1
1
86'
84'

Swojej bramki wciąż szuka Vincent Janssen. Po ładnej "klepce" napastnik Oranje strzelił płasko obok słupka.

2
2
2
2
83'

1
80'

Gol! Strzelił Davy Propper. Asystował mu Quincy Promes.

3:1! Promes zacentrował na głowę zupełnie niepilnowanego Proppera, który skompletował dublet.

13
4
1
1
1
79'

Słaby strzał Popowa i piłka w rękawicach Cillessena.

1
1
1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Iwajło Czoczew.

3
1
74'

Vincent Janssen po raz kolejny! Tym razem z prawej nogi - wyraźnie nad bramką. Holenderski napastnik musi poprawić celownik.

3
3
2
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Georgij Milanow.

2
3
2
2
1
72'

Arjen Robben w swoim stylu złamał do środka i huknął zza pola karnego. Na posterunku bramkarz gości. W końcu nam się mecz zrobił!

1
2
4
1
1
69'

Gol! Strzelił Georgi Kostadinow. Asystował mu Iwelin Popow.

A to niespodzianka! Po centrze z rzutu wolnego Popowa piłkę dosłownie musnął Kostadinow i ta wpadła do siatki Holendrów.

9
67'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Daley Blind. Niemalże kopia pierwszej bramki! Po zespołowej akcji Quincy Promes zagrał na lewą stronę pola karnego do Blinda, który świetnie znalazł w polu bramkowym Robbena. Mamy 2:0!

14
3
3
2
2
64'

Wydaje się, że Bułgarzy zwietrzyli szansę i coraz chętniej atakują, narażając się na kontry. Może być ciekawie w końcówce!

60'

Bułgaria. Schodzi: Stanislaw Manolew . Wchodzi: Andrej Galabinow.

wchodzi Wchodzi
Andrej Galabinow #16
schodzi Schodzi
Stanislaw Manolew #11
59'

Vincent Janssen groźnie zagrał wzdłuż pola karnego, jednak żaden z jego kolegów nie dobiegł do futbolówki.

2
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Stanislaw Manolew .

Bułgaria
2
2
2
2
2
54'

Vincent Janssen w polu karnym przerzucił piłkę na lewą nogę i z ostrego kąta... albo strzelał albo podawał. Trudno określić intencje napastnika Holendrów.

2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Tonny Vilhena.

3
1
50'

Obraz gry się nie zmienił. Holendrzy mają optyczną przewagę, ale na klarowne okazje podbramkowe się to nie przekłada.

1
1
46'

Początek drugiej połowy!

3
1
1
46'

Sędzia zauważył dziurę w jednej z bramek. Taśma klejąca i usterka naprawiona.

4
4
4
2
1
46'

Bułgaria. Schodzi: Atanas Zehirow. Wchodzi: Georgij Milanow.

Atanas Zehirow #4
3
1
3
1
1
45+1'

Ładna akcja Holendrów, ale wszystko zepsuł Arjen Robben, który strzelił kilka metrów obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
2
4
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
41'

Kolejna próba z dystansu gospodarzy. Vincent Janssen strzelił po ziemi z ok. 25 metrów i bramkarz Bułgarów nie miał problemów z interwencją.

1
39'

Quincy Promes fatalnie skiksował z 11. metrów przy próbie strzału z półwoleja. Skrzydłowy aż złapał się za głowę.

1
1
37'

Manolew uderzył w kierunku bramki Holendrów, lecz piłka zatrzymała się na pierwszy rywalu - jeszcze przed polem karnym.

1
34'

Vincent Janssen miał sporo miejsca na 20. metrze i zdecydował się na płaski strzał. Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

1
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Georgi Terziew.

31'

Od kilku minut niewiele dzieje się na Amsterdam ArenA. Holendrzy wydają się kontrolować przebieg meczu, ale muszą uważać, ponieważ na kolejną wpadkę w el. nie mogą sobie pozwolić.

27'

Posiadanie piłki 73 do 27 proc. dla Holendrów.

3
26'

Ciut za mocna piłka w kierunku Promesa i golkiper Bułgarii uprzedził skrzydłowego.

1
1
1
1
1
24'

Bułgaria. Schodzi: Aleksandar Tswetkow. Wchodzi: Simeon Sławczew. Gracz Lechii Gdańsk na boisku! Wydaje się, że zmiana nie jest wymuszona kontuzją, a słabą postawą pomocnika.

Aleksandar Tswetkow #22
2
1
1
1
1
21'

Jedno się nie zmieniło - dziury w obronie reprezentacji Holandii. Bułgarzy praktycznie cały czas przyjmują gospodarzy na własnej połowie, a i tak byli blisko wyrównania.

1
1
1
1
1
17'

Georgi Kostadinow trafił z główki w słupek! Bułgarski napastnik urwał się rywalowi i był o centymetry od wyrównującej bramki.

2
1
1
2
2
14'

Mogło być 2:0! Vincent Janssen chciał zagrać tak jak Blind przy pierwszej bramce, ale lot piłki przeciął bułgarski golkiper. Do dobitki dopadł jeszcze Quincy Promes, jednak został zablokowany.

1
1
1
1
1
12'

Bułgarzy mają wielkie problemy z wyjściem z własnej połowy. Holendrzy piłkarsko prezentują się dużo lepiej i szukają okazji do kolejnego gola.

2
1
1
1
1
7'

Gol! Strzelił Davy Propper. Asystował mu Daley Blind.

Kapitalny początek Holendrów i 1:0 po ładnej zespołowej akcji! W pole karne został wypuszczony Blind, który zagrał na 4. metr do Proppera, a ten nie miał żadnego problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

12
3
1
2
5
6'

Po złym zagraniu bułgarskiego stopera przed świetną okazją mógł stanąć Arjen Robben, który ostatecznie... zgubił piłkę.

3
3
1
1
2
5'

Bardzo spokojny początek meczu z lekką przewagą gospodarzy.

1
1'

Sędziuje Anastasios Sidiropoulos z Grecji.