Portugalczycy rozgrywają piłkę na połowie Łotyszy.

2
2
2
85'

Łotysze starają się zdobyć honorowego gola, ale nie potrafią oddać uderzenie na bramkę gości.

3
1
3
9
3
78'

Uderzenie Cristiano Ronaldo, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

6
4
2
2
7
76'

Łotysze mają już dość. Portuugalia dotkliwie ich pobiła na zakończenie sezonu. A goście? Być może pokuszą się o kolejne trafienie.

5
4
3
2
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Olegs Laizans.

8
3
3
2
4
72'

Łotwa. Schodzi: Jevgenijs Kazacoks. Wchodzi: Edgars Vardanjans.

3
71'
10
2
2
3
1
68'

Łotwa. Schodzi: Davis Ikaunieks. Wchodzi: Deniss Rakels.

Davis Ikaunieks #9
5
2
3
2
9
67'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Strata Łotyszy przed własną bramką, szybkie rozegranie piłki przez Portugalczyków. Ronaldo do Silvy, a ten pewnie do siatki w sytuacji sam na sam.

50
19
9
6
18
63'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. I już po meczu! Dośrodkowanie z prawej strony, piłkę niefortunnie zgrał obrońca, a nadbiegający Ronaldo z metra wbił futbolówkę do siatki! 0:2!

55
32
9
8
29
62'

Łotwa. Schodzi: Glebs Kluskins. Wchodzi: Davis Indrans.

3
58'

Znowu szarżował Ronaldo, jego strzał z ostrego kąta na róg sparował bramkarz.

5
2
2
4
5
57'
55'

Żółtą kartkę otrzymał Gelson Martins.

7
2
2
54'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał William Carvalho, bramkarz wybił piłkę na róg.

5
2
2
1
1
51'

Spokojnie Portugalczycy rozpoczęli drugą połowę. Jednak udało im się zagrozić Łotyszom. Niecelnie uderzał Cedric.

4
2
2
2
4
49'

Próbowali akcję sklecić Łotysze. Zrobiło się niebezpiecznie w polu karnym. Sędzia jednak przerwał grę. Powód? Spalony.

7
1
1
2
1
46'

Gramy po przerwie.

8
3
2
1
1
43'

Portugalczycy po bramce uspokoili się. Ze skromnym prowadzeniem chcą doczekać przerwy.

15
5
3
2
4
41'

0:1! To musiało się tak skończyć. Szurm gości zakończył się powodzeniem. Po dośrodkowaniu Fonte uderzył głową w słupek, a Ronaldo dobił piłkę do siatki z metra. Uczynił to efektownie "szczupakiem".

75
35
16
10
31
41'

Portugalczycy jeszcze przed przerwą chcą zdobyć gola. Goście cały czas w ataku.

11
4
2
2
5
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Glebs Kluskins.

Łotwa
13
3
1
1
3
37'

Piłka fruwa na przepolu bramki Łotyszy. Jednak goście nie potrafią wbić futbolówki do siatki.

7
2
1
5
2
36'

Cristiano Ronaldo uderzył z pola karnego, bramkarz kapitalnie interweniował.

7
3
3
1
2
32'

Podanie do Ronaldo, ale piłkarz gości na spalonym. Znowu przeważają goście.

3
5
2
1
1
30'

Łotysze nie zostawiają rywalom zbyt wiele miejsca. Portugalczyków czeka ciężka przeprawa w Rydze.

6
3
1
2
1
26'

Uderzał Gelson Martins, piłka minęła bramkę gospodarzy. Dogrywał Joao Moutinho.

5
2
2
3
3
25'

Portugalczycy przeważają, ale Łotysze nie zamierzają się tylko bronić. Jednak dominacja gości jest coraz wyraźniejsza.

10
3
2
2
1
23'

Cristiano Ronaldo ograł kilku rywali i kapitalnie uderzył sprzed pola karnego. Bramkarz świetnie obronił!

9
7
3
4
6
18'

Raphael Guerreiro uderzył sprzed pola karnego, ale wyraźnie przestrzelił.

4
3
3
5
5
17'

Gelson Martins miał sporo czasu i miejsca, ale źle uderzył z pola karnego i piłkę przejął obrońca.

4
2
2
1
16'

Anemiczny strzał oddał Sabala. Bramkarz spokojnie złapał toczącą się piłkę.

6
2
2
1
2
15'

Portugalczycy zepchnęli Łotyszy pod ich bramkę. Mistrzowie Europy zaczynają łapać swój rytm.

9
4
2
2
3
13'

Dośrodkowanie  z rogu, zgranie piłki, ale Bruno Alves głową uderzył lekko i w bramkarza.

8
5
1
1
1
11'

Uspokoili grę gospodarze, już nie wyprowadzają tak szybkich akcji. Portugalczycy wciąż czekają na swój moment.

6
7
4
3
2
9'

Uderzał Laizans, ale jego strzał został zablokowany.

9
4
2
3
2
8'

Przy każdej akcję Łotyszy ich fani wpadają niemal w ekstazę.

7
4
1
4
5'

Kolejny groźny wypad Łotyszy, wracający Cedric zatrzymał Ikaunieks, wypychając go z pola karnego.

2
5
4'

Mistrzowie Europy póki co spokojnie, pozwalają wyszaleć się rywalom.

9
2
1
1
2
3'

Ofensywnie rozpoczęli gospodarze, którzy starają się zaskoczyć Portugalczyków.

8
2
2
2
3
20:07

Spotkanie poprowadzi Istvan Kovacs (Rumunia).

12
5
4
4
4
20:07

Łotwa (3 pkt.) nie ma już większych szans do włączenia się do gry o finały mistrzostw świata. Z kolei Portugalczycy (12 pkt.) muszą gonić Szwajcarów (15 pkt.).