89
69
185
89'

Centra przed bramkę Szczęsnego, ale nasz bramkarz z małymi problemami chwycił piłkę.

393
114
51
38
51
88'

Świetna akcja gości zakończona precyzyjnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła. Piłka spadała na 12. metr, gdzie bez przyjęcia uderzył Sergiu Hanca... metr nad poprzeczką.

102
93
62
46
162
85'

Wreszcie utrzymywaliśmy się dłużej przy piłce. Podanie za plecy obrońców do wybiegającego na wolne pole Lewandowskiego, ale tym razem Robert powstrzymany.

246
75
53
68
75
82'

Posypała nam się organizacja gry. Rumuni jakby zwietrzyli szansę i atakują z zawziętością.

72
46
59
67
323
81'
274
103
66
56
77
79'

Rumunia. Schodzi: Razvan Marin. Wchodzi: Sergiu Hanca.

94
77'

Gol! Strzelił Bogdan Stancu.

Uderzenie z 23 metrów i rykoszet od łokcia Pazdana. Piłka w górnym rogu, Szczęsny bez szans na skuteczną reakcję.

160
89
139
303
1011
76'

Wreszcie do przodu. Arkadiusz Milik z piłką przy nodze na 20. metrze. Podanie do Błaszczykowskiego, ale temu w ostatniej chwili podskoczyła piłka i nic z tego nie będzie.

125
52
42
44
54
75'

Polacy już nawet nie starają się opuszczać z piłką własnej połowy. Gra obrońców z bramkarzem i biegający od zawodnika do zawodnika Rumuni.

130
59
30
29
95
72'

Polska. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

401
162
48
43
61
70'

Próbują Rumuni, ale centra Stanciu bardzo łatwo zablokowana.

140
59
26
21
30
69'

Na trybunach głośno, ale na boisku gra siadła. Nic ciekawego się aktualnie nie dzieje.

95
48
39
48
84
66'

Mamy pewne 3:0 i chyba dlatego oddaliśmy inicjatywę rywalom. Rumunia w ataku pozycyjnym.

156
71
55
53
199
65'

57 128 widzów na PGE Narodowym ogląda popisy Polaków.

36
62'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

Wstajemy i bijemy brawa! Czy jest na świecie ktoś kto lepiej strzela rzuty karne? Tatarusanu tylko przykleknął, a my prowadzimy już 3:0.

1209
485
110
38
58
61'

Druga jedenastka dla Polski! Zieliński zahaczony przez Toscę.

307
135
35
23
26
60'
78
36
31
25
45
60'
70
30
31
24
38
57'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Piotr Zieliński.

Mamy ich! Cóż za centra z kornera i jeszcze lepsze złożenie się "Lewego". Mocny strzał głową i prowadzimy już 2:0! 45. gol Lewandowskiego w reprezentacji Polski stał się faktem.

1489
616
141
56
74
55'

Tymczasem Krzysztof Mączyński jest w drodze do szpitala. Podejrzewany wstrząs mózgu.

46
27
62
385
116
53'

Problem zdrowotny zgłosił poobijany Jakub Błaszczykowski. Na razie jednak "Kuba" pozostanie na boisku.

102
32
47
250
69
51'

Wsparcie z trybun. Głośne "Polska Biało-Czerwoni" i ciary na plecach. Trzymamy to Panowie!

244
113
25
25
20
49'

Polacy ruszają z kontrą. Piłkę na lewym skrzydle "klepką" rozgrywa duet Zieliński - Grosicki. Widowiskowa akcja, ale zabrakło strzału.

161
83
40
47
40
48'

Iasmin Latovlevici tylko w mur... uff.

235
112
36
35
43
47'

Karol Linetty popełnił bezmyślny faul 18 metrów przed własną bramką. Będziemy w opałach.

47
23
31
43
189
46'

20:09

Na trybunach, ubrany w jeansową koszulę Kamil Glik. Ciekawe czy ten uśmiech jaki gości mu na twarzy to kwestia wyniku, czy towarzystwa? Obok stopera roześmiana Anna Lewandowska.

105
56
26
14
23
20:09

W oczekiwaniu na drugą połowę meczu przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

56
17
14
11
24
45+2'

Szarpnął lewym skrzydłem Grosicki, ale biegł tak szybko, że jego koledzy nie zdążyli za akcją.

189
130
66
34
42
45'

W pierwszej połowie pogramy 2 minuty dłużej.

156
65
42
30
42
20:09

Mączyński już na ławce, a My przyklaśniemy poniższej opinii.

134
44
25
27
28
44'
42'

Problemy zdrowotne Mączyńskiego, który ma zawroty głowy po zderzeniu z rywalem. Będzie konieczna zmiana. Wejdzie Grzegorz Krychowiak.

115
39
51
91
62
41'

Straszy nas Rumunia. Dośrodkowanie z prawego skrzydła minęło polskich obrońców i piłkę zgarnął Iasmin Latovlevici. Bomba prawą nogą w kierunku dalszego rogu, ale na nasze szczęście daleko od celu.

108
42
49
33
78
39'

Ajjj! Prostopadła piłka do Lewandowskiego, który wychodzi sam na sam z bramkarzem. Próba minięcia Tatarusanu jednak nieudana.

135
53
53
188
103
38'

Florin Andone zakręcił polską defensywą, ale lekki strzał z ostrego kąta nie mógł zaskoczyć Szczęsnego.

144
75
36
30
60
36'

Kamil Grosicki strzela po prostopadłym podaniu z głębi pola... szkoda, że w sam środek bramki. Ciprian Tatarusanu poprawił statystyki.

142
65
52
47
68
35'

Dobra asekuracja Pazdana, który zatrzymał szarżującego w naszym polu karnym Marina.

227
85
27
13
24
33'

Gubią się Rumuni, a Polska ciśnie aż miło.

413
167
43
33
26
31'

Wzorowo piłkę rozprowadził Piotr Zieliński i Błaszczykowski miał na prawej stronie pola karnego sporo miejsca. Mocne wstrzelenie przed bramkę, ale dobrze nogami odbił rumuński bramkarz.

208
85
34
34
45
29'

Taaaak! Pewnie, mocno w lewy róg. Ciprian Tatarusanu wyczuł Roberta, ale piłki nie zatrzymał.

1454
667
168
78
85
28'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Sapunaru.

184
85
24
21
20
28'

Mamy rzut karny! Cristian Sapunaru pociągnął za szyję wbiegajacego w pole karne Lewandowskiego.

525
245
77
42
53
26'

Zieliński płaskim, prostopadłym podaniem szukał Lewandowskiego... zbyt mocno jednak.

140
55
46
49
66
23'

W pole karne Rumunów wpadł Piszczek i miękko zwiesił piłkę, licząc, że ktoś wbiegajacy w światło bramki ją strąci. Na dalszym słupku główkował Jędrzejczyk, ale zgranie nie dotarło do Lewandowskiego.

156
50
42
53
52
22'

Piłka odchodząca od bramki, ale Ciprian Tatarusanu skutecznie piąstkuje.

115
42
35
49
133
20'

Raz lewą, raz prawą stroną. Polacy usilnie szukają luki w rumuńskich zasiekach. Trzeba jednak przyznać, że nasi rywale świetnie się przemieszczają i jeszcze lepiej asekurują.

95
41
39
38
104
19'

Troszeczkę gry już za nami, a obaj bramkarze jeszcze nie zapoznali się z piłką.

140
92
60
46
62
16'

Robert Lewandowski przewrócony 17 metrów od rumuńskiej bramki. Tylko czemu gwizdek francuskiego sędziego milczy?

77
47
59
72
298
15'

Wreszcie zrobiliśmy użytek z szybkości Grosickiego. Kamil ogrywa rywala z lewej strony pola karnego, ale centruje już jednak "do nikogo".

127
62
43
59
55
13'

To dopiero początek, ale już widać, że ultra defensywne ustawienie rywala sprawia nam kłopot.

60
34
39
47
101
11'

Faul Pazdana i stały fragment dla Rumunii. Z prawego skrzydła dośrodkował Latovlevici, ale piłkę głową wybił pracujący w defensywie Lewandowski.

165
61
48
41
55
9'

Kolejny raz rywale dobrze wymienili piłkę w środkowej strefie i przedarli się pod nasze pole karne. Podanie do Pintilii, ale ten umiejętnie przyblokowany przez Jędrzejczyka.

129
56
42
33
56
7'

Groźnie wyszli z szybkim atakiem Rumuni, ale podłączający się lewą flanką Iasmin Latovlevici nie był w stanie dobrze dośrodkować. Dobra reakcja obronna Piszczka.

144
72
39
29
44
5'

Podanie do Andone, ale bez chwili zawahania Michał Pazdan. Ostro, konkretnie i co najważniejsze skutecznie. Nie będzie nawet autu dla rywali.

185
107
41
33
37
3'

Długie podanie w pole karne gości i strącenie Lewandowskiego. Piłka trafiła do Grosickiego, ale ten naciskany przez rywali nie był w stanie uderzyć na bramkę.

134
68
49
50
42
2'

Od pierwszego gwizdka Rumunia całym zespołem na własnej połowie. Będzie trzeba sforsować te zasieki.

113
66
45
38
41
20:09

Już po hymnach. Żółte stroje Rumunów. My w swoich narodowych, biało-czerwonych barwach.

119
59
20
21
22
20:09

Robert Lewandowski wyprowadza Polaków na murawę. Ognia Panowie!

126
76
17
17
22
20:09

Nie wątpimy, że wiara w narodzie jest, ale...