Barcelona. Schodzi: Claudio Bravo. Wchodzi: Marc-Andre ter Stegen. Chilijczyk zasygnalizował jakiś uraz.

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

85'

Spokojna końcówka. Barca ma optyczną przewagę.

81'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Argentyńczyk zagrał kapitalną prostopadłą piłkę w pole karne, a do siatki trafił lider strzelców Primera Division!

77'

Optyczna przewaga gości, którzy szukają drugiego gola.

74'

Barcelona. Schodzi: Dani Alves. Wchodzi: Sergi Roberto.

74'

Luis Suarez zmarnował stuprocentową okazję! Lionel Messi zagrał na 6. metr do niepillnowanego Urugwajczyka, który trafił w golkipera Betisu! To powinna być bramka!

73'

Barca starała się koronkowo rozegrać akcję, jednak podanie głową Neymara przeciął golkiper Betisu.

71'

Barca kontroluje wydarzenia boiskowe. Osłabiony Betis nie ma pomysłu na skuteczną odpowiedź.

69'

Real Betis. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Francisco Portillo.

wchodzi Wchodzi
Francisco Portillo #22
schodzi Schodzi
Dani Ceballos #10
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos.

Real Betis
1
66'

Luis Suarez znalazł się niepilnowany w polu karnym Betisu, lecz niepotrzebnie przyjmował piłkę i ostatecznie zagrał ją wprost pod nogi rywala.

63'

Musonda popędził z ładnym kontratakiem, jednak stracił piłkę jeszcze przed "szesnastką" Dumy Katalonii.

60'

Barcelona skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

57'

Luis Suarez znalazł się w dobrej sytuacji, lecz piłka po jego strzale odbiła się od nogi rywala i wyleciała na korner. Po chwili Urugwajczyk znów spróbował szczęścia i wyraźnie się pomylił.

55'

Real Betis. Schodzi: Joaquin. Wchodzi: Charly Musonda.

Charly Musonda #8
54'

Uderzenie Messiego zostało zblokowane i problemów ze złapaniem piłki nie miał Antonio Adan.

1
50'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Lionel Messi. Bramka dla Barcelony!!! Argentyńczyk zagrał w pole karne, tam w piłkę nie trafili Pezzella i Antonio Adan, co wykorzystał pomocnik gości! Jedna z najłatwiejszych bramek w jego karierze!

47'

Ależ okazja dla Luisa Suareza! Urugwajczyk miał przed sobą tylko bramkarza, jednak nieczysto trafił w piłkę i strzelił obok bramki!

46'

Początek drugiej części gry.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Alves. Kolejna kartka! Brazylijczyk ukarany za faul.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Neymar czarował w polu karnym Betisu, jednak jego dogranie przyblokował jeden z defensorów gospodarzy.

40'

Gorąca atmosfera na boisku. Na razie Barca nie wykorzystuje gry w przewadze. Betis nadal skutecznie się broni.

37'

Na boisku pojawiła się plastikowa butelka rzucona z trybun. To również nie umknęło sędziemu.

35'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Heiko Westermann. Tak jest! Już mamy wykluczenie! Drugi faul stupera Betisu i druga żółta kartka!

34'

Sędzia zwrócił uwagę również trenerowi Betisu. Pachnie tutaj czerwoną kartką!

34'

Żółtą kartkę otrzymał Petros. Za protesty w kierunku arbitra. Sędzia nie bawi się w ostrzeżenia i od razu wyjmuje kartoniki.

Petros #25
Real Betis
1
32'

Betis próbuje swoich szans po kontratakach. Na razie tylko jeden wypad Andaluzyjczyków zakończył się strzałem.

29'

Neymar ładnie przerzucił piłkę na prawą nogę i uderzył po ziemi z linii pola karnego. Strzał padł łupem Adana.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Heiko Westermann. Za faul na Messim. .

27'

Po centrze Suareza z prawego skrzydła głową obok bramki uderzył Neymar.

26'

Ivan Rakitić huknął z półwoleja z 17 metrów, jednak został zablokowany.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Za dyskusje z sędzią.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique. Stoper Barcy kopnął rywala w ramię.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Gonzalez.

Bruno Gonzalez #4
Real Betis
1
19'

Po akcji Neymara nieczysto w piłkę trafił Andres Iniesta. Pomocnik spudłował z ok. 20 metrów.

18'

Lionel Messi ładnie rozciągnął grę na lewe skrzydło, skąd bezpośrednio chciał dośrodkować Jordi Alba. Bocznemu defensorowi zamiast dogrania, wyszedł celny strzał, ale na posterunku był Antonio Adan.

15'

Dani Ceballos ostemplował stopę Gerarda Pique, który przez jakiś czas zwijał się z bólu. Defensor powrócił do gry.

13'

Andres Iniesta zagrał za mocno w pole karne w kierunku Messiego.

12'

W przypadku remisu, FC Barcelona spadłaby po 36 kolejce na trzecie miejsce w tabeli. Nowym liderem zostałoby Atletico Madryt.

9'

Na razie Betis skutecznie broni dostępu do własnej bramki i nie ogranicza się wyłącznie do defensywy. Szykuje się ciekawe starcie!

6'

Po rzucie rożnym głową uderzył Alvaro Cejudo i Claudio Bravo musiał ratować się interwencją. Kolejny korner zagrożenia pod bramką Barcy już nie przyniósł.

5'

Ładna kontra Betisu. Joaquin ruszył z akcją trzech na dwóch, wycofał przed pole karne do Rubena Castro, którego strzał, po nodze rywala, wyleciał na korner.

3'

Optyczna przewaga Barcelony. Lider Primera Division od pierwszego gwizdka spokojnie rozgrywa piłkę.

20:04

Spotkanie poprowadzi Mateu Lahoz.

20:04

Zwycięstwo odniósł również Real Madryt. Wszystkie trzy ekipy nadal liczą się w walce o mistrzostwo.

1
20:04

Na tę chwilę pierwsze jest Atletico Madryt, które przed chwilą wygrało swój mecz.