Zakończony
Holandia
90+3'

Gol! Strzelił Memphis Depay.

3:1 dzięki uderzeniu zmiennika. Ponownie Holandia zrobiła użytek ze stałego fragmentu!

28
10
5
9
8
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

11
4
2
3
4
90'

Jasper Cillessen stał i patrzył jak piłka uderza w poprzeczkę jego bramki! Białoruś mogła dość szczęśliwie wyrównać na koniec regulaminowego czasu.

6
4
4
8
8
87'

Białoruś. Schodzi: Nikołaj Signiewicz. Wchodzi: Anton Saroka.

5
84'

Gol! Strzelił Arjen Robben.

Siergiej Czernik wyczuł intencję strzelca, ale nie zatrzymał szybko sunącej po murawie piłki po uderzeniu z rzutu karnego!

37
16
10
11
16
83'

Sędzia podyktował rzut karny dla reprezentacji Holandii za zagranie ręką Nikołaja Signiewicza.

11
7
4
6
11
82'

Jasper Cillessen wiedział co się święci i wybiegł na 16. metr. W ten sposób mógł zatrzymać niebezpiecznie zgranie głową w kierunku Nikołaja Signiewicza.

4
4
4
4
5
79'

Rozstąpiło się morze pomarańczowe i atakujący Białorusin powinien oddać strzał. Niepotrzebnie czekał i umożliwił powrót Virgilowi van Dijkowi.

4
4
4
4
4
76'

Białoruś. Schodzi: Siergiej Bałanowicz. Wchodzi: Igor Burko.

2
75'

Żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska otrzymał Aleksiej Rios.

4
75'

Kwadrans pozostał Holendrom. W przypadku zwycięstwa będą mogli łudzić się możliwością awansu. W przypadku remisu pozostanie zgasić światło.

3
4
2
4
1
71'

Stanisłau Drahun dostał podanie od Nikołaja Signiewicza i oddał strzał po ziemi obok bramki Holandii. Jasper Cillessen nie musiał interweniować w tej sytuacji.

3
3
2
3
1
68'
66'

Głośniej zrobiło się na trybunach. Rezerwy mieli po przerwie uruchamiać Pomarańczowi, tymczasem to gospodarze podkręcili tempo.

6
4
3
2
2
64'

Nikołaj Signiewicz był na obrzeżach pola karnego Holandii. Nikt nie wbiegł w jego nominalne miejsce na boisku i dośrodkowanie napastnika było jak samotna kometa.

2
2
3
1
2
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Georginio Wijnaldum.

4
4
2
2
4
58'

Żółtą kartkę za kontynuowanie awantury otrzymał Nikołaj Signiewicz.

Białoruś
1
1
1
1
2
58'

Żółtą kartkę za wywołanie awantury otrzymał Daryl Janmaat.

1
1
1
1
1
57'

Holandia. Schodzi: Tonny Vilhena. Wchodzi: Bas Dost.

3
2
1
2
2
55'

Gol! Strzelił Maksim Wołodko. Asystował mu Siergiej Bałanowicz.

W odpowiednim momencie włączył się do ataku Maksim Wołodko. Po podaniu Siergieja Bałanowicza nie zastanawiał się długo, a kropnął po ziemi od słupka do siatki na 1:1!

12
53'

Nikołaj Signiewicz opanował piłkę w polu karnym Holandii, wymanewrował jednego przeciwnika i oddał strzał. Holandię uratował Jasper Cillessen.

2
2
2
2
2
52'

Arjen Robben długo mierzył z rzutu wolnego, a kiedy już przyszło do oddania uderzenia, wystrzelił piłkę wysoko ponad poprzeczką. Wiadomo, dlaczego Robert Lewandowski wykonuje takie stałe fragmenty w Bayernie Monachium.

2
2
2
1
2
49'

Vincent Janssen to najczęściej strzelający Holender w tym meczu. Akurat na zatrzymywanie jego prób ma sposób Siergiej Czernik.

2
2
1
2
1
46'

1
45'

Doliczona minuta.

2
1
42'

Po podaniu Ryana Babela tylko bramkarza miał przed oczami Vincent Janssen. Siergiej Czernik zrehabilitował się za poprzednią, nieudaną interwencję i tym razem wzorowo sparował piłkę do boku.

2
39'

Tonny Vilhena strzelił zza pola karnego i Siergiej Czernik miał problem z zatrzymaniem piłki. Ta uciekła bramkarzowi poza boisko i Holandia miała jeszcze korner.

1
1
1
1
37'

Daley Blind włączył się do ataku na lewym skrzydle. Dośrodkowanie do nikogo, a konkretnie prosto na głowę obrońcy reprezentacji Białorusi.

3
2
1
35'

Żółtą kartkę za faul na połowie przeciwnika otrzymał Siergiej Bałanowicz.

Białoruś
3
1
1
1
33'

Niemrawy doping z trybun, więc również niemrawe ataki reprezentacji Białorusi. Minęły ponad dwa kwadranse i Jasper Cillessen zmierzył się tylko z jednym celnym uderzeniem.

2
1
1
2
30'

Dośrodkowanie przecięło pole karne Holandii. Wydaje się, że Jasper Cillessen kontrolował tor lotu piłki i wiedział, że nikt nie odda strzału.

2
2
1
27'

Holandia nie fetowała przesadnie gola. Potrzebuje kolejnych, by liczyć się realnie w walce o awans.

3
3
1
3
1
24'

Gol! Strzelił Davy Propper. Asystował mu Arjen Robben.

Kolejna sytuacja podbramkowa owocuje już prowadzeniem reprezentacji Holandii! Dośrodkowanie z lewego skrzydła przytomnie zgrał do środka Arjen Robben, skąd strzał pod poprzeczkę oddał Davy Propper.

26
6
4
4
6
24'

Vincent Janssen w poprzeczkę zza pola karnego. Tak niebezpiecznie jeszcze nie było i Białorusini musieli odetchnąć z ulgą po tym pudle!

4
1
1
1
22'

Maksymalnie jednostajne i leniwe tempo spotkania. Stara się je podkręcić Holandia, ale stać ją tylko na tak złe uderzenia jak przed momentem Daleya Blinda.

2
2
18'

Tonny Vilhena upadł na boisko, przez co konieczna była krótka przerwa w grze. Pomocnik Holandii pozbierał się na równe nogi bez pomocy masażystów.

2
1
1
1
17'

Bardziej próbują niż atakują obie jedenastki. Cały czas brakuje czegoś w ostatniej fazie akcji, przez co bramkarze nie są jeszcze dobrze rozgrzani.

2
13'

Arjen Robben wywalczył stały fragment, po którym oddać strzał próbował Daley Blind. Pomocnika z Holandii unieszkodliwił kiedyś zawodnik Zawiszy Bydgoszcz, a obecnie FK Astana - Iwan Majewskij.

4
1
9'

Jasper Cillessen interweniował na przedpolu i chciał szybko uruchomić ustawionego w przodzie Vincenta Janssena. Nieudany wyrzut bramkarza reprezentacji Holandii i jego drużyna musi od nowa starać się o odzyskanie piłki.

2
2
5'

Pomarańczowi w posiadaniu piłki, ale ich rozegranie nie zrobiło wrażenia na Białorusinach, a jedynie sprokurowało do przeprowadzenia kontrataku.

3
1
1
1
2'

Pierwsze dośrodkowanie w pole karne Białorusi pod kontrolą gospodarzy. Wszyscy chętni do oddania strzału Holendrzy widzieli piłkę za swoimi plecami.

20:34

Holandia nie tylko musi wygrać w Białorusi, ale na dodatek czekać na potknięcie Francuzów w Bułgarii. Sytuacja Pomarańczowych jest trudna. W sobotę postarają się uratować swoje szanse na awans.