Holandia
90'

Doliczone 3 minuty.

87'

Turpel mógł zdobyć bramkę kontaktową, ale zamiast wykonać egzekucję strzałem z 12 metrów, fatalnie skiksował.

84'

Gol! Strzelił Memphis Depay.

1:3! Z rzutu wolnego przy słupku uderzył Depay i Schon bez szans.

82'

Luksemburg. Schodzi: Stefano Bensi. Wchodzi: Vincent Thill.

wchodzi Wchodzi
Vincent Thill #10
schodzi Schodzi
Stefano Bensi #11
80'

Holendrzy niby próbują podwyższyć prowadzenie, ale robią to jakby od niechcenia.

76'

Schon przeciął groźny centrostrzał Berghuisa z lewego skrzydła.

75'

Luksemburg. Schodzi: Daniel Da Mota. Wchodzi: Kevin Kerger.

Kevin Kerger #13
Daniel Da Mota #9
71'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska wysoko nad bramką uderzył Memphis Depay.

68'

Ramselaar stanął oko w oko z Schonem, ale w decydującym momencie za daleko wypuścił sobie piłkę i górą bramkarz Luksemburga.

67'

Holendrzy chcą ostatecznie rozstrzygnąć losy rywalizacji i teraz praktycznie nie schodzą z połowy przeciwnika.

65'

Memphis Depay zatańczył w polu karnym gospodarzy, ale uderzył z ostrego kąta zupełnie nieudanie. Schon nie musiał interweniować.

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daley Blind.

58'

Gol! Strzelił Memphis Depay. Asystował mu Daley Blind.

1:2! Z lewego skrzydła świetnie dośrodkował Blind i do siatki strzałem głową pod poprzeczkę trafił Depay.

55'

Po dośrodkowaniu Berghuisa obok słupka główkował Virgil van Dijk.

53'

Nieatakowany przed polem karnym Da Mota oddał płaski strzał, ale piłka minęła słupek.

1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stefano Bensi.

Luksemburg
1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
47'

Po dośrodkowaniu Blinda doskonałą okazję miał Davy Klaassen, ale jego strzał głową instynktownie obronił Schon.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
46'
46'
45'

Doliczone 2 minuty.

2
44'

Gol! Strzelił Maxime Chanot.

Mamy remis! Chanot zmylił Stekelenburga i pokonał go płaskim uderzeniem w prawy róg.

Maxime Chanot #2
Luksemburg
3
43'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua Brenet.

43'

Rzut karny dla Luksemburga! Da Mota sfaulowany przez Breneta.

1
40'

Bas Dost zamknął centrę z lewego skrzydła, miał jednak bardzo trudną pozycję i uderzył obok słupka.

1
40'

Po kontrataku piłka została zagrana w pole karne do Turpela, ale skutecznie przeszkadzał mu Virgil van Dijk.

1
36'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Davy Klaassen.

1:0 dla Holandii! Klaassen zagrał na czystą pozycję do Robbena, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z Schonem. Jest jednak kontrowersja, bo zawodnik Bayernu Monachium w momencie podania znajdował się na minimalnym spalonym.

35'

Bas Dost strącił piłkę w polu karnym Luksemburga. Trudno to było jednak nazwać strzałem i ze spokojem interweniował Schon.

1
32'

Powinno być 1:0 dla Holandii! Schon wygrał pojedynek sam na sam z Klaassenem, ale zawodnik gości miał jeszcze okazję do dobitki z ostrego kąta. Bramka była pusta, mimo to chybił strzałem głową!

1
29'

Zapachniało sensacją! Groźnie sprzed pola karnego uderzył Turpel, piłka jeszcze zrykoszetowała, ale Maarten Stekelenburg ją złapał.

1
28'

Bensi dość ostro sfaulował Sneijdera i dostał ostatnie ostrzeżenie od sędziego.

1
26'

Luksemburg. Schodzi: Laurent Jans. Wchodzi: Mathias Janisch.

Mathias Janisch #19
Laurent Jans #18
1
23'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Jans, który podkręcił nogę.

1
21'

Zakotłowało się w polu karnym Luksemburga po dośrodkowaniu Sneijdera z rzutu rożnego. Piłkę musnął głową Virgil van Dijk i poleciała ona obok słupka.

1
17'

Niecelna główka Robbena po nieco zbyt wysokim dośrodkowaniu Blinda z lewego skrzydła.

1
17'

Gospodarze starają się odgryzać, ale nie kończą swoich kontr strzałami.

1
13'

Georginio Wijnaldum ładnie wypracował sobie pozycję na 17. metrze, jednak uderzył dokładnie tam, gdzie stał Schon.

1
10'

Teraz Schon obronił potężny strzał Robbena z 15 metrów. Holendrzy podkręcają tempo.

1
9'

Schon wybił piłkę na rzut rożny po płaskiej centrze Robbena spod końcowej linii.

1
6'

Z rzutu wolnego zbyt głęboko dośrodkował Wesley Sneijder i piłkę złapał Schon.

1
4'

Gospodarze zaczęli dość odważnie i na razie faworyzowana ekipa Oranje ma kłopoty.