0:1
Zakończony
Portugalia
90+2'

Portugalczycy spokojnie kontrolują sytuację i wyczekują końcowego gwizdka sędziego.

10
6
4
4
4
90'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo.

33
10
8
10
20
90'

Starali się wyprowadzić akcję gospodarze, lecz piłkę przejęli goście. Sędzia doliczył trzy minuty.

6
4
1
1
2
88'

Kolejna szybka akcja reprezentacji Portugalii została zastopowana przez Węgrów.

2
2
6
86'
85'

Portugalczycy ruszają z kolejnym atakiem, licząc, że przed końcem meczu uda im się jeszcze strzelić gola.

3
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Balazs Dzsudzsak. Oznacza to, że kapitan Węgrów nie zagra w kolejnym meczu przeciwko Szwajcarii (7 października).

3
1
2
2
Czy padnie jeszcze gol w meczu Węgry - Portugalia?
3
3
3
3
3
81'

Węgrzy mają już coraz mniej czasu, żeby odpowiedzieć Portugali, ale na to się na razie nie zanosi.

2
2
2
2
2
78'
76'

Portugalczycy dzielą i rządzą na boisku, jednakże nic z tego na razie nie wynika. Goście tylko nabijają sobie statystyki podań i posiadania piłki.

2
2
2
2
2
73'

1
71'

Węgrzy nie mają na razie żadnych argumentów i tylko próbują przeszkadzać rywalom w rozgrywaniu akcji.

3
2
2
2
2
69'

Złoty medaliści Euro 2016 długo utrzymują się przy piłce. Cristiano Ronaldo niepocieszony, że nie doszedł do dośrodkowania posłanego z prawego skrzydła.

4
1
1
67'

Węgry. Schodzi: Akos Elek. Wchodzi: Adam Pinter.

66'

Na razie reprezentacja Portugalii bije głową w mur i nie jest w stanie po raz drugi zaskoczyć obrony Węgrów.

3
2
1
3
2
63'
61'

Węgry. Schodzi: Marton Eppel. Wchodzi: Daniel Bode.

60'

Węgrzy nie mają już nic do stracenia i starają się wyjść wyżej, żeby nie dawać się spychać do głębokiej defensywy. Gospodarze często rozgrywają piłkę z lewej strony boiska.

2
2
4
4
2
57'

Ależ pracuje Cristiano Ronaldo. Widać, że lider Portugalczyków ma wielką chęć do gry i na poprawienie swojego dorobku strzeleckiego.

5
2
1
3
6
55'

Cedric Soares podjął dobrą decyzję o strzale, jednak wykonanie do najlepszych nie należało.

2
1
1
1
54'

Węgrzy starają się odeprzeć napór mistrzów Europy, lecz w "10" gra im się bardzo trudno.

2
1
1
1
52'

Portugalczycy chcą pójść za ciosem i podwyższyć swoje prowadzenie w tym meczu.

7
4
2
1
2
50'

Szybko mogli odpowiedzieć Węgrzy, ale Patkai uderzył minimalnie obok bramki strzeżonej przez Rui Patricio.

2
1
1
1
1
48'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Cristiano Ronaldo.

Oskrzydlająca akcja Portugalczyków w końcu przyniosła skutek. Cristiano Ronaldo otrzymał podanie z lewej strony i dośrodkował wprost na głowę Adre Silvy, który trafił z najbliższej odległości.

30
20
7
10
16
47'

Portugalczycy od startu drugiej części rywalizacji zabrali się mocno do pracy.

6
3
2
3
3
46'

Od środka II połowę rozpoczęła Portugalia.

2
1
1
1
3
45+3'

Cristiano Ronaldo rzutu wolnego, ale prosto w węgierski mur.

9
5
2
6
4
45+2'

Żółtą kartkę otrzymał Akos Elek.

4
1
3
4
6
45'

Sędzia doliczył trzy minuty.

4
2
1
1
45'

Tym razem Portugalia przeniosła ciężar gry na prawą stronę, lecz nic z tego ponownie nie wyszło.

4
2
1
44'

Węgrzy polują na nogi Cristiano Ronaldo. Portugalczyk jest podłamany tym faktem.

7
2
1
2
5
44'

Balazs Dzsudzsak dobrze sobie radzi na lewej flance, ale ma zbyt małe wsparcie ze strony reprezentacyjnych kolegów.

1
2
1
1
2
42'

Portugalczycy suną z kolejną akcją i znów przez lewe skrzydło, co jednak nie jest zaskoczeniem dla Węgier.

3
2
1
2
41'

Wrzutka w pole karne kadry Węgier i pewnie piłkę wyłapał Peter Gulacsi.

2
2
2
1
2
40'

Coraz mniej czasu do końca I połowy. Czy któraś z ekip zdoła strzelić gola przed przerwą?

1
5
1
1
3
38'

Cedric Soares ma jakieś problemy - leci mu krew w okolicach oka i jest mu udzielana pomoc medyczna.

2
2
3
1
2
37'

Strzelał Gergo Lovrencsics, lecz nie zdołał pokonać Rui Patricio.

5
4
2
2
3
36'

Węgrzy ambitnie walczą i starają się odpowiedzieć Portugalii, mimo iż grają w "10".

3
1
1
2
34'

Reprezentacja Portugalii przeprowadza kolejną akcję lewym skrzydłem, ale na razie nie może zaskoczyć defensywy Węgier.

3
2
2
2
32'

Pepe już w grze, a Portugalczycy rozgrywają kolejną akcję w ataku pozycyjnym.

3
2
1
5
30'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Tamas Priskin. Węgier zaatakował łokciem Pepe, a sędzia nie miał wątpliwości i odesłał go do szatni.

11
4
7
10
17
30'

Węgrom udało się w tej akcji odczytać zamiary gości i oddalić niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

4
1
2
3
28'

Portugalia. Ze względu na uraz schodzi: Fabio Coentrao. Wchodzi: Eliseu.

5
3
3
1
1
27'

Balazs Dzsudzsak faulowany przez Cedrica i rzut wolny dla Węgrów, ale po chwili pozycja spalona Martinsa.

4
1
3
1
1
25'

Obydwie drużyny mocno walczą w środku pola. W tej strefie boiska stara się dzielić i rządzić Danilo Pereira.

2
2
2
23'

Oblężenie węgierskiej bramki. Potężny strzał oddał Adrien Silva, jednakże nie zdołał strzelić gola.

5
2
1
1
22'

Danilo Pereira zdecydował się na strzał, lecz posłał piłkę daleko od bramki rywala.

5
1
1
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Mate Patkai.

6
1
2
3
3
19'

W końcu z letargu przebudzili się Węgrzy, którzy próbują się przedrzeć prawym skrzydłem. Widoczny jest Balazs Dzsudzsak.

6
2
2
17'

Cristiano Ronaldo i Andre Silva sprawiają dużo problemów defensorom gospodarzy - są aktywni i szybcy.

3
2
3
1
5
16'

Balazs Dzsudzsak strzelał sprzed pola karnego Portugalii, ale niecelenie.

5
1
1
1
2
15'

Portugalczycy dotychczas grają atak pozycyjny, zaś Węgrzy często są zamykani we własnym polu karnym.

1
1
1
2
13'

Na razie Portugalczycy kontrolują boiskowe wydarzenia i czekają na dogoną sytuację do strzelenia gola.

3
2
1
11'

Węgry nie mogą się dawać zepchnąć do defensywy, jeżeli myślą o sprawieniu niespodzianki w niedzielny wieczór.

4
3
1
9'

Cristiano Ronaldo był bliski strzelenia gola po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Tym razem uderzenie minimalnie obok bramki.

6
5
2
4
2
8'

Węgrzy teraz dość głęboko się bronią, ale będzie kolejny rzut rożny dla Portugalii.

4
2
2
7'

Wydaje się, że kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami zaczynają przejmować mistrzowie Europy, którzy praktycznie nie rozstają się z piłką.

3
2
2
1
5'

Cristiano Ronaldo popisał się mocnym strzałem z dystansu, ale węgierski bramkarz na posterunku.

8
3
1
3
5'

Nic jednak nie wyszło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Balazsa Dzsudzsaka.

3
2
3
4'

Na razie obydwie drużyny badają swoje możliwości, a żaden z zawodników nie odstawia nogi. Będzie rzut rożny dla Węgrów.

4
3
2
1
5
2'

Cristiano Ronaldo ucierpiał w starciu z Fiolą, ale już uczestniczy w grze.

6
4
2
2
7
1'

Spokojnie rozpoczęli Węgrzy, którzy od wymieniają kolejne podania.