Primera Division: 31. kolejka
02 kwi 2016 20:30
90+2'

Zablokowany strzał Turana z jedenastu metrów! To była prawdopodobnie ostatnia okazja gospodarzy!

2
90+1'

Ostatnie 60 sekund. W ataku Barcelony jest już nawet Pique.

2
2
90'

Dwie minuty doliczone.

1
1
90'
88'

Świetna passa Ronaldo w meczach na Camp Nou.

1
3
88'

Real mimo iż gra w osłabieniu to nadal atakuje bramkę Barcelony.

1
3
87'

Czy FC Barcelona jeszcze się podniesie? Słabiutko wyglądają dzisiaj Neymar, Suarez i przede wszystkim Messi.

3
2
85'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Gareth Bale.

2:1 dla Realu!!!! Bale dośrodkował w pole karne, a Ronaldo przyjęciem piłki zgubił Alvesa, a następnie silnym strzałem z kilku metrów zdobył gola.

9
1
12
83'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Sergio Ramos. Kapitan Realu doigrał się. Kolejny faul i sędzia słusznie usuwa go z boiska.

Real Madryt
11
6
82'

Kolejna akcja Realu! Tym razem Ronaldo uderzył z 15 metrów i piłka trafiła w POPRZECZKĘ!

5
1
1
5
80'

Ależ kontrowersja!!! Bale wygrał pojedynek główkowy i strzelił gola, ale sędzia odgwizdał faul Walijczyka!

5
6
79'

Messi kolejny raz stracił piłkę i w efekcie Real wyszedł z kontrą. Ronaldo został jednak zablokowany przez Mascherano.

2
3
78'
75'

Real głęboko cofnięty na własną połowę czeka na kontrę tak jak przy golu Benzemy.

3
74'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

73'

Dla Benzemy był to już 21 ligowy gol w tym sezonie La Liga.

2
3
71'

Rwana gra w ostatnich minutach. Neymar popchał rywala i sędzia odgwizdał faul.

2
3
69'

Ronaldo złapany na spalonym, chociaż uważa, że sędzia liniowy pomylił się. Powtórki pokazały, że tym razem arbiter miał rację.

5
1
68'

Gareth Bale oddał techniczny strzał z lewej nogi sprzed pola karnego, który bez problemu złapał Claudio Bravo.

5
66'

Gra uspokoiła się po strzeleniu bramki przez Real.

1
3
62'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Toni Kroos.

1:1! Real wyszedł z kontrą i z piłką popędził Marcelo. Dograł na prawą stronę do Kroosa, który dośrodkował do Benzemy na szósty metr, a ten strzałem z półwoleja zdobył gola.

22
1
14
61'

Real zachował tylko jedno czyste konto w ostatnich dziewięciu meczach La Liga.

5
1
3
60'

FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić. Faulował Marcelo.

FC Barcelona
6
1
56'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Ivan Rakitić.

1:0 dla Barcelony! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pique urwał się Pepe i strzałem głową z sześciu metrów zdobył gola!

23
1
10
55'

Korner dla Barcelony i po dośrodkowaniu Ramos wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

4
4
54'

Piękna podcinka Messiego i Navas opuszkami palców sparował futbolówkę na korner. Kapitalna interwencja.

4
2
53'

Real często z kontry przechodzi w atak pozycyjny. Dobrze wracają się gracze Barcelony.

1
3
51'

Ramos zdzielił łokciem Alvesa, który padł na murawę jak rażony prądem. Kapitan Realu w końcu doigra się.

2
3
50'

Neymar zatańczył z piłką na linii pola karnego, a następnie oddał ją Messiemu, który źle ją przyjął.

1
3
48'

Wyraźnie nad poprzeczką z rzutu wolnego z 26 metrów uderzył Leo Messi.

1
3
47'

Kolejny faul Sergio Ramosa i kapitan Realu Madryt ma furę szczęścia, że nie zobaczył drugiej żółtej kartki.

2
2
46'

Navas nie zdecydował się na chwyt piłki i piąstkował ją poza własne pole karne.

2
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
20:21

Niemal 100 tysięcy osób ogląda dzisiaj na żywo mecz na Camp Nou.

2
20:21

Czy w tej sytuacji sędzia powinien podyktować rzut karny?

2
5
45'

Minuta doliczona.

3
2
44'

Po rzucie rożnym Sergio Ramos próbował przewrotką zdobyć gola, ale nie trafił w piłkę i nieco ucierpiał w tej sytuacji.

2
2
43'

Karim Benzema nie trafił czysto w piłkę na dwunastym metrze, a był zupełnie niepilnowany. To mogła być bramka.

4
2
42'

Dani Alves odpalił bombę na linii pola karnego, jednak futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką.

2
1
40'

We własnym polu karnym interweniował Cristiano Ronaldo, skutecznie zatrzymując akcję rywali.

2
39'

Pique nie chciał ryzykować i wybił piłkę na aut będąc przy linii końcowej.

1
37'

Indywidualna akcja Messiego z łatwością zatrzymana przez Casemiro, który na dodatek ucierpiał przy tej interwencji.

1
36'

Próba kombinacyjnej akcji FC Barcelony i piłka nie trafiła w pole karne Realu.

1
35'

Trzeba szczerze przyznać, że póki co nie jest to wielki mecz.

1
33'

Carvajal popisał się indywidualną akcją, lecz podanie do Benzemy było już niedokładne.

2
32'

Po początkowej przewadze FC Barcelony teraz pojedynek wyrównał się.

1
30'

Cristiano Ronaldo z 26 metrów z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką. Niewielkie zagrożenie pod bramką Barcelony.

2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano. Argentyńczyk sfaulował Bale'a.

1
Czy w pierwszej połowie padną jeszcze bramki?
4
27'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez. Urugwajczyk uderzył Pepe w twarz.

1
2
25'

Jest celny strzał Realu. Ronaldo złamał akcję do lewej nogi, uderzył silnie, ale wprost w bramkarza.

2
1
24'

Messi upadł w polu karnym Realu, ale sędzia nie dopatrzył się "jedenastki". Telewizyjne powtórki pokazały, że Argentyńczyk był prawdopodobnie faulowany, ale raczej poza polem karnym.

3
24'

Niepewny chwyt Claudio Bravo po wrzucie autu przez Bale'a. Po chwili bramkarz Barcelony naprawił swój błąd.

1
22'

Neymar miał trochę miejsca, ale uderzenie zupełnie mu nie wyszło. Od bramki rozpoczął Navas.

1
20'

Dziennikarz SportoweFakty WP Mateusz Święcicki tak komentuje pudło Suareza z 10. minuty.

2
19'

Kąśliwie z 15 metrów strzelił Rakitić i Navas z trudem sparował piłkę do boku.

3
19'

Z 20 metrów nad poprzeczką z rzutu wolnego uderzył Messi.

2
1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Carvajal. Najpierw sfaulował Suareza, a po chwili Iniestę.

Real Madryt
1
17'

Neymar zagrał przed pole karne do Iniesty, którego strzał został zablokowany.

2
16'

Bale był na prawym skrzydle, jednak nie był w stanie dokładnie dograć w pole karne.

1
1
14'

Kolejny hołd dla Cruyffa - w 14. minucie. Z takim numerem grał bowiem Holender.

14'

Drobiazgowy jest dzisiaj sędzia główny. Przed chwilą lekko odepchnięty był Bale i arbiter użył gwizdka.

1
13'

Upiekło się Modriciowi, który za faul w środku boiska mógł otrzymać żółtą kartkę.

12'

Sporo fauli w pierwszym kwadransie.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos. Hiszpan za dyskusje trafił do notesu sędziego.

Real Madryt
1
1
10'

Kolejny błąd sędziów, którzy nie zauważyli spalonego Suareza i w efekcie Urugwajczyk stanął przed ogromną szansą na zdobycie gola. Tym razem Suarez skiksował.

9'

Indywidualna akcja Ronaldo lewą flanką, ale Portugalczyk przesadził z dryblingiem i stracił piłkę.

8'

Drugi błąd sędziów - tym razem pomylili się niesłusznie ogwizdując spalonego Bale'a.

7'

Ronaldo sfaulowany przy linii środkowej, chociaż kibice miejscowych są zupełnie innego zdania.

6'

Przekombinowali rzut wolny gracze FC Barcelony i goście wybili piłkę.

1
5'

Real cofnięty na własną połowę i tutaj przyjmuje ataki Barcelony.

1
4'

Pierwszy błąd arbitrów, którzy odgwizdali spalonego Suareza, chociaż Urugwajczyk nie znajdował się na nim.

1
3'

Messi szukał podaniem Suareza, ale Modrić stał na torze lotu piłki.

2'

I już pierwsze starcie w środku boiska. Pepe zbyt agresywnie wszedł w Busquetsa.

20:21

Tak kibice FC Barcelony pożegnali wielką legendę.

3
20:21

Minuta ciszy ku czci Johana Cruyffa.

1
20:21

"Gracies Johan" - podniosła chwila na Camp Nou. Owacja na stojąco dla dokonań holenderskiej legendy.

20:21

Na Camp Nou przypomnienie zmarłego niedawno Johana Cruyffa, byłego zawodnika i trenera FC Barcelony.

1
19:47

Jak zwykle przed meczami Gran Derbi sporo mówi się o starciu Ronaldo z Messim. Jak wypadali w tych meczach?

19:47

Sędzią dzisiejszego meczu jest Alejandro Hernandez.

2
Kto wygra mecz?
Real Madryt
Padnie remis
2
19:47

Czy będziemy dzisiaj świadkami wysokiego zwycięstwa jednej bądź drugiej drużyny?