23 kwi 2016 20:30
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

88'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Argentyńczyk zagrał w pole karne do Urugwajczyka, a ten strzelił w kierunku krótkiego słupka wprost do siatki!

86'

Gol! Strzelił Neymar. Jedenastkę tym razem wykorzystał brazylijski napastnik.

FC Barcelona
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alen Halilović.

Sporting Gijon
84'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ognjen Vranjes. Prawy defensor oparł się lekko o bark Neymara. Tego karnego ani żółtej kartki nie powinno być.

84'

Trzeci rzut karny dla Barcelony!!!

81'

Spokojna końcówka. FC Barcelona nie podkręca już tempa, goście czekają na ostatni gwizdek.

77'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Kolejna bramka Luisa Suareza!!!

2
76'

Antonio Sanabria sfaulował w polu karnym Neymara.

76'

Drugi rzut karny dla Barcelony!

1
75'

Gijon. Schodzi: Miguel Guerrero. Wchodzi: Carlos Castro.

75'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

74'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Urugwajczyk samodzielnym liderem strzelców w Primera Division!!!

2
73'

Roberto Canella zagrał ręką po dośrodkowaniu Alvesa. Ewidentny karny.

73'

Rzut karny dla Barcelony!

72'

Roberto Canella wybił piłkę sprzed linii bramkowej po zblokowanym strzale Messiego!

72'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Hernandez.

71'

Tak padła druga bramka dla Barcelony:

70'

Gijon. Schodzi: Isma Lopez. Wchodzi: Roberto Canella.

69'

Z dystansu nad poprzeczką uderzył Ivan Rakitić.

66'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Marc Bartra.

64'

Kontrowersyjna bramka! Powtórki wykazują, że Luis Suarez był na minimalnym spalonym podczas podania Iniesty!

1
63'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Andres Iniesta. 2:0!!! Pomocnik Barcelony wystawił piłkę jak na tacy do Suareza, który trafił do pustej bramki! Urugwajczyk ma 31 goli na swoim koncie - tyle samo co Cristiano Ronaldo!

2
1
63'

Gijon. Schodzi: Pablo Perez. Wchodzi: Antonio Sanabria. Ofensywna zmiana Sportingu.

62'

Lionel Messi fatalnie wykonał rzut wolny z ok. 26 metrów. Piłka wylądowała na trybunach.

59'

Lionel Messi kapitalnie znalazł niepilnowanego Neymara, który znów nie wykorzystał stuprocentowej okazji! Brazylijczyk czekał, czekał aż w końcu zdecydował się na strzał. Pichu Cuellar na posterunku.

1
58'

Trwa bombardowanie Barcelony! Uderzenie Jordi Alby na ciało przyjął Ognjen Vranjes, podczas gdy golkiper był daleko poza własną bramką

56'

Piękna indywidualna akcja Messiego. Piłka po strzale Argentyńczyka z 14 metrów przeleciała jednak nieznacznie obok słupka.

55'

Andres Iniesta strzelił silnie kilka metrów nad poprzeczką.

54'

Luis Suarez zamierzał przelobować bramkarza Sportingu z 15 metrów. Barcelona momentami chce zbyt koronkowo wykończyć swoje akcje. Wydaje się, że w tym meczu gospodarze powinni już spokojnie prowadzić kilkoma bramkami.

51'

Lionel Messi strzelił zza pola karnego wyraźnie obok słupka.

49'

Piłka w siatce Sportingu, jednak Luis Suarez chwilę wcześniej faulował golkipera gości.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Dani Alves.

45'

NIEPRAWDOPODOBNE! Zawodnicy Barcy 2-krotnie wybijali piłkę niemalże z linii bramkowej! Najpierw zespół ratował Javier Mascherano, a po chwili Gerard Pique, który... zagrał futbolówkę ręką! Goście bezskutecznie domagali się odgwizdania jedenastki.

1
43'

Neymar drugi raz z rzędu powinien szybciej strzelać! Brazylijczyk dostał kapitalną piłkę w pole karne, jednak zostawił sobie zbyt mało miejsca przed bramkarzem i trafił prosto w niego.

40'

Neymar czarował w polu karnym, ściągając na siebie całą 4-osobową linię defensywną Sportingu! Brazylijczyk wycofał jeszcze do Luisa Suareza, który został zablokowany.

38'

Jordi Alba groźnie odegrał w pole karne, jednak czujny Luis Hernandez zdołał wybić piłkę. Jeszcze Andres Iniesta huknął daleko w trybuny Camp Nou.

37'

Lionel Messi zacentrował zbyt głęboko i piłka padła łupem golkipera Sportingu.

34'

Omar Mascarell dośrodkował na długi słupek, jednak Menendez spóźnił się ze wślizgiem i nie zdołał oddać strzału.

30'

Sporting broni się ośmioma zawodnikami z pola. Piłka rozgrywana jest głównie na połowie gości.

27'

Sergi Roberto uderzył z 17 metrów i piłka przeleciała wyraźnie nad bramką Sportingu.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Ognjen Vranjes. Prawy defensor znów faulował Neymara.

1
24'

Ognjen Vranjes ostro wszedł w nogi Neymara. Brazylijczyk po raz kolejny zwija się dzisiaj z bólu.

1
21'

Piłka po uderzeniu Halilovicia odbiła się od nogi rywala i poleciała wysoko nad poprzeczkę bramki Barcy.

19'

Sporting zamknięty w hokejowym zamku. Asturyjczycy błyskawicznie tracą piłkę, jeszcze na własnej połowie.

16'

Już mogło być 2:0! Luis Suarez zgrał głową do Messiego, którego płaski strzał nogami obronił Pichu Cuellar.

13'

Goście domagali się odgwizdania faulu na bramkarzu, jednak jedynym winnym w tej sytuacji był sam Cuellar.

12'

Gol! Strzelił Lionel Messi. FC Barcelona prowadzeniu!!! Co zrobił bramkarz Sportingu?! Pichu Cuellar fatalnie piąstkował na dziesiątym metrze, a piłkę do pustej siatki skierował Messi!

2
4
11'

Ależ okazja dla Sportingu Gijon!!! Miguel Guerrero ruszył niepilnowany w pole karne Barcy, odegrał do boku w kierunku Menendeza, którego strzał z pierwszej piłki zdołał obronić Claudio Bravo. Takie akcje goście powinni skutecznie wykańczać!

2
9'

Minął początkowy napór Barcelony. Piłkarze Sportingu mają jednak wielki problem z przedostaniem się w okolice "szesnastki" rywala.

5'

Ładna akcja Luis Suarez - Lionel Messi. Ostatnie podanie Urugwajczyka było jednak ciut za mocne i piłkę złapał Pichu Cuellar.

3'

Już pierwsza akcja Barcelony! Sergi Roberto dośrodkował z linii bocznej pola karnego, a nad poprzeczką główkował Lionel Messi.

20:08

Na Camp Nou trwają ostatnie przygotowania do rozpoczęcia meczu.

1
20:08

Spotkanie poprowadzi Clos Gomez.

20:08

Z kolei Atletico, nie bez problemu, pokonało Malagę 1:0.

1
20:08

Madrycie kluby wywarły presję na Barcelonie. Real Madryt przegrywał 0:2, ale ostatecznie wygrał 3:2.

1
20:08

FC Barcelona po pokonaniu 8:0 Deportivo La Coruna wraca na Camp Nou, gdzie zmierzy się z walczącym o pozostanie Sportingiem Gijon. Asturyjczycy plasują się w strefie spadkowej, a ich trenerem jest były piłkarz Dumy Katalonii - Abelardo.