Portugalia
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Cancelo. Asystował mu Gelson Martins.

Piękne podanie Gelsona Martinesa i Joao Cancelo nie mógł zmarnować tak kapitalnej asysty! Druga bramka w doliczonym czasie i na tablicy wyników już 6:0.

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joao Moutinho. Asystował mu Gelson Martins.

Miękkie uderzenie na 5:0 zza pola karnego potwierdza zwycięstwo Portugalii. Akcję zmontowali zmiennicy, ponieważ ostatni podawał Gelson Martins.

90'

Doliczone 3 minuty.

1
88'

Piłka krążyła po obrzeżach pola karnego Wysp Owczych. Zorganizowali się gospodarze i nie pozwolili na dobre uderzenie.

85'

Mimo fatalnego wynku kibice bawią się dobrze. W poprzednich meczach ich drużyna narodowa sprawiła im dużo radości.

83'

Pełna kontrola Portugalii i wyczekiwanie na ostatni gwizdek. W październikowych meczach eliminacji do mistrzostw świata zdobyła 10 goli.

1
81'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Joao Moutinho.

79'
ZMIANA

Wyspy Owcze. Schodzi: Brandur Hendriksson. Wchodzi: Kaj Bartalsstovu.

wchodzi Wchodzi
Kaj Bartalsstovu #13
schodzi Schodzi
Brandur Hendriksson #8
80'
ZMIANA

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Eder.

77'

Spokojnie budują atak Portugalczycy i nie ma nawet chwili, by przeprowadzić następne zmiany, ponieważ piłka nie opuszcza boiska.

74'

Żaden z Portugalczyków nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo i muszą cofnąć się bliżej własnej bramki.

72'
ZMIANA

Wyspy Owcze. Schodzi: Atli Gregersen. Wchodzi: Johan Davidsen.

Johan Davidsen #19
Atli Gregersen #4
70'

To mogła być czwarta bramka Andre Silvy, ale jego płaskie uderzenie z czystej pozycji zatrzymał intuicyjnie Gunnar Nielsen!

66'
ZMIANA

Wyspy Owcze. Schodzi: Gilli Sorensen. Wchodzi: Rene Joensen.

Rene Joensen #16
Gilli Sorensen #9
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Mario.

Długo polował na gola Cristiano Ronaldo aż w końcu przymierzył do bramki Gunnara Nielsena zza pola karnego po ładnym przełożeniu sobie piłki!

63'

Strzał Wysp Owczych! Po godzinie Gilli Sorensen znalazł miejsce do uderzenia z narożnika pola karnego. Piłka odbiła się od nóg Portugalczyka i był jeszcze korner.

60'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pepe.

Portugalia
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Atli Gregersen.

Wyspy Owcze
1
54'

Wszelkimi sposobami radzą sobie z Cristiano Ronaldo gospodarze. Piłkarz Realu Madryt był brzydko zatrzymywany, po czym uderzył z rzutu wolnego obok bramki.

1
52'

Trochę odważniej grają Farerowie po przerwie, a faworyt studzi ich zapał długimi wymianami podań.

50'

Gilli Sorensen uśmiechnął się ironicznie, kiedy sędzia asystent przyznał aut Portugalii. Skrzydłowy liczył na inną decyzję.

1
48'

Cristiano Ronaldo nacierał lewą stroną boiska i miał przed oczami tylko bramkarza. Strzał prosto w Gunnara Nielsena, który jest oklaskiwany po zatrzymaniu topowego piłkarza.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Gunnar Nielsen wybiegł na przedpole i sprzątnął piłkę sprzed nosa składającego się do strzału Cristiano Ronaldo.

43'

Totalnie jednostronny mecz. Wyspy Owcze statystują i patrzą na wcale nie olśniewającą grę Portugalii.

41'

Było małe zamieszanie po wstrzeleniu z rzutu wolnego. Radzą sobie jednak faworyci, a Wyspy Owcze wciąż bez uderzenia na bramkę Rui Patricio.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Fonte.

Portugalia
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre Silva.

Klasyczny hat-trick! Po raz trzeci Andre Silva dostał piłkę od przeciwnika i dopełnił formalności. Tym razem Gunnar Nielsen sparował niefortunnie strzał z dystansu.

1
1
32'

Andre Gomes wymanewrował przeciwnika, ale trafił w nogę następnego i Portugalia miała tylko rzut rożny po akcji pomocnika.

30'

Długie podanie do Andre Silvy. Napastnik z Portugalii marzy o klasycznym hat-tricku. Ma jeszcze 15 minut, by go skompletować.

27'

We wspomnianej sytuacji obrońca ściągał gwiazdora reprezentacji Portugalii do ziemi, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

26'

Najdłuższe rozegranie mistrzów Europy. Piłka krążyła spokojnie między piłkarzami z Półwyspu Iberyjskiego aż Ricardo Quaresma dośrodkował za wysoko w kierunku Cristiano Ronaldo.

1
24'

Portugalia ma już komfortowy wynik i nie musi się specjalnie wysilać, ponieważ dostaje prezenty od przeciwnika. Cicho zrobiło się na trybunach.

1
22'
GOOOOOOL!!!

Nie mieści się w głowach, jakie błędy popełniają Wyspy Owcze. Ponownie rywal asystował przy bramce Andre Silvy. Dośrodkował Ricardo Quaresma, a Silva skompletował dublet strzałem głową!

1
1
19'

Kolejne przewinienie. Alti Gregersen przesadził z chwytem zapaśniczym w pojedynku z Joao Mario. Z rzutu wolnego huknął niecelnie Cristiano Ronaldo.

1
18'

Cristiano Ronaldo spodziewał się raczej faulu na nim, tymczasem sędzia przyznał stały fragment gospodarzom. Nie zrobili z niego użytku.

1
14'

Spokój na twarzy Cristiano Ronaldo. Cała drużyna pozostała na połowie przeciwnika i próbuje zdobyć następnego gola.

1
12'
GOOOOOOL!!!

Andre Silva wykorzystał pomyłkę stopera Wysp Owczych, wbiegł za linię obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał Gunnara Nielsena! Portugalia na prowadzeniu, a Andre Silva trafił po raz pierwszy w eliminacjach.

1
1
9'

Rajd Cristiano Ronaldo przed polem karnym gospodarzy. Pomocnik Realu Madryt szukał miejsca do strzału, ale bezskutecznie. Blokował obrońca Wysp Owczych.

1
8'

Dość przypadkowe uderzenie Williama Carvahlo zza pola karnego i bramkarz Wysp Owczych poczekał aż piłka doturla się do jego koszyczka.

6'

Fernando Santos nie wygląda na zadowolonego po obejrzeniu pierwszych akcji swojego zespołu. Od bramki wznowił grę Gunnar Nielsen.

4'

W odpowiedzi rzut wolny dla Wysp Owczych. Zbyt głębokie dośrodkowanie z drugiej linii i sytuację we własnym polu karnym wyjaśnił Rui Patricio.

1
2'

Mistzowie Europy mieli już stały fragment na obrzeżach pola karnego Wysp Owczych. Poradzili sobie w obronie piłkarze z dalekiej północy.

20:40

Ławka rezerwowych reprezentacji Portugalii: Anthony Lopes, Marafona - Bruno Alves, Joao Moutinho, Eder, Bernardo Silva, Danilo Pereira, Renato Sanches, Pizzi, Gelson Martins, Nelson Samedo.