Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba.

87'

Szwecja. Schodzi: Jimmy Durmaz. Wchodzi: Pontus Jansson.

86'

Kara mogła być błyskawiczna, ponieważ po szybkiej wymianie podań Isaac Kiese Thelin miał przed oczami tylko Hugo Llorisa. Zmiennik nie złożył się dobrze do strzału i potwornie chybił!

85'

Nieznacznie chybił Antoine Griezmann z 18. metra. Gdyby był precyzyjniejszy, mogła paść decydująca bramka.

83'

Gra na utrzymanie na obrzeżach pola karnego Szwecji. Każda minuta przybliża Francję do trzeciego zwycięstwa w eliminacjach do mistrzostw świata.

80'

Coraz mniej czasu ma Szwecja. Francja przeżyła w tym meczu trudne chwile i teraz koncentruje się w dużym stopniu na pilnowaniu cennego wyniku.

76'

Antoine Griezmann dostał pozwolenie na strzał z rzutu wolnego. Futbolówka po próbie napastnika ugrzęzła z murze i poszybowała w kompletnie niepożądanym kierunku.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar Hiljemark.

75'

Musi atakować Szwecja, ale to wszystko prowokuje do kontrakcji Francję. Oscar Hiljemark zatrzymał jeden z nich faulem i...

73'

Szwecja. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Isaac Kiele Thelin.

wchodzi Wchodzi
Isaac Kiele Thelin #9
schodzi Schodzi
70'

Moussa Sissoko nie główkował tak soczyście jak powinien i piłka w zasadzie prześlizgnęła się po jego głowie. Dośrodkowanie zostało posłane z prawego skrzydła.

66'

Szwecja. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Oscar Hiljemark.

67'

Totalna metamorfoza tego meczu. Hugo Lloris obronił na linii strzał z 16. metra.

65'

Gol! Strzelił Dimitri Payet.

11 minut potrzebowała Francja, by odwrócić wynik! Koszmarne zachowanie Robina Olsena, który wypuścił z dłoni piłkę po dośrodkowaniu i praktycznie asystował Dimitri Payetowi przy golu na 2:1!

64'

Bramkarz reprezentacji Szwecji wyciągnął wnioski i tym razem piłka nie uciekła mu z dłoni po płaskim uderzeniu Antoine'a Griezmanna.

59'

Robin Olsen miał problem z zatrzymaniem piłki po strzale z dystansu, ale pozbierał się szybko i utrudnił Antoine'owi Griezmannowi dobicie piłki do siatki.

57'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Dimitri Payet.

Bardzo szybka odpowiedź i ponownie kluczowy jest stały fragment. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego dwóch Francuzów było blisko piłki, a cios Szwedom zadał głową Paul Pogba!

57'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Krafth.

54'

Gol! Strzelił Emil Forsberg.

Świetne uderzenie z rzutu wolnego i Szwecja prowadzi w Paryżu! Emil Forsberg zaskoczył wszystkich strzałem czubkiem buta ponad murem. Hugo Lloris nawet nie ruszył w kierunku piłki!

53'

Hugo Lloris wiedział, co się święci i przeciął dośrodkowanie Ludwiga Augustinssona w kierunku Oli Toivonena. Bardzo ważna interwencja bramkarza.

1
50'

Strzału ponad murem z rzutu wolnego spróbował Dimitri Payet. Pomocnik reprezentacji Francji nie wierzy, że kopnął futbolówkę zbyt wysoko.

1
49'

Jakob Johansson sfaulował Antoine'a Griezmanna przed polem karnym i dobrze wyszkoleni technicznie gospodarze zastanawiają się, jak spożytkować rzut wolny.

1
47'

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak skończyła pierwsza, czyli od strzału głową. Olivier Giroud wyskoczył wysoko w polu karnym Szwecji i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
45'

Doliczona minuta.

1
45'

Dokładniejsze dośrodkowanie i Antoine Griezmann mógł oddać strzał głową. Pechowo dla czołowego napastnika świata, piłka nie poszybowała w światło bramki.

43'

Gola do szatni próbuje strzelić Francja, ale atakuje na słowo honoru i tak powoli jakby śpiewała kołysankę. Ostatecznie Raphael Varane dośrodkował za bramkę Robina Olsena.

40'

5 minut pozostało do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Ciekawe, która drużyna postara się wykorzystać ten czas na ofensywę.

38'

Po rzucie wolnym Szwecja ma korner. Spokojnie, systematycznie zbliża się do bramki Hugo Llorisa. Problem w tym, że golkiper Francji wyłapał dośrodkowanie.

35'

Pomocnicy ze Szwecji przerwali kolejną mozolnie budowaną konstrukcję reprezentacji Francji. Po chwili John Guidetti został sfaulowany w centrum boiska.

33'

Kibice na trybunach czekają na zmianę wyniku.

31'

Moussa Sissoko nie opanował piłki przy linii bocznej, czym doprowadził do złości Didiera Deschampsa. Od autu grająca w żółtych strojach reprezentacja Szwecji.

29'

Seria dośrodkowań w pole karne Szwecji. Oj, nie mogą sobie na razie pograć ustawieni tam Olivier Giroud oraz Antoine Griezmann.

25'

Zderzenie dwóch "ósemek". Zdaniem sędziego Dimitri Payet sfaulował w tej sytuacji Albina Ekdala, więc od rzutu wolnego drużyna ze Skandynawii.

23'

Wyrównał się pojedynek w Paryżu. Ola Toivonen składał się do strzału z 12. metra za długo i Laurent Koscielny zdążył zablokować napastnika.

21'

Riposta Trzech Koron. Jimmy Durmaz nie trafił w światło bramki, a ponadto Hugo Lloris miał centrostrzał prawego pomocnika pod kontrolą.

18'

Moussa Sissoko pomylił się nieznacznie zza pola karnego. Francuzi decydują się na uderzenia z dystansu, ponieważ niełatwo przedrzeć się w pole karne gości.

14'

Robin Olsen sparował strzał z dystansu na korner. Do narożnika boiska wybrał się Dimitri Payet, ale nie dośrodkował precyzyjnie.

11'

Szansa niewykorzystana! Piłka dośrodkowana z rzutu wolnego zatańczyła w polu karnym reprezentacji Francji, ale ostatecznie John Guidetti nie oddał strzału.

10'

John Guidetti odebrał piłkę nieuważnemu Djibrilowi Sidibe i ten ratował się faulem. Szansa na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego!

9'

Lepsza wrzutka po przeciwnej stronie boiska i Robin Olsen zatrzymał z trudem niebezpiecznie szybującą piłkę.

8'

Wyczekiwana, choć mierna odpowiedź Szwecji. Jimmy Durmaz dośrodkował w pole bramkowe, gdzie jedynym piłkarzem był Hugo Lloris.

5'

Przewaga Francji pod względem posiadania piłki. W końcu znudzeni Szwedzi przerwali rozegranie faulem Albina Ekdala na Dimitri Payecie.

3'

Pierwsza próba zdobycia gola z dystansu. Paul Pogba wypracował sobie odrobinę miejsca, ale nie strzelił czysto i Robin Olsen nie musiał interweniować.

2'

Długie podanie w kierunku napastników reprezentacji Francji: Antoine'a Griezmanna oraz Oliviera Girouda. Szybszy od nich był bramkarz Robin Olsen.

20:12

Paryż czeka na mecz na szczycie.

20:12

Reprezentacje Francji i Szwecji prowadzą w grupie A eliminacji do mistrzostw świata. Mają bilans dwa zwycięstwa i remis. W poprzedniej kolejce Trójkolorowi wygrali z Holandią, a drużyna ze Skandynawii z Bułgarią.

20:12

Ławka rezerwowych reprezentacji Szwecji: Kristoffer Nordfeldt, Patrik Carlgren - Linus Wahlqvist, Sam Larsson, Marcus Rohden, Isaac Kiele Thelin, Pontus Jansson, Oscar Hiljemark, Oscar Wendt, Viktor Claesson, Christoffer Nyman.

20:12

Ławka rezerwowych reprezentacji Francji: Steve Mandanda, Benoit Costil - Sebastien Corchia, Adil Rami, Kevin Gameiro, Ousmane Dembele, Nabil Fekir, N'Golo Kante, Adrien Rabiot, Lucas Digne, Thomas Lemar, Eliaquim Mangala.