Poprzeczka uratowała Kazachstan po strzale Mugosy!

4
9
84'
79'

Goście nie forsują tempa i spokojnie bronią trzybramkowej przewagi. Kazachowie nie są w stanie zagrozić rywalom. Chyba, że brutalnym zagraniem.

5
4
7
13
7
75'

Kazachowie tracą nad sobą kontrolę. Teraz w jednej akcji brutalnie potraktowani został Beciraj i Vesović.

8
6
5
6
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sierikżan Mużykow.

7
72'
71'

Strzał rozpaczy Biejsiebiekowa z 35 metrów.

9
6
2
2
4
67'

Gol Simicia w zasadzie zamknął mecz. O ile o odrobienie dwubramkowej straty Kazachowie mogli się jeszcze łudzić, to teraz gospodarze są już pogodzeni z porażką.

3
1
6
9
6
63'

Gol! Strzelił Marko Simić. Asystował mu Marko Janković.

Kolejne perfekcyjna centra Jankovicia. Tym razem skrzydłowy Czarnogóry obsłużył dośrodkowaniem Simicia, a ten głową wpakował piłkę do siatki gospodarzy.

46
62'

Kazachstan. Schodzi: Azat Nurgalijew. Wchodzi: Bauyrżan Turysbiek.

6
58'

Po podwyższeniu prowadzenia goście oddali inicjatywę gospodarzom, ale Kazachowie nie są w stanie zrobić z tego użytku.

3
1
2
8
5
54'

Czarnogóra. Schodzi: Nebojsa Kosović. Wchodzi: Mirko Ivanić.

Nebojsa Kosović #7
8
3
7
6
8
53'

6
52'

Gol! Strzelił Fatos Beciraj. Asystował mu Marko Janković.

Beciraj zamienił głową na gola dośrodkowanie Jankovicia z rzutu wolnego.

58
50'

Kolejna kapitalna interwencja Petkovicia! Tym razem bramkarz Czarnogóry w dobrym stylu obronił "główkę" Murtazajewa.

czas Start meczu
45+4'

Stefan Savić efektownym szczupakiem zażegnał niebezpieczeństwo w swoim polu karnym.

6
2
4
6
16
45'

Pierwsza połowa została przedłużona o trzy minuty.

16
10
8
5
7
45'

Stevan Jovetić pokusił się o strzał z 35 metrów. Kapitan gości uderzył soczyście i posłał piłkę w światło bramki Kazachstanu, ale Łorija nie dał się zaskoczyć.

14
8
8
5
10
42'

7
37'

Jednak Kazachstan nie składa broni! Po centrze Szomki z lewego skrzydła i "główce" Kuata piłka odbiła się od poprzeczki bramki gości!

27
13
9
7
9
34'

Strata gola ostudziła zapał gospodarzy. Czarnogórcy mają spotkanie pod kontrolą.

6
5
7
15
14
komentarz

Po oddaniu uderzenia Vesović został podcięty przez Lorię i uszkodził bark, ale pozostał na boisku i kontynuuje występ.

8
6
8
10
11
31'

Gol! Strzelił Marko Vesović. Asystował mu Stevan Jovetić.

Jovetić uruchomił prostopadłym podaniem Joveticia, który "podcinką" pokonał kładącego się przed nim Loriję!

27
29
26
42
119
26'

Po krótko rozegranym rzucie wolnym Szomko huknął z ok. 35 metrów. Piłka odbiła się od jednego z obrońców gości i poszybowała nieznacznie nad poprzeczką bramki Petkovicia.

12
8
11
10
11
24'

Goście zobaczyli, że wizyta w Astanie nie będzie spacerkiem i weszli na wyższe obroty, ale jeszcze poważnie nie zagrozili gospodarzom.

12
9
6
6
8
21'

Żółtą kartkę otrzymał Azat Nurgalijew.

Kazach został ukarany za faul na Vukceviciu.

Kazachstan
16
9
11
20
13
20'

Gospodarze przejęli inicjatywę. Goście mają problem z wejściem w posiadanie piłki.

18
12
8
9
10
18'

Było blisko! Po centrze Nurgalijewa z rzutu rożnego na bramkę gości głową uderzył Achmetow, ale Petković wyciągnął się jak struna i uchronił swój zespół przed stratą bramki.