97
58
94
90+4'

Dobra interwencja Piszczka po prawej stronie obrony. Po chwili jednak gospodarze wywalczyli rzut rożny.

119
35
61
29
134
90+3'

Savić omal nie przelobował... własnego bramkarza. Nerwowe końcowe minuty.

293
224
41
26
32
90+2'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Adam Marusić. Wchodzi: Mirko Vucinić.

111
90+2'
ZMIANA
114
38
23
23
27
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

36
24
50
34
79
90'

Teodorczyk uderzał z pięciu metrów, ale piłka przeleciała ponad bramką.

25
90'

Polacy stanęli na własnej połowie i czekają na rywali. Czy to jest jednak dobry pomysł?

47
30
55
34
178
88'

Skurcze złapały Mączyńskiego, który za moment zostanie zmieniony. Sędzia doliczy sporo minut.

32
30
97
83
74
87'

Sofranac postanowił pokopać w niedzielę Lewandowskiego. Kolejny faul tego zawodnika, ale po raz kolejny bez kartki.

34
23
25
27
211
86'

Piłka odbiła się od ręki Glika, sędzia gwizdnął i... okazało się, że dostrzegł faul w ataku. Kamień z serca spadł wielu Polakom!

183
57
47
15
24
86'
ZMIANA

Czarnogóra. Schodzi: Aleksandar Sćekić. Wchodzi: Luka Djordjević.

Aleksandar Sćekić #19
12
10
8
5
17
86'

Piłka pod bramką Polaków. Biało-Czerwonym udaje się jednak odpierać ataki gospodarzy.

165
35
18
8
28
84'

Gra toczy się wciąż na połowie gospodarzy. Polacy nie chcą popełnić błędu takiego jak w 63. minucie.

77
25
9
5
6
Czarnogóra będzie w stanie doprowadzić do remisu?
39
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Piszczek. Asystował mu Piotr Zieliński. Kapitalna akcja Zielińskiego, który minął kilku rywali i idealnie dograł do Piszczka. Obrońca przelobował bramkarza, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki! 1:2!

1684
685
168
51
60
81'

Gospodarze już czują w nogach ten mecz. Czy Polacy będą w stanie to wykorzystać?

138
42
22
16
24
81'
ZMIANA
44
27
21
16
28
80'

Wrzutka Zielińskiego, z piłką minął się bramkarz, ale na jego szczęście przeleciała obok słupka.

9
5
22
10
7
80'

Polacy rozgrywają piłkę, gospodarze nie kwapią się do ataku.

108
35
9
13
14
78'

2 minuty trwała przerwa w grze. Dwóch zawodników gospodarzy złapały skurcze.

20
11
8
8
29
78'
ZMIANA
128
34
17
13
17
76'

Kojasević wyprowadził kontrę, ale źle uderzył z ok. 20 metrów.

90
36
20
18
33
Remis z Czarnogórą to będzie dobry wynik?
66
75'

Za moment na boisko wejdzie Łukasz Teodorczyk.

115
38
24
8
14
74'

Przed moment gra przeniosła się pod bramkę gospodarzy. Polacy jednak nie weszli z piłką w pole karne.

34
13
17
33
47
72'

Nie ma Polaków na boisku, to obecnie Czarnogóra panuje. Gospodarze grają chaotycznie, ale to wystarcza.

25
14
14
46
129
71'

Po wrzutce z rogu na piątym metrze niepilnowany do piłki doszedł Sofranac i... nie trafił! Jak on tego nie potrafił wykorzystać?

46
35
31
17
37
70'

Wrzutka w pole karne, błąd popełnił Fabiański, któremu piłka po palcach wyszła na rzut rożny.

23
8
18
28
71
Polska jest w stanie ponownie wyjść na prowadzenie?
21
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Glik. Polak nie zagra w kolejnym meczu. Bezsensowna kartka.

19
9
13
40
147
67'

Akcja gospodarzy, ucierpiał Piszczek, ale sędzia nie przerwał gry. Problemy zdrowotne ma także Pazdan.

22
16
31
82
163
66'

Ostro potraktowany Lewandowski. Rywal powinien z drugą żółtą kartką wylecieć z boiska. Szczęście miał Sofranac.

18
15
16
18
141
65'

Ożywili się miejscowi kibice, do ataku ruszyli Polacy.

140
38
20
16
47
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Mugosa. Asystował mu Damir Kojasević. Mogło być 0:2, a jest 1:1. Dośrodkował Kojasević, a wbiegający w pole karne Mugosa głową wbił piłkę do siatki!

119
70
82
245
819
61'

Dwie kapitalne okazje mieli Polacy! Najpierw po strzale Piszczka piłkę z bramki wybił obrońca, po chwili Lewandowski w sytuacji sam na sam dał wykazać się bramkarzowi. Oby to się nie zemściło!

97
40
24
35
84
60'

W końcu zaatakowali gospodarze, Polakom udało się jednak odeprzeć ataki rywali.

14
58'

Ależ szczęście mieli Polacy! Dogranie z lewej strony Vesovicia, z pola karnego huknął Mugosa, ale piłka przeleciała ponad bramką.

14
57'

Lewandowski często jest osamotniony w swoich akcjach. Nie pomagają koledzy "Lewemu".

32
19
24
59
46
56'

Cały czas gra toczy się na połowie Czarnogóry. Polakom wciąż jednak brakuje zdecydowania, akcje nie kleją się.

33
20
10
22
24
54'

W ostatnich minutach sporo niedokładności wśród obu drużyn. To jednak Polacy prowadzą, to Czarnogórcy muszą zaatakować.

40
21
16
17
14
52'

Polacy mogą imponować spokojem, nie wdają się w przepychanki, grają swoje.

146
66
24
23
21
51'

Trwa zacięta walka o piłkę na połowie gospodarzy. Polacy nie pozwalają rywalom na przedostanie się pod własną bramkę.

93
43
22
13
16
50'

Błaszczykowski zagrał za plecy obrońców do Lewandowskiego, ten jednak był na metrowym spalonym.

43
22
24
40
38
49'

Po raz drugi bardzo źle dogrywał piłkę ze stałego fragmentu Grosicki.

33
21
15
34
85
48'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Sofranac. Gracz gospodarzy nie dość, że ostro sfaulował to jeszcze zwyzywał asystenta sędziego.

7
48'

Po wrzutce z rogu Savić głową uderzył obok słupka.

56
30
27
19
21
47'

Jędrzejczyk osłaniał piłkę, która wyszła na aut bramkowy. Wtem! Sędzia pokazał na korner.