamknąć dośrodkowanie z rzutu rożnego, jednak nie zdążył do piłki przed linią końcową.

3'

Dość spokojne i wyrównane pierwsze minuty, żadna z drużyn jeszcze nie forsuje tempa.