Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Djibril Sidibe.

Holandia znokautowana! Kolejna błyskawiczna kontra Francji, którą wykończył Kylian Mbappe Lottin po podaniu Sidibe.

11
7
10
90'

Arjen Robben miał dogoną okazję do zdobycia bramki honorowej, ale trafił w słupek.

8
17
5
5
7
90'
88'

Gol! Strzelił Thomas Lemar. Asystował mu Antoine Griezmann.

Szybka kontra Francuzów. Trzech Trójkolorowych znalazło się przed bramkarzem Holandii, a Antoine Griezmann wyłożył piłkę Thomasowi Lemarowi, który trafił do pustej bramki.

28
11
6
2
5
87'

Alexandre Lacazette strzelał z 10. metra, ale skutecznie interweniował Jasper Cillessen.

6
2
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Layvin Kurzawa za faul na Robbenie.

5
2
1
1
5
85'

Aktywny w końcówce jest Kylian Mbappe Lottin, który chce pokazać się z jak najlepszej strony.

5
3
1
1
1
83'

Reprezentacja Francji ciągle w ofensywie i szuka trzeciej bramki.

6
3
2
1
2
80'
80'

Jasper Cillessen popisał się dobrą interwencją po strzale Kyliana Mbappe Lottina.

3
1
6
1
79'

Holendrzy mieli groźną kontrę, ale zaprzepaścili swoją szansę na zdobycie bramki kontaktowej.

4
3
2
78'

Groźnie pod bramką Holandii, która jest co chwilę ostrzeliwana.

5
3
2
1
75'

Francja. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Kylian Mbappe Lottin, który został dzisiaj zawodnikiem Paris Saint-Germain.

73'

Gol! Strzelił Thomas Lemar.

Ulalala! Co za gol! Thomas Lemar dopadł do piłki przed polem karnym Holandii i pięknym strzałem z siedemnastego metra trafił w prawy górny róg bramki rywala.

45
18
9
6
3
72'

Holendrom pozostało coraz mniej czasu na wyrównanie, ale z taką grą będzie im o to bardzo trudno.

5
4
3
2
2
69'

Dobre dośrodkowanie do Arjena Robbena i ten był blisko wyrównania. Po chwili kontratak Francji, ale wciąż bez zmiany wyniku.

5
4
6
3
3
68'

Les Bleus co chwilę wyprowadzają szybkie i groźne kontry. Wydaje się, że kwestią czasu pozostaje aż jedna z nich zakończy się golem.

4
3
3
3
3
66'

Rozpędzają się Francuzi, ale Antoine Griezmann zbyt mocno podawał do Oliviera Giroud i nic nie wyszło z tej akcji.

2
2
2
64'
63'

Antoine Griezmann celnie uderzał z rzutu wolnego.

7
1
1
1
1
62'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kevin Strootman. Holendrom będzie jeszcze ciężej.

14
17
5
2
6
60'

Layvin Kurzawa złapany na spalonym. Francja wciąż nie zwalnia tempa.

2
4
2
58'

Holendrzy wyglądają na razie jak dzieci we mgle, zaś Trójkolorowi bawią się piłką i często goszczą w okolicach pola karnego Pomarańczowych.

8
6
3
3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin Strootman.

11
5
3
1
1
55'

Po starciu z Robbenem utyka Laurent Koscielny, któremu była udzielana pomoc medyczna.

4
2
2
3
4
53'

Gorąco w polu karnym Holandii. Strzelał Paul Pogba, ale wprost w Jaspera Cillessena. Wydawało się, że w tej akcji w "16" Oranje faulowany przez Robbena był Laurent Koscielny i Francji należał się rzut karny.

3
2
2
3
3
52'

Vincent Janssen znalazł się na pozycji spalonej.

5
3
1
1
1
50'

Rozgrzewają się holenderscy rezerwowi, w tym Robin van Persie.

3
2
1
3
3
49'

Francuzi wciąż przeważają i wymieniają piłkę na połowie przeciwnika.

3
1
1
47'

Holendrzy wykonywali rzut rożny, ale po chwili faulował Wesley Hoedt.

4
3
1
46'
43'

Antoine Griezmann ładnie rozgrywał piłkę z Pogbą, jednakże Holendrom udało się ją przejąć i próbują skonstruować akcję.

9
5
3
6
4
41'

Paul Pogba uderzał z dużej odległości, ale z tym strzałem poradził sobie Jasper Cillessen. Jednak pretensje do swojego reprezentacyjnego kolegi miał Olivier Giroud, który był dobrze ustawiony i oczekiwał na podanie.

4
4
3
4
7
41'

Coraz bliżej zakończenia pierwszej połowy. Czy Holendrzy zdołają jeszcze odgryźć się swojemu rywalowi?

5
4
3
2
2
39'

Sprytnie zagrywał Kingsley Coman, a piłkę na rzut rożny wybił Jasper Cillessen.

4
1
2
2
38'

W końcu pokazał się Arjen Robben, lecz szybko stracił piłkę. I znów Trójkolorowi w ataku.

7
4
2
1
3
37'

Zawodnicy Oranje nie radzą sobie z tą szybką grą Francuzów, którzy często goszczą pod ich polem karnym.

3
1
1
35'

3
33'

Francuzi mają na razie spotkanie pod kontrolą. Często starają się grać prawym skrzydłem, gdzie bryluje Kingsley Coman.

8
4
2
3
4
31'

Kingsley Coman popisał się indywidualną akcją. Uderzał z linii pola karnego, ale Jasper Cillessen wyłapał ten strzał.

9
3
2
1
3
29'

Dośrodkowywał z rzutu rożnego Lemar. Po chwili uderzał niecelnie Layvin Kurzawa.

4
2
2
2
5
27'

Holendrzy są na razie tłem dla Francji. Nie mogą wymienić choćby kilku podań.

6
3
3
2
3
25'

Dobry pressing francuskiej drużyny sprawia, że Holendrzy mają problemy w rozgrywaniu piłki, a nawet wyjściu z własnej połowy.

5
5
1
2
2
23'

Djibril Sidibe faulował Wesley'a Sneijdera. Francuz otrzymał ostrzeżenie od sędziego z Włoch.

4
3
2
2
5
23'

Aktywny na prawym skrzydle jest Kingsley Coman, a ciągle pod grą jest Antoine Griezmann, który szuka drugiej bramki w tym spotkaniu.

5
4
2
1
2
21'

Hugo Lloris pewnie wyłapał dośrodkowanie Holendrów z rzutu rożnego. I już Francuzi w ataku.

6
7
2
2
2
20'

Holendrzy na razie bez pomysłu w ofensywie, ale będą mieli rzut rożny.

6
2
2
2
2
18'

Arjen Robben dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Francuzi bez problemów wybronili tę akcję.

10
6
2
2
2
17'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

8
7
6
10
16
17'

Francuzi chcą pójść za ciosem i co chwilę znajdują się pod polem karnym holenderskiej kadry.

10
6
3
3
4
14'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Olivier Giroud.

Świetna wymiana podań pomiędzy Griezmannem a Giroud. Francuski zawodnik znalazł się w sytuacji sam na sam z Cillessenem i z zimną krwią pokonał holenderskiego bramkarza, uderzając piłkę pomiędzy jego nogami.

84
42
17
10
14
13'

Częściej przy piłce są reprezentanci Francji, ale nic z tego nie wynika.

5
5
5
6
6
11'

Georginio Wijnaldum podjął się próby uderzenia z dystansu, ale zbyt lekko, a do tego niecelnie.

5
4
3
3
4
10'

Dobrze dośrodkował Thomas Lemar, ale zbyt lekki strzał oddał Laurent Koscielny, żeby zaskoczyć bramkarza Holandii.

7
4
2
4
5
9'

Francuzi próbują atakować skrzydłami - raz Thomas Lemar, a raz Kingsley Coman, lecz dotychczas Holendrzy czujnie w obronie.

5
5
4
5
5
7'

Arjen Robben stara się podrywać Holendrów do walki, ale tym razem nie wyszło mu zagranie do Vincenta Janssena.

6
4
4
2
3
6'

Zakotłowało się w polu karnym Holandii, ale Oranje zdołali wybić piłkę poza "szesnastkę".

3
2
2
2
4
6'

Ostrzydlająca akcja reprezentacji Francji i będzie rzut rożny dla tego zespołu.

10
6
2
1
2
5'

Na spalonym został złapany Vincent Janssen.

6
5
2
1
2
4'

Obydwie ekipy na starcie grają bardzo ostrożnie. Trwa walka w środku pola.

4
3
2
2
2
2'

Holendrzy nie zamierzają dać się na samym początku zdominować gospodarzom i starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce.

3
2
3
2
4
1'

Rozpoczęli Francuzi, którzy na razie spokojnie wymieniają kolejne podania.