24
35
111
90'

Szwajcarzy ponownie wypchnięci z połowy gospodarzy. Mistrzom Europy krzywda raczej się już nie stanie.

38
22
12
32
83
87'

Portugalia cofnęła się, Szwajcaria na połowie gospodarzy, ale wciąż bez klarownej okazji.

112
48
21
21
22
85'

Niebezpiecznie pod bramką Rui Patricio, jednak Szwajcarzy nie zdołali oddać uderzenia.

61
22
19
27
50
82'

Gospodarze wyszli z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Piłka częściej na połowie gości.

33
20
21
17
50
79'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Pepe, ale jego płaski strzał obronił Sommer.

77
34
15
17
20
77'

Szuka swojego gola Cristiano Ronaldo. Portugalczyk chce doścignąć w klasyfikacji strzelców Roberta Lewandowskiego. Pozostał mu na to kwadrans.

27
28
18
39
124
75'

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Andre Gomes.

31
13
15
9
15
74'

Starają się znaleźć dziurę w obronie Portugalii Szwajcarzy. Szeroko grają Helweci, ale ich akcje są czytelne.

36
14
6
19
10
71'

Portugalczycy starają się atakować Szwajcarów już na ich połowie. To bardzo gościom utrudnia rozgrywanie akcji.

10
6
7
9
47
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Zakaria.

22
8
11
18
19
68'

Portugalia. Schodzi: Eliseu. Wchodzi: Vitorino Antunes.

11
14
12
13
20
67'

Szwajcarzy mogli złapać kontakt. Piłkę w bramce z kilku metrów trącił Seferović, ale futbolówka minęła słupek.

18
8
10
18
19
66'
30
19
12
9
11
66'
20
14
4
3
6
63'

Nie klei się gra Szwajcarom, wiele wskazuje na to, że Helweci tracąc pierwsze punkty na finiszu zakwalifikują się tylko do baraży. A jeśłi trafią tam np. na Chorwatów?

13
15
14
24
30
60'

Szwajcarom pozostało zaledwie 30 minut na odrobienie strat. Jak na razie niewiele wskazuje na to, że im się powiedzie.

23
15
16
72
35
57'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Bernardo Silva. Niczym w hokejowym zamku zamknęli gości Portugalczycy. W finalnej części akcji Bernardo Silva zagrał wzdłużł bramki, piłkę z problemami przyjął Andre Silva i strzałem do pustej bramki podwyższył prowadzenie gospodarzy. 2:0!

81
64
36
71
199
55'

Ładna akcja gospodarzy, piłkę przed polem karnym otrzymał Ronaldo. Portugalczyk uderzył jednak metr ponad bramką.

82
52
17
24
27
54'

Cristiano Ronaldo uderzał sprzed pola karnego, ale trafił w obrońcę.

92
59
12
20
22
53'

Stephan Lichtsteiner przydeptał Andre Silvę, ale sędzia uznał, że to przypadek. Przypadkiem to można w Lotto wygrać.

43
35
11
11
13
51'

Xherdan Shaqiri uderzył z rzutu wolnego, Patricio wyczuł intencje strzelca i w porę zareagował.

14
9
9
10
23
48'

Póki co kopanina w środku pola. Niewiele dokładności w grze obu drużyn.

23
11
14
11
14
46'

Gramy po przerwie.

26
15
9
10
9
46'
22
10
9
6
8
45+1'

15
45'

Sędzia doliczył minutę.

25
13
19
10
32
44'

Portugalczycy chcą pójść za ciosem. Gospodarze szczęśliwie objęli prowadzenie i przed przerwą chcą je podwyższyć.

14
11
13
18
57
41'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Johan Djourou. Dośrodkowanie z lewej strony, Sommer niepewnie interweniował, piłka odbiła się od Joao Mario i obrońcy Johana Djorou, a następnie wtoczyła się do siatki zrozpaczonych Szwajcarów. Teraz to oni muszą zdobyć bramkę, aby uniknąć baraży.

105
61
64
112
281
41'

Wysoko starają się atakować rywali Portugalczycy. Szwajcarzy potrafią jednak wyjść z opresji.

58
35
15
12
15
37'

Ronaldo w końcu ruszył prawą stroną, ale dośrodkował zbyt miękko i wprost w ręce bramkarza.

51
58
14
19
29
35'

Piłka jest pod jedną bramką, a po chwili pod drugą. Jednak niewiele z tego wynika. Dobre tempo, sporo walki, ale niewiele sytuacji.

31
26
11
11
8
32'

Kapitalna interwencja Sommera, który odbił mocny strzał z ok. 11 metrów Bernardo Silvy! Tylko róg dla gospodarzy.

70
27
14
10
16
30'

Więcej z gry mają Szwajcarzy, Portugalczycy szans na powodzenie szukają głównie w akcjach prawą stroną. Cristiano Ronaldo czeka na swój moment, póki co ziemska gwiazda niewidoczna.

87
67
19
14
17
28'

Nie podoba nam się sędzia meczu i nie chodzi o jego wygląd.

117
47
18
16
23
27'

Żółtą kartkę za zagranie ręką na środku boiska otrzymał Remo Freuler.

22
14
15
17
60
25'

Andre Silva bardzo ostro potraktował obrońcę gości w polu karnym Szwajcarów. Sędzia nie pokazał Portugalczykowi żółtej kartki, a powinien to uczynić.

20
14
22
19
100
23'

Coraz lepiej radzą sobie Szwajcarzy, którzy potrafią na połowie Portugalii wymieniać sporo podań.

88
35
11
12
16
20'

Wciąż bez klarownych okazji do zdobycia gola. Tempo meczu jest dość dobre, ale zespoły nie popełniają błędów.

56
26
18
11
11
17'

Niebezpiecznie w polu karnym Szwajcarów, ofiarna interwencja obrońcy zapobiegła utracie gola. Andre Silva już składał się do strzału.

41
18
15
14
28
15'

Szwajcarom udało się na dłużej przenieść piłkę na połowę gospodarzy. Portugalczycy po przejęciu futbolówki natychmiast chcą wyprowadzić kontrę.

35
13
14
13
26
12'

Portugalia atakuje z dużą swobodą, goście póki co bardzo pasywnie.

29
19
20
25
66
9'

Portugalczycy zaatakowali prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne było jednak niedokładne.

40
25
21
14
31
6'

W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Andre Silvy, ale jego strzał obronił bramkarz.

33
26
15
19
27
3'

Od początku optyczna przewaga gospodarzy. To oni muszą atakować, to oni muszą wygrać aby mieć pewność wyjazdu do Rosji.

26
15
19
18
47
19:56

Spotkanie poprowadzi Huseyin Gocek (Turcja).

31
13
12
9
16
19:31

Nas spotkanie interesuje również ze względu na Cristiano Ronaldo, który w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników eliminacji o jedno trafienie ustępuje Robertowi Lewandowskiemu.

34
23
13
11
13
19:31

Portugalia czy Szwajcaria? Wieczorem dowiemy się która z drużyn wywalczy bezpośredni awans do finałów mistrzostw świata, a która będzie musiała grać w barażach. W lepszej sytuacji są Szwajcarzy. Im do awansu wystarcza remis.