0:4
Zakończony
Anglia
90+2'

Gol! Strzelił Harry Kane. Końcówka należy do Anglików! Kane przejął dośrodkowanie i strzelił w środek bramki!

26
9
5
4
3
90+1'

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Harry Kane. Po znakomitym podaniu, Welbeck nie miał wyboru - musiał podwyższyć na 3:0.

26
12
7
4
4
90'

Arbiter przedłużył mecz o przynajmniej 3 minuty.

3
5
3
2
2
90'

Po strzale Vardy'ego, piłkę złapał bramkarz.

1
2
1
1
1
89'

Kompletnie nieudany strzał Kyle'a Walkera. Posłał piłkę daleko od słupka maltańskiej bramki.

2
2
2
1
3
86'

Malta. Schodzi: André Schembri. Wchodzi: Michael Mifsud.

1
86'

Gol! Strzelił Ryan Bertrand. Asystował mu Jordan Henderson. Ale błąd bramkarza! Bertrand strzelił z dystansu i kompletnie zaskoczony golkiper z Malty tylko odprowadzał oczami piłkę.

83'

Malta. Schodzi: Ryan Fenech. Wchodzi: Paul Fenech.

1
82'

Akcję przeprowadził Walker, ale nie zrozumiał się z kolegami z ataku.

2
2
2
2
2
78'

Półamatorzy z Malty mają coraz większe problemy fizyczne. Widać, że dali z siebie wszystko.

1
1
1
1
1
75'

Malta. Schodzi: Joseph Zerafa. Wchodzi: Ryan Camilleri.

1
74'

Na strzał z dystansu zdecydował się Alex Oxlade-Chamberlain, ale wyraźnie chybił.

1
1
1
1
1
74'

Joseph Zerafa ma problemy. Najprawdopodobniej zostanie zmieniony.

1
1
1
2
1
73'

Szansa Anglików! Po długim podaniu Rashforda okazję miał Vardy, ale był ustawiony pod dużym kątem i nie zdołał czysto trafić w piłkę.

1
1
1
1
1
71'

Na boisko wbiegł kibic, który został zatrzymany przez ochronę.

3
1
1
1
2
70'

Anglia. Schodzi: Dele Alli. Wchodzi: Jamie Vardy.

1
1
1
1
1
67'

Anglicy chcieliby podwyższyć prowadzenie, ale maltańska obrona ciągle funkcjonuje bardzo dobrze.

1
1
1
1
1
63'

Joe Hart zrozumiał zamiary Pisaniego i przeciął jego podanie.

1
1
1
1
1
60'

Z dystansu przymierzył Kane. Tym razem świetnie obronił dobrze ustawiony Andrew Hogg.

1
1
1
1
1
59'

Anglicy nie odnaleźli się we własnym ataku i stracili piłkę.

1
1
1
1
1
57'

Szansa Maltańczyków. Obok bramki przymierzył z dystansu Samuel Magri.

3
1
1
1
1
53'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. Anglicy wystawili swoich kibiców na olbrzymią próbę, ale w końcu otworzyli wynik. Świetnie w polu karnym zachował się Alli, który podał do Kane'a. Ten pewnym strzałem pokonał bramkarza, strzelając w lewy dolny róg bramki.

17
11
2
1
1
51'

Ale szansa Malty! Do piłki doszedł Andre Schembri, ale strzelił obok prawego słupka bramki Harta. Zapachniało sensacją.

2
2
7
3
2
49'

Atakował Rashford, ale nie utrzymał piłki w polu karnym rywala.

1
1
1
1
1
48'

Początek II połowy taki, jak cała pierwsza część spotkania. Anglicy atakują, Maltańczycy się bronią, bramek brak

1
1
2
1
1
czas Druga połowa
46'
45'

Arbiter przedłużył I połowę o przynajmniej 2 minuty.

44'

Po zespołowej akcji, Dele Alli stracił piłkę w polu karnym rywala.

1
43'

Gospodarze zakończyli jedną z nielicznych akcji niecelnym strzałem.

41'

Anglicy podają sobie piłkę niezliczoną liczbę razy, Piłkarz gospodarzy starają się ich utrzymać jak najdalej od pola karnego. Na razie taktyka Malty zabójczo skuteczna. Senna sytuacja na boisku.

1
35'

Anglicy próbują wejść do bramki Maltańczyków. Tym razem beznadziejnie w pole karne podał Bertrand.

3
33'

Obrona Maltańczyków gra coraz bardziej rozpaczliwie, ale 0:0 to z pewnością wynik, który ich satysfakcjonuje w 33. minucie. Anglicy już szósty raz bili rzut rożny, znów nie zagrozili maltańskiej bramce.

1
30'

Kristensen boleśnie zderzył się ze Sterlingiem i głośno wył z bólu. Na szczęście wydaje się, że będzie mógł kontynuować grę.

1
27'

Wrzucał Henderson, rozpaczliwie wybili gospodarze.

1
26'

Borg wybił piłkę na rzut rożny po wrzutce Chamberlane'a. Na pewno przydałby się jakiś gol, który zmieniłby spotkanie.

1
24'

Rzuty rożne jak dotąd nie są mocnym punktem Anglików. Znów sytuację wyjaśnili Maltańczycy po wrzutce Hendersona.

23'

Kolejna szansa Anglików. Tym razem po rzucie wolnym bitym przez Hendersona, do Harry'ego Kane'a piłkę wybili Maltańczycy.

21'

Kolejny róg dla Anglików. Piłka wpadła do bramki, ale zdaniem sędziego Hogg był faulowany. Pluć w brodę może sobie Phil Jones, który skierował piłkę do bramki.

1
18'

Po rzucie rożnym, piłkę wybili dobrze ustawieni Maltańczycy.

2
1
1
13'

Anglikom gra się bardzo ciężko. W obronie roi się od czerwonych koszulek.

1
10'

Po kombinacyjnej akcji Anglików, piłkę w trybuny wyprowadził Dele Alli.

10'

Po krótko wykonanym rzucie rożnym i strzale Hendersona, piłkę w ręce spokojnie złapał bramkarz z Malty.

9'

Anglicy cierpliwie próbują atakować. Olbrzymia różnica między zespołami.

1
7'

Walker podał piłkę do Kane'a, który jednak nie odnalazł się w polu karnym i stracił piłkę. Głośny doping maltańskich kibiców.

6'

Atak Livermore'a powstrzymała gromada maltańskich obrońców.

1
4'

Ale szansa na bramkę! Głową strzelał Harry Kane, instynktownie obronił Andrew Hogg.

1
1
3'

Na strzał zdecydował się Bjorn Kristensen. Maltańczyk posłał jednak piłkę nad poprzeczką bramki Harta.

2'

Nieoczekiwanie Maltańczycy zaatakowali. Joe Hart wybił piłkę na aut.

1
1
1'

Anglicy od razu usiedli na Maltańczykach, którzy postawili autobus pod własną bramką. W 55 sekundzie zaatakował Sterling, który został ostro potraktowany przez maltańskiego bramkarza. Arbiter nie zdecydował się jednak na podyktowanie karnego.

2
1
czas Start meczu
19:54

Matańczycy zagrają w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, Anglicy na granatowo.

1
1
1
1
1
19:54

Odegrano hymny obu państw - "God save the queen" oraz "L-Innu Malti". Wkrótce pierwszy gwizdek.