Kazachstan. Schodzi: Abzal Bejsebekow. Wchodzi: Aschat Tagybergen.

33
36
72
86'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski w swoim stylu egzekwował jedenastkę. Nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.

1582
597
148
76
104
85'

Rzut karny dla Polski! iem sędziego Łogwinienko sfaulował Lewandowskiego.

647
246
75
60
84
84'

Polacy w natarciu. Po strzale Grosickiego piłka odbiła się od jednego z rywali i opuściła boisko. Mamy rzut rożny.

266
98
41
33
37
83'

Groźna akcja Polaków! Grosicki dośrodkował do Milika, a ten strzelił tuż obok słupka.

193
88
66
69
139
82'

Błaszczykowski dograł do Lewandowskiego, ale ten nie zdołał opanować piłki.

109
70
57
87
124
79'

Grosicki wybiegł z piłką poza boisko. Od autu zaczęli goście.

61
51
47
65
165
77'

Mecz się zaostrzył, Kazachowie coraz częściej faulują Polaków.

79
61
60
81
480
74'

Gol! Strzelił Kamil Glik. Asystował mu Piotr Zieliński. Nieuznany gol zmotywował Polaków. Zieliński dośrodkował z rzutu rożnego, a Glik głową pokonał bramkarza rywali.

2079
804
173
91
123
73'

Polacy protestują, ale sędziowie nie zmienili zdania.

108
49
51
100
776
72'

Nieprawdopodobna sytuacja! Piłka po strzale Lewandowskiego minęła linię bramkową całym obwodem. Prawidłowo zdobyty gol nie został uznany!

128
70
93
173
1420
71'

56 963 - tylu widzów z trybun PGE Narodowego ogląda mecz Polska - Kazachstan.

337
82
53
43
58
70'

Grosicki dograł w polu karnym do Pazdana, ten starał się dośrodkować, ale został zablokowany.

51
26
23
49
143
70'

Na trybunach słychać gwizdy. Nie jest to dobry mecz Polaków.

139
39
29
49
94
69'

Świetna akcja Polaków. Błaszczykowski i Lewandowski zagrali na jeden kontakt. "Kuba" odegrał do Milika, ale ten nie spodziewał się podania i akcja zakończona została stratą.

81
45
47
71
138
68'

Kazachstan. Schodzi: Siergiej Chiżniczenko. Wchodzi: Aleksiej Szczetkin.

Aleksiej Szczetkin #8
46
28
32
22
79
68'

Groźny strzał Darabajewa. Na szczęście nad poprzeczką.

47
39
40
31
100
66'

Zieliński uderzył z 25. metra. Trafił w obrońcę rywali.

124
50
35
38
77
65'
64'

32
Czy Polska strzeli jeszcze co najmniej jednego gola?
150
54
34
29
41
63'

Za chwilę na boisko wejdzie Jakub Błaszczykowski.

288
87
27
27
33
63'

Głośne "Polska, Polska" na trybunach. Czy to poniesie Polaków do kolejnych bramek?

169
48
18
22
25
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jurij Łogwinienko.

30
62'

Indywidualna akcja Grosickiego zakończona nieudanym strzałem.

71
22
22
39
98
60'

Bardzo nieudany strzał Sujumbajewa. Polacy na coraz więcej pozwalają rywalom.

49
30
24
40
167
59'

Nieudane dośrodkowanie Kazachów z rzutu wolnego. Od bramki zacznie Fabiański.

88
50
25
22
35
56'

Mączyński podał do bramkarza rywali. Szkoda, bo to mogła być groźna akcja Polaków.

46
40
32
48
185
54'

Polacy muszą być czujni w defensywie.

83
28
30
32
53
53'

Lewandowski podał do Grosickiego, a z jego strzałem bez problemów poradził sobie Loria.

49
32
32
56
111
52'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Zielińskim otrzymał Gafurzhan Sujumbajew.

35
50'

Akcja Polaków zakończona faulem Lewandowskiego.

53
38
36
149
101
48'

Ależ mamy szczęście! Piłka wylądowała w siatce Polaków, ale Kuat był na spalonym i gol nie został uznany.

130
70
75
56
186
47'

Grosicki ze skrzydła podał do Milika, a ten z kilku metrów uderzył minimalnie niecelnie.

73
46
38
57
126
46'

20:16

Polska prowadzi, ale styl gry pozostawia wiele do życzenia.

81
24
23
36
56
44'

Zbyt mocne podanie Piszczka do Grosickiego. Od bramki zaczął Loria.

61
40
36
64
216
43'

Strzał Zielińskiego z dystansu obok słupka.

201
65
60
83
115
42'

Dwie wrzutki Makuszyńskiego nie dotarły do żadnego z Polaków znajdujących się w polu karnym.

43
24
32
66
147
41'

Nieporozumienie Piszczka z Grosickim zakończone stratą piłki.

51
40
50
86
201
39'

Dryling Fabiańskiego przed własnym polem karnym. Na szczęście Kazach nie zdołał mu odebrać piłki.

214
86
64
48
122
38'

Dogranie Makuszewskiego zablokowane. Mamy rzut rożny.

186
67
36
40
50
37'

Dwójkowa akcja Lewandowskiego i Milika. Ten drugi z dwunastu metrów fatalnie przestrzelił.

63
44
38
54
211
36'

Odważne wyjście kazachskiego bramkarza uchroniło gości przed stratą bramki.

65
28
40
50
126
33'

Polacy przeważają, ale brakuje im dokładności. Kazachowie popełniają proste błędy w defensywie, których Biało-Czerwoni nie potrafią wykorzystać.

59
32
39
140
191
31'

Polacy kilkoma podaniami rozklepali defensywę rywali. Akcja zakończona jednak niedokładnym podaniem Grosickiego. Od bramki zaczną Kazachowie.

113
45
40
50
159
29'

Groźna kontra Polaków, ale dośrodkowanie Grosickiego zblokowali rywale.

159
65
44
59
156
27'

Loria bez problemu poradził sobie z kolejnym dośrodkowaniem Polaków.

53
32
30
64
207
25'

Dobra wrzutka Rybusa. Piłka przeleciała nad bramkarzem, a następnie nie zdołał jej strącić Lewandowski. Z piątego metra rozpocznie Loria.

134
42
32
34
65
24'

Żółtą kartkę za faul na Makuszewskim otrzymał Wiktor Dmitrenko.

56
23'

Na boisku leży Makuszewski, który trzyma się za kolano. Krótka przerwa w grze.

53
32
44
78
249
22'

Strzał Rybusa z trzydziestu metrów. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

172
60
62
50
80
21'

Kolejny faul Lewandowskim. Dmitrenko został słownie upomniany przez sędziego.

61
30
32
35
237
20'

Arkadiusz Milik z blisko 40 metrów starał się przelobować bramkarza rywali. Jego świetna interwencja uchroniła Kazachstan przed stratą gola. Było blisko!

332
98
47
38
42
19'

Faul na Lewandowskim, lecz tym razem zakończyło się bez kartki.

57
36
42
45
204
19'

Piszczek dośrodkował w pole karne, tam niecelnie uderzył Grosicki.

123
44
32
50
93
18'

Świetny powrót Zielińskiego, który przerwał akcję Kazachów.

199
65
29
25
36
16'

Błąd Glika na prawił Fabiański. Obrońca AS Monaco zbyt krótko odegrał do bramkarza i piłkę przejął Chiżniczenko. Fabiański obronił jego strzał.

114
42
40
42
182
15'

Wrzutka Zielińskiego prosto w ręce Lorii.

59
30
32
37
129
14'

Michał Pazdan w ostatniej chwili ubiegł Murtazajewa i wybił piłkę na rzut rożny.

212
64
34
22
42
13'

Dobry początek Polaków. Kibice czekają na kolejne bramki. Póki co Kazachowie są bezradni.

259
86
28
22
38
11'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Maciej Makuszewski. Ależ akcja Polaków! Z lewego skrzydła w pole karne wrzucił Rybus, tam piłkę zgrał Makuszewski, a Milik "szczupakiem" z pięciu metrów pokonał bramkarza Kazachów.

1645
641
210
72
82
10'

Kolejne dogranie Grosickiego, ale bez problemu piłkę chwycił Loria.

91
38
26
34
100
9'

Grosicki odegrał do Lewandowskiego, ale obok napastnika reprezentacji Polski momentalnie pojawiło się trzech obrońców rywali. Lewandowskiego czeka dziś trudne zadanie.

103
38
34
36
46
7'

Grosicki szukał w polu karnym Milika, lecz piłkę na rzut rożny wybili Kazachowie.

121
60
30
30
45
6'

Dobra wrzutka Rybusa, ale piłka opuściła boisko. Od bramki zaczną Kazachowie.

79
45
23
37
53
6'

Kazachowie szybko uspokoili sytuację i starają się powstrzymywać ataki Polaków.

37
12
20
26
76
20:16

Tak wyglądał PGE Narodowy podczas polskiego hymnu. Robi wrażenie.

98
26
20
8
11
3'

Kazachowie nie zamierzają się jedynie bronić. Darabajew strzelił z trzydziestu metrów i postraszył Fabiańskiego.

37
32
86
26
58
2'

Groźnie pod bramką Kazachstanu! Po dograniu Grosickiego niecelnie strzelił Kamil Glik.

103
34
30
39
60
1'

Po wrzutce Zielińskiego nie udało się żadnemu z Polaków oddać strzału.

53
30
24
98
44
1'

Polacy od początku ruszyli do ataku. Już w 24. sekundzie wywalczyli pierwszy rzut rożny.