6
4
5
88'

Raz z lewej, raz z prawej. Bardzo dużo wrzutek w pole karne miejscowych, ale wynik cały czas pozostaje bez zmian.

14
8
8
6
8
87'

Braithwaite! Duńczycy mogli dopiąć swego! Dośrodkowanie z lewego skrzydła trafiło na nogę wprowadzonego w drugiej połowie zawodnika, ale ten z bliska przestrzelił!

10
8
3
2
4
85'
84'

Rumuni bronią się praktycznie całym zespołem.

3
2
5
2
4
82'

Po kolejnej wrzutce w pole karne gospodarzy trochę się zakotłowało. Ostatecznie piłka przeszła obok dalszego słupka.

6
3
3
3
3
81'

Ciprian Tatarusanu bez problemu przejął dośrodkowanie.

7
3
4
4
5
80'

Arkensen faulowany w okolicach środka pola.

4
4
4
3
5
79'

Duńczycy próbują rozerwać defensywę rywala, ale idzie im to bardzo topornie. Rumuni z kolei, jeśli już wychodzą z własnej połowy, to czynią to za pomocą górnych piłek "na walkę".

2
2
2
2
3
78'

Braithwaite doszedł do górnego podania z głębi pola, lecz uderzył w boczną siatkę.

4
1
1
76'

Rumunia. Schodzi: Iasmin Latovlevici. Wchodzi: Dorin Rotariu.

2
74'

Przed nami ostatnie kwadrans tego pojedynku. Dania ma optyczną przewagę, z której jednak niewiele wynika. Gospodarze dobrze się bronią.

5
1
1
3
72'

William Kvist chciał zaskakującym uderzeniem obudzić całe towarzystwo. Piłka przeszła jednak obok bramki.

2
1
1
1
3
70'
68'

Potężne uderzenie Marina zza pola karnego. Problem w tym, że prosto w golkipera. Jak myślicie, doczekamy się goli?

5
6
4
4
4
67'

Chorągiewka sędziego w górze - Andreas Cornelius złapany na spalonym.

3
4
3
2
3
65'

Niestety znów nie jest to wielkie widowisko. Strata goni stratę.

6
3
1
1
1
63'

Rumunia. Schodzi: Claudiu Keseru. Wchodzi: Denis Alibec.

62'

Duży kocioł w polu karnym gości po bardzo złym zachowaniu Jorgensena. Kibice podnieśli się z trybun, ale ostatecznie skończyło się na strachu.

1
1
1
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Ankersen.

8
3
3
5
4
60'

Duńczycy nie chcą czekać i odważniej niż w pierwszej połowie szukają swojej szansy.

3
4
3
3
4
57'

Gra wznowiona. Gospodarze mają problem z utrzymaniem się przy piłce na połowie przeciwnika.

2
1
3
1
1
56'

Mamy przerwę. Pomocy medycznej potrzebuje Vlad Chiriches, który trzyma się za bark. Czyżby konieczna była zmiana?

1
2
4
3
2
54'

Ciprian Tatarusanu na raty zatrzymał uderzenie Christiana Eriksena!

3
2
3
2
3
53'

Reprezentacja Danii zaczyna mieć przewagę.

3
1
1
1
3
51'

Po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy niecelny strzał oddał Mathias Jorgensen.

3
4
2
2
2
49'

Stanciu zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, ale futbolówka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Kaspera Schmeichela.

4
6
3
3
4
49'

1
47'

Z dość przypadkowej akcji goście mogli mieć gola! Piłka trafiła do ustawionego w polu karnym Christiana Eriksena, a jego uderzenie z woleja zostało ofiarnie zablokowane!

1
2
2
2
2
46'

Dania. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Mathias Jorgensen.

#13
3
3
2
2
3
46'

Druga połowa rozpoczęta!

7
1
1
2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Cornelius.

27
11
11
15
7
43'

Czekali, czekali i się doczekali! Dania powinna prowadzić! Doskonałe górne podanie do pozostawionego bez opieki w polu karnym Christiana Eriksena, który w sytuacji sam na sam uderzył nad bramką!

11
11
6
11
6
41'

Iasmin Latovlevici chyba za dużo gra w gry komputerowe. Nie miał najlepszej pozycji, a mimo to zdecydował się na strzał. Wiara godna podziwu. Niesety wykonanie pozostawiło wiele do życzenia.

9
18
3
5
4
40'

Drużyna z północy Europy jak do tej pory nie stworzyła sobie żadnej klarownej okazji.

6
9
6
5
4
38'

Przez chwilę goście byli zamknięci we własnym polu karny. Uwolnił ich Stanciu, który skiksował.

6
4
3
3
3
36'

Ostre wstrzelenie piłki w pole karne Duńczyków. Nicolae Stanciu złapał się za głowę, bowiem był odrobinę spóźniony.

10
5
4
5
5
35'

Ciprian Tatarusanu odrobinę się zakręcił z piłką przy nodze, gdyby naciskał go jeden z rywali byłoby gorąco.

7
5
9
5
4
33'

Mieliśmy krótką przerwę w grze. W jednym ze starć delikatnie ucierpiał Simon Kjaer.

6
6
4
6
6
32'

Bardzo dużo prostych strat, za dużo, jeśli mamy liczyć na składne akcje z obu stron.

9
4
5
4
4
31'

Tosca naciskany przez Corneliusa wybija futbolówkę na aut.

4
2
4
3
6
30'

Krótkie i bardzo złe rozegranie... Duńczycy wykonali dwa podania, trzecie już ich przerosło.

8
6
3
4
5
29'

Riza Durmisi wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

4
3
4
3
7
27'

Przyjezdni próbują podejść trochę wyżej. Ich starania przerywa jednak gwizdek sędziego, który dopatrzył się faulu w okolicach koła środkowego.

5
4
4
4
6
25'

To mogła być prawdziwa "setka", ale Claudiu Keseru znów nie zachował się jak trzeba! Napastnik reprezentacji Rumunii nie wierzył, że Benzar zdoła podać i nie wykonał ruchu do piłki, przez co ostatecznie był spóźniony i nie oddał strzału.

9
7
6
7
8
24'

Wyrównało nam się to spotkanie. Dania po początkowych problemach zaczyna trochę odważniej zapuszczać się w okolice bramki Rumunów. Cały czas jednak bez fajerwerków.

7
5
5
4
4
22'

Wrzutka z lewej strony w pole karne ekipy Christopha Dauma, ale gospodarze bardzo pewnie w obronie.

9
7
5
5
6
20'

Duńczycy w końcu pograli trochę dłużej i składniej, a wszystko zostało zakończone przez Christiana Eriksena. Jego uderzenie nie zaskoczyło jednak Cipriana Tatarusanu.

6
7
7
10
7
18'

Claudiu Keseru! To powinien być gol! Po nieudanej interwencji jednego z defensorów gości piłka została płasko dośrodkowana z prawego skrzydła i spadła idealnie pod nogi ustawionego na piątym metrze Keseru. Ten chyba był zaskoczonym całym zdarzeniem, ponieważ bardzo przestrzelił!

8
7
11
5
4
16'

Jeśli ekipa ze Skandynawii chce zmusić bramkarza rywali do pracy nie może w taki sposób wykonywać stałych fragmentów.

8
12
10
6
6
15'

Cristian Sapunaru zablokował wrzutkę Ankersena. Korner dla gości.

8
6
4
4
5
14'

Rumunia stara się dłużej operować piłką, atakować przyjezdnych pressingiem, przez co ciężko im konstruować akcje. Cały czas jednak czekamy na emocje.

8
3
4
4
3
13'

Kasper Schmeichel nie czekał w blokach, tylko przytomnym wyjściem przerwał akcję rywali.

4
2
2
2
1
12'

Znakomity przerzut na prawe skrzydło. Ta akcja ustawionych póki co dość defensywnie gości zapowiadała się ciekawie, ale i tym razem skończyło się bez zagrożenia.

2
1
1
1
2
10'

Źle rozegrali teraz rzut z autu zawodnicy reprezentacji Rumunii. Piłka dla reprezentacji Danii.

2
2
2
2
2
8'

Źle rozegrali ten stały fragment gry podopieczni Age Hareide'a. Rywale natychmiast ruszyli z odpowiedzią, ale za pomysłem nie poszło wykonanie.

4
7
3
3
2
7'

Lasse Schoene zatrzymany przy linii bocznej, rzut wolny dla Duńczyków.

2
3
1
1
2
6'

Gospodarze szarpnęli prawym skrzydłem. Piłka dotarła do ustawionego przed polem karnym Marina, który fatalnie skiksował.

2
2
2
2
2
5'

Christian Eriksen i Andreas Cornelius bez wsparcia ze strony kolegów chcieli ruszyć z akcją, ale zabrakło zrozumienia.

2
2
2
2
2
4'

Strata Duńczyków szybko przerodziła się w kontrę. Piłka trfiła do Marina, którego uderzenie sprzed pola karnego bez problemu wyłapał Kasper Schmeichel.

2
2
1
1
1
2'

Pierwsze minuty szarpane. Dużo walki w środku pola i górnej gry.