Jeszcze okazja dla Niemców, ale Brandt nieczysto trafił w piłkę.

Niemcy. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Max Meyer.

Niemcy. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Julian Weigl.

4:0? Jeszcze nie teraz! Jarstein w dobrym stylu obronił mocny strzał Brandta.

81'

Norwegowie najchętniej zakończyliby już to spotkanie. Zdają sobie sprawę, że nic nie zdziałają.

2
78'

Skuteczna interwencja Jarsteina uchroniła gospodarzy przed stratą kolejnej bramki.

2
76'

Reprezentacja Niemiec nadal atakuje bramkę Jarsteina, ale emocji nie jest już zbyt wiele.

73'

Niemcy. Schodzi: Mario Goetze. Wchodzi: Julian Brandt.

72'

Zmiana u Norwegów: Sorloth zastąpił Joshuę Kinga.

71'

Wygląda na to, że Niemcom nic złego się już w Oslo nie przydarzy. Gospodarze są bezradni.

1
65'

Strzał Goetze został przyblokowany i po rykoszecie piłka opuściła boisko.

64'

Kroos przymierzył z powietrza z dystansu i chybił nieznacznie.

1
62'

Norwegia. Schodzi: Markus Henriksen. Wchodzi: Magnus Eikrem.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
2
60'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Już 3:0 dla Niemców! Centrował Khedira, a Mueller wygrał pojedynek powietrzny i mocnym strzałem głową pokonał Jarsteina.

57'

Przyblokowane uderzenie Oezila z 18 metrów. Mogło być groźnie dla Jarsteina.

1
55'

Nie mają koncepcji na prowadzenie ataków gospodarze i biją głową w mur.

1
51'

Norwegowie długo prowadzili akcję ofensywną, a w końcu zostali złapani na ofsajdzie.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Joshua King.

48'

Mistrzowie świata znów w ofensywie, dwa gole ich nie zadowalają.

1
46'

Początek II połowy.

1
45'

Gol! Strzelił Joshua Kimmich. Drugi gol, a tym razem strzelił go obrońca! Po podaniu Muellera Kimmich wbiegł w pole karne i strzałem w kierunku dalszego słupka nie dał szans Jarsteinowi.

43'

Niemcy starają się jeszcze przed przerwą podwyższyć prowadzenie. Norwegia w defensywie.

2
41'

Brzydki faul Henriksena na Khedirze, obyło się bez żółtej kartki.

2
39'

Manuel Neuer w swoim stylu wybiegł na przedpole i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
38'

Dośrodkowanie Kimmicha w światło bramki. Pewnie interweniował Jarstein.

1
37'

Dobrze organizują się w obronie Norwegowie. Nie gra się łatwo mistrzom świata.

2
33'

Mało widoczny jest na razie Mario Goetze. Widać, że graczowi Borussii Dortmund brakuje rytmu meczowego.

1
31'

Wciąż atakują Niemcy i co chwilę robi się gorąco pod bramką Jarsteina.

28'

Jarstein zdołał uprzedzić szarżującego Draxlera.

25'

Piękny kontratak Niemców, którym zabrakło szczęścia. Po zagraniu Muellera piłkę złapał Jarstein.

1
24'

Alesaami dograł do Kinga, który huknął ile sił w nogach z dystansu. Niecelnie.

2
23'

Mistrzowie świata ponownie długo rozgrywają piłkę wokół pola karnego Norwegii, nie forsując przy tym tempa.

2
20'

Z dystansu przymierzył Tettey, ale wyraźnie chybił. Norwegowie oddalili grę od własnego pola karnego.

2
17'

Niemcy znów w natarciu! Tym razem obrońcy na spółkę z bramkarzem zdołali powstrzymać Kimmicha.

1
15'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. W ogromnym podbramkowym zamieszaniu piłkę do bramki posłał Mueller i Niemcy prowadzą! Futbolówka odbiła się od rąk Jarsteina oraz słupka i dopiero wpadła do siatki.

14'

Niemcy grają atakiem pozycyjnym i łatwo dochodzą pod bramkę Jarsteina.

2
12'

Początek rywalizacji nie wróży Norwegom niczego dobrego.

1
10'

Świetna okazja dla Niemców! Hoewedes oddał strzał z pierwszej piłki z 10 metrów i tylko interwencja nogami Jarsteina uratowała gospodarzy.

1
8'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Thomas Mueller zdołał oddać strzał głową, ale dość wyraźnie chybił.

1
5'

Kontratak w wykonaniu Kinga przerwał już w polu karnym Benedikt Hoewedes.

1
4'

Spokojny początek z obu stron, ale Niemcy już zdołali osiągnąć przewagę optyczną.

1
20:35

W grupie C odbył się już jeden pojedynek: Azerbejdżan pokonał 1:0 San Marino. Również o 20:45 Czechy podejmą Irlandię Północną.