Rumunia
90'

Arbiter doliczył 60 sekund.

87'

Kąśliwy strzał z 25 metrów oddał Iasmin Latovlevici. Bramkarz interweniował bardzo niepewnie, ale ostatecznie wypiąstkował piłkę.

86'

Bliski powodzenia był Rotariu. Rezerwowy zdołał uderzyć głową, ale piłka odbiła się od jednego z rywali i minęła światło bramki.

84'

Celne uderzenie Hobana z 30 metrów. Rumun poślizgnął się jednak przy strzale i piłka nie leciała z odpowiednią siłą.

83'

Krótko rozegrany rzut rożny, ale tym razem obronną ręką wyszła defensywa miejscowych.

82'

Rumunia. Schodzi: Nicolae Stanciu. Wchodzi: Eric Bicfalvi.

wchodzi Wchodzi
Eric Bicfalvi #21
schodzi Schodzi
78'

Nicolae Stanciu uderzył sprzed szesnastki, ale Arsen Beglaryan był dobrze ustawiony i pewnie zatrzymał piłkę.

75'

Nieporozumienie w szeregach Armenii. Z piłką minął się bramkarz, ale do pustej bramki nie trafił Claudiu Keseru.

71'

Indywidualny błąd Grigore i Ormianie stanęli przed szansą na honorowe trafienie. Uderzenie tuż przy bliższym słupku obronił jednak Ciprian Tatarusanu.

70'

Chaotyczny atak gospodarzy zakończony bardzo niecelnym strzałem z nieprzygotowanej pozycji. Piłka poleciała wysoko w trybuny.

67'

Rumunia. Schodzi: Alexandru Chipciu. Wchodzi: Dorin Rotariu.

Dorin Rotariu #23
66'

Odważna szarża świeżo wprowadzonego Hovhannisyana. Rezerwowy przedarł się prawą flanką, ale dośrodkował zbyt głęboko i piłka padła łupem bramkarza.

63'

Armenia. Schodzi: Aras Ozbiliz. Wchodzi: Kamo Hovhannisyan.

Kamo Hovhannisyan #17
Aras Ozbiliz #11
59'

Gol! Strzelił Alexandru Chipciu. Asystował mu Razvan Marin.

Podanie za plecy obrońców. Gładko wygrany pojedynek z Mkoyanem i pewny strzał między nogami bramkarza.

Rumunia
Asysta:
Razvan Marin #7
57'

Rumunia. Schodzi: Bogdan Stancu. Wchodzi: Claudiu Keseru.

54'

Armenia całym zespołem na własnej połowie, a Rumuni grają wszerz boiska, przerzucając piłkę raz na lewą, raz na prawą stronę.

51'

Zaskakująca próba Marina. Uderzona z 23 metrów piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

49'

Wielkich emocji już tu nie będzie. Rumunia może już powoli myśleć o kolejnym eliminacyjnym meczu.

46'

Początek II połowy.

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

45'

Dobra akcja gości. W polu karnym padł Popa, ale rosyjski arbiter nakazał kontynuowanie gry.

43'

Celny strzał z 23 metrów oddał Aras Ozbiliz. Dobra obrona Ciprian Tatarusanu.

40'

Próbują Ormianie. Atomowy strzał z linii pola karnego, ale jeden z rywali wziął piłkę na ciało.

38'

Armenia. Schodzi: Gael Andonian. Wchodzi: Taron Voskanyan.

Taron Voskanyan #19
Gael Andonian #3
34'

Problem zdrowotny Andoniana. Wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Artak Grigoryan. Faul w środku boiska.

Artak Grigoryan #7
Armenia
29'

Gol! Strzelił Nicolae Stanciu. Asystował mu Bogdan Stancu.

Prosty błąd i strata piłki we własnym polu karnym przez Andoniana. Piłkę przejął Stancu i idealnie obsłużył kolegę. Mocny strzał z 15 metrów. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.

25'

Zaskakujący strzał z 25 metrów oddał Marin. Piłka nabrała dziwnej rotacji i mimo iż leciała w sam środek bramki Beglaryan miał kłopoty z jej chwytem. Ostatecznie obronił "na raty".

21'

Pierwszy strzał na bramkę gości. Z blisko 30 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Hrayr Mkoyan.

18'

Ten mecz już tak będzie wyglądał. Ataki pozycyjne Rumównów i nie mający argumentów Ormianie.

15'

Kolejne znakomite podanie do wbiegającego w pole karne Chipciu, ale tym razem piłkarzowi gości zabrakło centymetrów, by sięgnąć piłkę.

12'

Gol! Strzelił Razvan Marin. Asystował mu Nicolae Stanciu.

Szykuje się pogrom Armenii! Kolejna "klepka" przed polem karnym gospodarzy i mocny strzał z 16. metrów. Bramkarz miał piłkę na rękawicach, ale strzał był zbyt silny.

Rumunia
10'

Gol! Strzelił Adrian Popa. Asystował mu Nicolae Stanciu.

Już 0:2! Świetne, prostopadłe podanie i Popa lekko podciął piłkę nad wybiegającym bramkarzem.