1:3
Zakończony
Francja
90+2'

Dembele dośrodkował z rogu, do piłki doszedł Olivier Giroud, ale piłka minęła bramkę.

8
3
6
2
4
90'

Pogramy jeszcze przez 4 minuty/

9
2
2
1
85'

Gospodarze już nie mają sił ani większych chęci do ataku. Losy meczu są już rozstrzygnięte.

2
3
2
4
3
83'

Francja. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Adrien Rabiot.

81'

Luksemburg. Schodzi: Daniel Alves da Mota. Wchodzi: Gerson Rodrigues.

2
80'

Uderzał Antoine Griezmann, Schon po raz kolejny popisał się dobrą interwencją.

2
4
1
1
1
80'

Cóż za wejście mógł mieć Kylian Mbappe Lottin! Pierwszy kontakt z piłką mógł zakończyć się bramką. Schon zdołał jednak wybić piłkę po strzale z ostrego kąta.

1
1
5
1
78'
77'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Benjamin Mendy. Składna akcja gości, Mendy precyzyjnie dośrodkował, a Giroud podwyższył prowadzenie Trójkolorowych! 1:3!

37
15
9
8
16
71'

Francuzi prowadząc jedną bramką więcej uwagi poświęcają defensywie. Gospodarzom zaczyna jednak brakować sił.

3
2
2
1
1
67'

Po wrzutce z rogu do piłki doszedł Christophe Jallet, piłka minęłą bramkę.

1
2
2
4
2
65'

Najpierw niecelnie uderzył Payet, po chwili celnie przymierzył Antoine Griezmann, na posterunku był Schon.

2
2
1
5
1
62'
62'

Luksemburg. Schodzi: Mario Mutsch. Wchodzi: Florian Bohnert.

2
60'

Do pozycji strzeleckiej doszedł Besi, zawodnik gospodarzy jednak źle uderzył i nie trafił w bramkę.

5
4
3
3
3
55'

Dobre tempo meczu, czy jednak gracze gospodarzy wytrzymają walkę na tak wysokim tętnie? W końcówce mogą za to słono zapłacić.

5
4
1
1
51'

Uderzał Antoine Griezmann, Schon na raty poradził sobie z kąśliwym strzałem. Mogło być 1:3.

5
3
2
6
4
48'

Luksemburg nie zamierza czekać na akcje Francuzów, tylko sam próbuje konstruować ataki.

5
3
2
2
4
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
4
2
2
3
45+1'

Francuzi dążą do podwyższenia prowadzenia, ale rażą nieskutecznością. Niecelny strzał oddał Dimitri Payet.

2
2
2
7
2
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

6
2
2
1
1
45'

2
43'

1
42'

Mocny strzał z dystansu oddał Blaise Matuidi, piłka odbiła się od słupka!

2
2
2
2
2
42'

Kolejne dogranie z rogu i kolejnej uderzenie na bramkę gości, i ponownie niecelnie. Tym razem przymierzył Malget. Francuzi igrają z ogniem!

5
1
3
1
39'

I znowu mógł być remis. Z rogu dośrodkował Gerson, a Chanota był niecelny.

8
2
2
5
7
37'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. 1:2! Griezmann pewnie wykorzystał rzut karny!

76
36
16
13
23
37'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Alves da Mota, który sfaulował w polu karnym Sidibe. Będzie "jedenastka" dla gości!

Luksemburg
11
6
4
7
9
34'

Gol! Strzelił Aurelien Joachim. 1:1! Joachim wykorzystał rzut karny. Mamy niespodziankę!

Luksemburg
93
44
33
21
36
32'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

9
3
7
7
15
32'

Po rzucie rożnym Matuidi sfaulował rywala i będzie rzut karny dla gospodarzy! W polu karnym przewrócony został Da Mota.

10
10
6
2
9
28'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Djibril Sidibe. Bramka dla gości wisiała na włosku i w końcu padła. Sidibe dokładnie dograł do Giroud, a ten nie dał szans rezerwowemu bramkarzowi na skuteczną interwencję. 0:1!

76
36
22
16
22
27'

Po dośrodkowaniu w pole karne uderzał Samuel Umtiti, ale nie trafił w bramkę.

4
4
4
4
4
25'

Wyraźna przewaga Trójkolorowych. Przed momentem uderzał Kante, Schon zaliczył udaną pierwszą interwencję.

8
8
8
8
6
21'

Luksemburg. Schodzi: Anthony Moris. Wchodzi: Ralph Schon. Bramkarz gospodarzy doznał kontuzji i nie jest w stanie kontynuować gry.

6
20'

Francuzi przyspieszyli tempo swoich akcji. Goście chcą zdobyć gola, który dałby im komfort gry. Problemy ma bramkarz gospodarzy, który potrzebuje pomocy medyków.

7
3
3
3
3
18'

W końcu z akcją wyszli gospodarze. Piłkę otrzymał Bensi, jednak znalazł się na wyraźnym spalonym i sędzia przerwał grę.

5
3
3
3
4
15'

Antoine Griezmann znalazł się w świetnej sytuacji, jednak Moris pokazał, że jest dobrze rozgrzany i odbił piłkę!

13
5
4
4
4
14'

Mocno, ale niecelnie uderzył Antoine Griezmann. Za nami już niemal kwadrans gry.

6
4
3
4
4
12'

Francuzi nie narzucają wielkiego tempa, sprawiają wrażenie, że dojrzałością piłkarską i przygotowaniem są w stanie pokonać ambitnie grających rywali.

6
2
2
2
2
8'

Odpowiedź Francuzów. W dobrej sytuacji znalazł się Giroud, Moris obronił groźny strzał głową.

11
2
2
2
3
6'

Pierwszy strzał na bramkę w meczu. Uderzał... gracz Luksemburga. Indywidualna akcja Bensiego, którego strzał złapał Lloris.