0:0
Zakończony
Anglia
90+3'

Anglicy po wejściu Rooneya są stroną dominującą. Czy jednak strzelą bramkę, jak ze Słowacją?

1
90'

Pięć minut doliczonych.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Jesse Lingard. Frustracja zawodnika Man Utd.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Aljaz Struna.

Aljaz Struna #23
Słowenia
88'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Cahill.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Rok Kronaveter.

Rok Kronaveter #20
Słowenia
85'

Oblak bez problemu złapał dośrodkowanie Townsenda.

83'

Słowenia. Schodzi: Rene Krhin. Wchodzi: Nik Omladic.

wchodzi Wchodzi
Nik Omladic #23
schodzi Schodzi
83'

Rooney dograł do Lingarda, który oddał dobry strzał, lecz jeszcze lepiej interweniował Oblak.

80'

Rooney miał trochę miejsca, oddaje uderzenie i... piłka przelatuje obok słupka. To było dobre uderzenie.

78'

Sturridge znów przytrzymał piłkę, mógł zagrać do Rooneya, ale sam uderzył. Oblak obronił jego strzał.

74'

Pierwszy kontakt piłki Rooneya i fatalnie wykonany rzut rożny.

72'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Wayne Rooney.

70'

Kolejny błąd Anglików w rozegraniu piłki i znów Hart ratuje swój zespół odważnym wyjściem. Tym razem zatrzymał Ilicicia.

69'

Słowenia. Schodzi: Bostjan Cesar. Wchodzi: Miha Mevlja.

Miha Mevlja #19
66'

Sturridge przetrzymał piłkę, mógł odegrać do Hendersona, ale zdecydował się na strzał, który został zablokowany.

63'

Całkiem niezły strzał oddał Townsend. Oblak odbił do boku. Zawodnik Crystal Palace i tak już zrobił więcej niż Walcott.

62'

Anglia. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Andros Townsend.

59'

Słowenia. Schodzi: Valter Birsa. Wchodzi: Rok Kronaveter.

58'

Ilicić oddał płaski strzał z 20 metrów, który przeleciał tuż obok słupka.

56'

Pierwszy celny strzał Anglików, ale Dele Alli nie mógł takim uderzeniem pokonać Oblaka.

54'

Anglicy dalej nie mogą za wiele zdziałać w Słowenii.

50'

Rozegrał się Kurtić, ale tym razem jego strzał zablokował Cahill.

47'

Fantastyczną interwencją popisał się Joe Hart, który jedną ręką sparował uderzenie Kurticia. Przy okazji nabawił się urazu.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Walcott miał zbyt dużo miejsca na prawej flance, rozpędził się, ale dośrodkowanie wybił Struna.

41'

Bardzo ładna centra Jordana Hendersona, lecz Gary Cahill uderzył zbyt lekko, żeby zdobyć bramkę.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Valter Birsa.

36'

Rose dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału doszedł Cahill. Został jednak przyblokowany i futbolówkę złapał Oblak.

34'

Anglicy wyraźnie się meczą dzisiaj. Już z Maltą nie wyglądało to dobrze.

31'

Gareth Southgate na ławce ma... m.in. Wayne'a Rooneya. Może on będzie mógł poukładać grę Anglików.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Sturridge.

26'

Słoweńcy sprawiają Anglikom sporo problemów. Są ruchlili, zmotywowani.

23'

Dier zagrał do Walcotta, który zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

21'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier.

17'

Gospodarze mieli rzut wolny, ale dobrze w defensywie spisał się Stones.

14'

Świetnie piłką operuje Birsa. Anglicy mają z nim problemy.

11'

Katastrofalne zagranie Diera, który chciał podać do własnego bramkarza. W efekcie sam na sam z Hartem znalazł się Verbić, jednak Anglik był górą. Chwilę później Bezjak przymierzył z linii pola karnego i trafił w SŁUPEK!

10'

Słoweńcy cofnęli się zbyt głęboko pod własne pole karne. Spróbował wykorzystać to Sturridge, jednak chybił z 25 metrów.

8'

Gospodarze oddali pierwszy strzał w tym meczu, jednak uderzenie Verbicia zostało zablokowane.

5'

Znów Anglia. Dele Alli, który jest dzisiaj często przy piłce, znalazł Sturridge'a, ale dobrze interweniował Oblak.

2'

Dobry początek w wykonaniu Anglii. Rose wywalczył rzut wolny, który szybko został rozegrany, ale niecelnie uderzył Sturridge.