Dość niespodziewanie z boiska zszedł Cristiano Ronaldo. Nie wiadomo, o co chodziło Portugalczykowi.

Silne uderzenie Samuela Garcii zostało zablokowane przez jednego z graczy Realu.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Gospodarze szukają jeszcze jednej bramki. Szczególnie aktywny Cristiano Ronaldo.

1
86'

Denis Suarez z rzutu wolnego uderzył w światło bramki, jednak na posterunku stał Keylor Navas.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
77'

Cristiano Ronaldo musi wymienić koszulkę. Po jednym ze starć została mu spora dziura z przodu t-shirta.

1
76'

Gol! Strzelił Luka Modrić. Asystował mu Danilo. Real Madryt podwyższa prowadzenie! Danilo dośrodkował z końcowej linii, a Modrić uderzył z powietrza do siatki!

Real Madryt
2
1
75'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Villarreal! Cristiano Ronaldo znów nie zdołał oddać skutecznego strzału.

1
74'

Daniele Bonera świetnie zablokował Benzemę we własnym polu karnym. Bardzo dobry występ Włocha.

1
73'

Villarreal. Schodzi: Manu Trigueros. Wchodzi: Rodri Hernandez.

wchodzi Wchodzi
Rodri Hernandez #17
schodzi Schodzi
1
73'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Isco.

1
70'

Cristiano Ronaldo uderzył z ostrego kąta. Piłka wyleciała na... aut.

1
69'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Karim Benzema. Vazquez zagrał z klepki z Benzemą, wpadł w pole karne i uderzył obok bezradnego bramkarza Villarreal! Kapitalna akcja zawodnika Realu!

68'

Spokojny okres w meczu. Villarreal nie ma zupełnie pomysłu na doprowadzenie do wyrównania. Na co czekają goście?

64'
61'

Lucas Vazquez silnie wstrzelił wzdłuż pola karnego, jednak Sergio Asenjo był szybszy od Cristiano Ronaldo.

58'

Raphael Varane interweniował przewrotką we własnym polu karnym. Za Francuzem już czekał napastnik Villarreal.

56'

Daniele Bonera świetnie wybił piłkę spod nóg Cristiano Ronaldo. Powinien być korner, jednak kolejny błąd popełnił arbiter.

55'

Cristiano Ronaldo zaczyna się niecierpliwić i strzela niemalże z każdej pozycji. Niewiele jednak z tego wynika. Kolejne uderzenie z dystansu, po którym piłka trafiła do jednego z kibiców siedzących za bramką.

52'

Znów Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nawinął rywala, ale jego strzał został zblokowany i piłka wpadła w rękawice Sergio Asenjo.

51'

Wyraźna przewaga Realu po zmianie stron. "Królewscy" chcą szybko zapewnić sobie zwycięstwo.

50'

Bardzo dobry strzał Modricia z dystansu! Piłka przeleciała metr obok słupka.

48'

Cristiano Ronaldo najlepiej wyskoczył w polu karnym Villarreal, jednak uderzył z główki wyraźnie nad poprzeczką.

47'

Piłka po zblokowanym strzale Modricia przeleciała obok słupka.

46'

Karim Benzema już składał się do strzału w dogodnej sytuacji, a tymczasem sędzia odgwizdał faul w ofensywie Cristiano Ronaldo. Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego.

46'

Początek drugiej części gry!

45'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo. Problem w tym, że faulował... Casemiro. Sędzia najwyraźniej pomylił piłkarzy :)

Real Madryt
44'

Żółtą kartkę otrzymał Manu Trigueros.

Villarreal CF
43'

Odpowiedź Villarreal! Denis Suarez strzelił z boku pola karnego, ale dobrze piłkę sparował Keylor Navas.

41'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Niezawodny Benzema!!! Cristiano Ronaldo znów ruszył lewą flanką, jego dośrodkowanie wybił Sergio Asenjo, jednak w odpowiednim miejscu stał francuski snajper, który z główki trafił do pustej bramki!

3
1
39'

Real Madryt po tej kolejce pozostanie na trzecim miejscu. Swój mecz wygrało bowiem Atletico Madryt.

38'

Cristiano Ronaldo ładnie wpadł w pole karne z lewej strony, jednak dośrodkowanie Portugalczyka padło już łupem jednego z rywali. Brakuje ostatniego podania w akcjach Realu.

37'

Marcelo wpadł w pole karne, ale zdołał wywalczyć tylko kolejny rzut rożny. Po nim pewną interwencję zaliczył Sergio Asenjo.

1
33'

Dwa rzuty rożne dla Realu nie przyniosły większego zagrożenia.

29'

Danilo z prawej strony pola karnego zagrywał na krótki słupek do Benzemy, ale ten nie zdołał oddać strzału.

1
29'

Eric Bailly świetnie uprzedził w polu karnym Cristiano Ronaldo.

27'

Real dobrze wszedł w ten mecz, jednak w ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku boiska. Kibice zaczynają się niecierpliwić.

1
24'

Od kiedy trenerem Realu jest Zinedine Zidane, "Królewscy" tylko raz nie wygrali na Santiago Bernabeu - z Atletico. Dzisiaj o zwycięstwo również nie będzie łatwo. Goście na razie skutecznie oddalają grę od własnej bramki.

1
21'

Cristiano Ronaldo huknął z rzutu wolnego w mur. Portugalczyka w klasyfikacji najlepszych strzelców goni Luis Suarez, który zdobył dziś 4 gole.

1
17'

Bardzo dobra postawa Villarreal na tyłach. "Żółte Łodzie Podwdone" słyną z defensywnej gry - w tym sezonie stracili tylko 28 goli.

14'

Wyraźna przewaga "Królewskich". Goście skupieni na bronieniu dostępu do własnej bramki.

11'

Cristiano Ronaldo silnie huknął z ostrego kąta, jednak Sergio Asenjo na raty złapał futbolówkę.

1
8'

Karim Benzema oddał celny strzał z 15 metrów, jednak na posterunku stał Sergio Asenjo. Chwilę wcześniej faulowany był Luka Modrić i gospodarze domagali się rzutu karnego. Bezskutecznie.

7'

Real Madryt miał rzut wolny w pobliżu pola karnego Villarreal, ale we własnej "szesnastce" najlepiej zachował się Antonio Rukavina.

4'

Spokojny początek. Na razie lekka przewaga Realu Madryt.

21:53

Sędzia: Clos Gomez.

21:53

"Królewscy" plasują się na trzecim miejscu i wciąż walczą o mistrzostwo kraju. Villarreal jest czwarte, ale ma dość bezpieczną przewagę nad kolejnymi zespołami i najprawdopodobniej będzie reprezentować Hiszpanię w el. do Ligi Mistrzów.

21:53

Real Madryt po tej kolejce na pewno nie zostanie nowym liderem. Rywala rozgromiła bowiem FC Barcelona.