Zakończony
Czarnogóra
90+3'

Gol! Strzelił Geworg Gazarjan.

Ależ mamy sensację! Z dystansu mocno uderzył Gazarjan, piłka skozłowała przed Bożoviciem i wpadła do siatki po jego rękach.

3
90+1'

Teraz Mchitarjan uderzył celnie z 18 metrów, ale posłał piłkę do rąk Bożovicia.

1
1
1
1
90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Mocno, ale obok słupka uderzył z dystansu Henrich Mchitarjan. Jęk zawodu na trybunach.

86'

Czarnogóra. Schodzi: Marko Vesović. Wchodzi: Stefan Mugosa.

wchodzi Wchodzi
Stefan Mugosa #9
schodzi Schodzi
Marko Vesović #7
86'

Niebywałe! Beglarjan niepotrzebnie wybiegł poza pole karne, Stevan Jovetić chciał to wykorzystać uderzeniem z narożnika pola karnego, ale piłkę lecącą do siatki szczupakiem wybił Mkojan!

1
1
82'

Goście mieli rzut wolny z narożnika boiska, ale Beglarjan kapitalnie wypiąstkował piłkę przed nadbiegającym Saviciem.

1
81'

Armenia. Schodzi: Marcos Pizzelli. Wchodzi: Kamo Howhannisjan.

Kamo Howhannisjan #13
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Warazdat Harojan.

Warazdat Harojan #3
Armenia
79'

Teraz Beglarjan zatrzymał potężną bombę Joveticia. Poderwali się Czarnogórcy.

1
78'

Z narożnika pola karnego w krótki róg strzelił Vesović, ale Beglarjan interweniował bardzo spokojnie.

77'

Teraz ogromny kocioł w polu karnym Ormian, ale strzału nie było.

74'

Czarnogóra. Schodzi: Damir Kojasević. Wchodzi: Vladimir Jovocić.

Vladimir Jovocić #20
74'

Gol! Strzelił Warazdat Harojan.

I mamy sensacyjny remis! W zamieszaniu po rzucie rożnym Bożović źle odbił piłkę i z bliska do siatki skierował ją Harojan!

Armenia
4
1
71'

Pachnie remisem! Z rzutu wolnego pod poprzeczkę uderzył Henrich Mchitarjan, ale czujny Bożović odbił piłkę!

68'

Z dystansu płasko uderzył Henrich Mchitarjan, ale chybił dość wyraźnie.

64'

Z dystansu na wiwat uderzył Lewon Hajrapetjan i piłka poleciała nad poprzeczką.

63'

Czarnogóra. Schodzi: Nikola Vukcević. Wchodzi: Elsad Zverotić.

Nikola Vukcević #4
63'

Mecz jest coraz bardziej otwarty. Teraz częściej atakują Ormianie, a goście wychodzą z kontrami.

59'

Armenia. Schodzi: Rusłan Korjan. Wchodzi: Artur Sarkisow.

Artur Sarkisow #11
Rusłan Korjan #9
59'

Marcos Pizzelli zagrał prostopadle do Mchitarjana, tego drugiego uprzedził jednak Stefan Savić.

56'

Ormianie złapali wiatr w żagle, choć ich akcje są dość chaotyczne.

55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

53'

Czarnogórcy wyraźnie podrażnieni, nie chcą pozwolić gospodarzom rozwinąć skrzydeł.

50'

Gol! Strzelił Artak Grigorjan.

Szybka akcja gospodarzy i 1:2! Grigorjan wyszedł sam na sam z Bożoviciem i choć bramkarz Czarnogórców obronił jego strzał, to trafił w nogę rywala i piłka wtoczyła się do siatki!

Artak Grigorjan #14
Armenia
6
2
49'

Fatos Beciraj miał świetną okazję do strzału z ostrego kąta, zamiast tego wykonał niecelne podanie w kierunku Joveticia.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Teraz Gazarjan uderzył mocno z większej odległości, trafił w bramkę i Bożović interweniował na raty.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Soczyście, ale niecelnie huknął z 18 metrów Gazarjan.

43'

Nieźle z rzutu wolnego zacentrował Marcos Pizzelli, ale Czarnogórcy nie dopuścili do strzału.

40'

Już mogło być 0:3, ale Beglarjan obronił płaski strzał Kojasevicia!

38'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić.

0:2! Po długim zagraniu koszmarnie pomylił się Hajrapetjan, piłkę przejął Jovetić i podciął ją do siatki nad Beglarjanem.

1
3
36'

Gol! Strzelił Damir Kojasević. Asystował mu Fatos Beciraj.

1:0 dla Czarnogóry! Z dystansu uderzył Vesović, po rykoszecie Beglarjan odbił piłkę z kłopotami, w efekcie Beciraj podał ją do Kojasevicia i ten trafił do siatki płaskim uderzeniem.

34'

Gospodarze nieco zniwelowali przewagę Czarnogórców, ale gra jest teraz ostrzejsza i sędzia często musi używać gwizdka.

30'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Gazarjan.

29'

Henrich Mchitarjan oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Kojasevicia z rzutu wolnego z narożnika boiska.

1
27'

Czarnogórcy w ciągłym natarciu, gospodarze teraz tylko się bronią.

23'

Coraz groźniejsi są Czarnogórcy. Teraz świetną sytuację na 12. metrze miał Stevan Jovetić, jego strzał przyblokował obrońca i piłka poleciała nad poprzeczką.

21'

Z rzutu wolnego zdecydowanie zbyt lekko dośrodkował Damir Kojasević i gospodarze łatwo oddalili zagrożenie.

19'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Gor Malakjan.

Gor Malakjan #5
Armenia
18'

Fatos Beciraj zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak ponad metr obok słupka.

16'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Nikola Vukcević.

Czarnogóra
14'

Fatalnie rzut wolny rozegrał Henrich Mchitarjan, który trafił... w sędziego.

12'

Ormianie starają się grać spokojnie, ale nie podejmują żadnego ryzyka z przodu.

9'

Przewaga po stronie Czarnogórców, Armenia gra z kontry.

6'

Świetna szansa gości. Wystarczyło jedno podanie za plecy obrońców, do którego wystartował Vesović. Zawodnik gości huknął z woleja, ale kąt był bardzo ostry i Beglarjan obronił.

4'

Pierwsze minuty bez spięć podbramkowych. Oba zespoły podjęły zaciętą walkę, ale w ich poczynaniach dominuje chaos.