Strzał Eriksena, piłka po błędzie bramkarza omal nie wpadła do bramki.

51
63
249
88'

Duńczycy kontrolują mecz, Czarnogóra już chyba nie wierzy w remis. Wszystko zatem wyjaśni się w niedzielę.

58
47
47
116
401
85'
280
117
81
79
97
85'

Czarnogórcy ponownie w ataku, Duńczycy skutecznie odpierają ich ataki.

279
85
63
84
234
81'

Duńczykom w końcu udał się przenieść ciężar gry na połowę gospodarzy. Oby Czarnogórcy zbierali siły do ostatecznego oblężenia!

115
67
71
113
404
Czarnogóra jest w stanie doprowadzić do wyrównania?
221
72
41
50
68
78'

Lewą nogą w środek bramki uderzył Janković. Smeichel pewnie obronił.

48
36
36
65
285
76'
145
64
47
41
46
75'

Znowu zamieszanie pod bramką Danii, jednak gospodarze nie potrafili oddać celnego strzału.

110
50
44
72
249
75'

Cały czas w ataku gospodarze, goście bronią się niemal całą drużyną.

290
78
30
34
43
72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Vesović. Zawodnik nie zagra w niedzielę z Polską.

332
125
42
35
48
71'

Gospodarze poczuli krew, goście cofnęli się. Może jeszcze czekają nas emocje.

265
71
27
22
28
69'

Powinno być 1:1! Vesović w polu karnym do Mugosy, ten uderzył mocno, ale minimalnie niecelnie!

166
55
48
83
215
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luka Djordjević.

53
33
33
43
126
64'

Strzał Sisto odbił Petković. Odpowiedź Duńczyków na kilka ostatnich akcji Czarnogórców.

39
31
29
44
138
64'
49
36
43
41
99
62'

Coraz groźniejsza Czarnogóra. Duńczycy w końcu zaczęli popełniać błędy. Gospodarze wciąż bez celnego strzału.

277
105
27
25
23
61'

W końcu przyspieszyli grę gospodarze. Podanie do Vesovicia, którego strzał po nodze obrońcy poszybował ponad bramką.

168
86
24
21
34
58'

Duńczycy nie sprawiają wrażenia zespołu, który może dać sobie zrobić krzywdę w tym meczu. Gospodarze starają się zaatakować, ale niewiele im się udaje.

29
20
20
39
176
54'

Wydawało się, że po przerwie Czarnogóra zagrozi rywalom, powalczy o remis. Póki co gospodarze nie potrafią zagrozić przeciwnikom.

26
28
20
60
219
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Henrik Dalsgaard.

37
48'

Uderzenie Corneliusa było bardzo niecelne.

68
92
32
33
39
47'

Duńczycy chcą szybko załatwić sprawę. Goście zaatakowali, groźnie było w polu karnym. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

39
27
24
26
98
46'

Ostatnie 45 minut szans Czarnogórców na pozostanie w grze o mistrzostwa świata.

86
27
24
26
31
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

92
41
48
48
77
45'

Groźny strzał Eirksena z problemami obronił bramkarz.

55
26
21
32
71
43'
83
38
27
27
29
42'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z Duńczyków.

109
57
33
44
40
39'

Janković kopnął piłkę w kierunku bramki i omal nie zestrzelił jednego z kibiców.

65
175
51
47
62
38'

Jeśli Czarnogóra gra o tzw. życie to źle widzimy przyszłość tej reprezentacji. Mecz ma jednak dwie połowy. I tego się trzymajmy.

89
33
29
34
77
35'

Duńczycy bez większego wysiłku kontrolują mecz. Czarnogórcy miotają się, nie mają pomysłu na grę.

30
27
29
52
204
32'

Czarnogórcy sprawiają wrażenie, iż nie wierzą w możliwość zmiany wyniku.

36
28
33
62
229
29'

W końcu uaktywnili się z przodu Duńczycy, ale zabrakło im dokładności w polu karnym gospodarzy.

49
34
24
36
98
26'

Starają się "coś" zorganizować Czarnogórcy. Jednak wygląda to póki co niezbyt obiecująco dla gospodarzy, niczym restauracja przed rewolucją Magdy Gessler.

76
90
42
49
135
23'

Po objęciu prowadzenia Duńczycy cofnęli się i dają szansę wykazania się Czarnogórcy. Ci jak na razie z okazji nie korzystają.

68
44
41
60
126
21'

Jovetić wściekły doszedł do ławki rezerwowych. Prawdopodobnie uraz eliminuje z gry jednego z liderów Czarnogóry.

52
33
36
64
157
20'
47
28
106
52
86
19'

Mogła być odpowiedź gospodarzy. Mugosa wbiegł z piłką w pole karne, ale pogubił się niczym grzesznik w niebie.

54
48
27
53
149
16'

Gol! Strzelił Christian Eriksen. Duńczycy zaczynali grać coraz lepiej i szybko zdobyli gola! Po zgraniu piłki z prawej strony Eriksen ruszył z futbolówką w kierunku środka pola i strzałem sprzed pola karnego trafił do siatki Petkovicia! 0:1 i... póki co szampany mrozimy co najmniej do niedzieli.

118
85
109
281
904
15'

Sisto uderzył z dystansu. Piłkę pewnie złapał dobrze ustawiony Petković.

81
42
24
23
30
14'

Tym razem róg dla gości. Dośrodkowanie wyglądał o obiecująco, ale ostatecznie nikt nie zdołał oddać uderzenia.

68
36
21
24
31
12'

Po rogu i zgraniu piłki z pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Żarko Tomasević.

52
32
17
19
22
12'

Petković szybkim wybiciem piłki uruchomił kontrę Czarnogórców. W efekcie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

54
31
31
26
34
11'

Odliczamy... Ok. 80 minut gry. Jeśli nic się nie zmieni to jesteśmy pewni gry w Rosji!

121
57
18
12
21
10'

Po rzucie rożnym piłka trafiła od nogi Vesovicia, ale ten uderzył niecelnie.

65
37
24
21
26
10'

Problemy miał napastnik gospodarzy Stefan Mugosa. Snajper wrócił już na boisko.

53
28
27
28
27
7'

Zespoły walczą o przejęcie inicjatywy. Nerwowy początek, widać że stawka trochę paraliżuje piłkarzy.

79
36
25
24
25
3'

Dobrze rozpoczęli Duńczycy, ale zabrakło im dokłądności. Chwilę później, po drugiej stronie boiska, Czarnogórcy wywalczyli rzut rożny.

71
30
38
28
44
20:10

Spotkanie poprowadzi Bjoern Kuipers (Holandia).

76
40
30
30
36
20:10

Niech w tym meczu nic się nie wydarzy, niech zakończy się tak jak się rozpocznie. Remis Czarnogóry z Danią da nam awans do finałów mistrzostwa świata w Rosji.