II połowa została przedłużona o trzy minuty.

2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

86'

Po szybko rozegranym rzucie wolnym piłka trafiła do Immobile, który uderzył płasko z ostrego kąta, ale posłał futbolówkę obok bramki de Gei.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

1
84'

Hiszpania. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Thiago Alcantara.

82'

Gol! Strzelił Daniele De Rossi.

De Rossi zmylił de Geę i posłał piłkę w lewy dolny róg bramki Hiszpanii, podczas gdy bramkarz gości rzucił się w drugim kierunku.

81'

Rzut karny dla Włochów po faulu Ramosa na Ederze!

79'

I Hiszpanie już odzyskali całkowitą kontrolę nad spotkaniem. Włosi znów są bezradni.

76'

Włochy. Schodzi: Marco Parolo. Wchodzi: Andrea Belotti.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

1
72'

Włosi starają się przejąć inicjatywę, ale Hiszpanie nie dają się zdominować gospodarzom. Gra jest prowadzona w środkowej strefie boiska.

68'

Kapitalne zagranie Busquetsa napędziło akcję Hiszpanii, potem Koke uruchomił prostopadłym podaniem Vitolo, który w sytuacji sam na sam z Buffonem uderzył obok bramki Italii.

67'

Hiszpania. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Alvaro Morata.

66'

Sędzia Felix Brych oszczędził Diego Costę. Napastnik reprezentacji Hiszpanii posłał piłkę w trybuny długo po gwizdku przerywającym grę, ale Niemiec nie pokazał mu drugiej żółtej kartki, choć w myśl przepisów powinien to uczynić.

65'

Po krótko rozegranym kornerze i centrze Florenziego Eder zgrał piłkę głową na wysokość dalszego słupka do Immobile, ale temu zabrakło dosłownie centymetrów, by oddać strzał na bramkę de Gei.

64'

Jak się okazuje, Włosi też potrafią długo utrzymać się przy piłce.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura.

60'

Włochy. Schodzi: Graziano Pelle. Wchodzi: Ciro Immobile.

58'

Włosi teraz będą musieli zagrać odważniej, ale czy stać ich na odrobienie strat?

55'

Gol! Strzelił Vitolo. Asystował mu Sergio Busquets.

Busquets uruchomił prostopadłym podaniem Vitolo, który uciekł stoperom gospodarzy. Wydawało się, że piłka padnie łupem Buffona, ale ten na linii pola karnego... nie trafił w futbolówkę, którą po chwili Vitolo umieścił w pustej bramce!

53'

Koke zagrał wzdłuż bramki do Silvy, ale podanie gracza Atletico przeciął Romagnoli.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Parolo.

49'

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Hiszpanie budują atak pozycyjny, a Włosi czekają na nich w okolicy swojego pola karnego.

46'

Początek II połowy. Od środka Włochy.

Kto wygra mecz
Włochy
Hiszpania
Padnie remis
45'

I połowa została przedłużona o dwie minuty.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

Napastnik reprezentacji Hiszpanii drugi raz w tym meczu uderzył Bonucciego w twarz i tym razem sędzia Brych ukarał go za to żółtą kartką.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Vitolo.

Hiszpania
1
43'

Teraz Eder urwał się na prawym skrzydle Pique i spod końcowej linii dośrodkował przed bramkę Hiszpanii, ale tam już na piłkę czekał de Gea.

40'

Po źle rozegranym przez Hiszpanię rzucie rożnym Włosi ruszyli z kontrą, która najpierw została umiejętnie wyhamowana przez Nacho, a jej końcowym akcentem było fatalne dośrodkowanie De Rossiego, po którym piłka wylądowała za polem gry.

37'

Wyjścia Włochów z piłką za linię środkową w I połowie można policzyć na palcach jednej dłoni. Gospodarze są całkowicie zdominowani przez gości.

33'

Przewaga Hiszpanii jest bezdyskusyjna, ale Włochom trzeba oddać, że nie pozwalają rywalom na wejście z piłką w pole karne.

30'

Graziano Pelle próbował zemścić się na Sergio Ramosie, ale nie zrobił kapitanowi reprezentacji Hiszpanii wielkiej krzywdy. Hiszpanie wznowią grę od rzutu wolnego.

28'

Teraz na boisku leży Riccardo Montolivo. Reprezentant Włoch ucierpiał w starciu z Sergio Ramosem i wszystko wskazuje na to, że nie będzie mógł kontynuować gry.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

25'

Włosi poradzili sobie z centrą Silvy z rzutu wolnego, ale piłkę przed polem karnym gospodarzy przejął Carvajal, który od razu z powrotem wrzucił ją w "16" do Ramosa, ten zgrał ją głową do Pique, którego uderzenie z sześciu metrów Buffon zdołał obronić.

22'

Hiszpania. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Nacho.

Obrońca Barcelony nie jest w stanie kontynuować gry.

21'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem na boisku leży Jordi Alba.

1
19'

Po centrze Iniesty piłka trafiła w polu karnym gospodarzy do Pique, który zagłówkował w kierunku bramki Buffona, ale jego uderzenie zostało zablokowane i Hiszpanie będą mieli tylko rzut rożny.

17'

Hiszpanie bawią się piłką na linii pola karnego Italii! Teraz po akcji z Silvą w pozycji strzeleckiej znalazł się Costa, ale jego uderzenie ofiarnym wślizgiem zablokował jeden z obrońców.

14'

David Silva zatańczył z piłką w polu karnym gospodarzy, ale jego strzał przyjął na ciało Leonardo Bonucci.

14'

Włosi na razie ustawieni są głównie na kontrataki, ale nawet jeśli nadarzy im się okazja na przeprowadzenie szybkiej akcji, to brakuje im precyzji w kluczowych momentach.

11'

Świetnie panujący nad piłką Andres Iniesta zwiódł w polu karnym rywali Leonardo Bonucciego i uderzył z 13 metrów, ale wprost w dobrze ustawionego Gianluigiego Buffona.

9'

Po centrze Silvy z rzutu rożnego piłka wylądowała wprost w rękach Buffona. Po stałych fragmentach gry Hiszpanie mogą dziś Włochom nie zagrozić.

1
9'

Trwa oblężenie pola karnego gospodarzy.

1
8'

Gra wznowiona. Bonucci kontynuuje występ.

7'

Przerwa w grze. Na boisku leży Leonardo Bonucci, który ucierpiał w starciu z Diego Costą.

1
5'

Bez zagrożenia pod bramką Włochów po centrze Koke.

1
2'

Hiszpanie, czego można się było spodziewać, od pierwszego gwizdka chcą prowadzić grę i budują atak pozycyjny.

1
20:30

Trwa hymn Hiszpanii. Część włoskich kibiców próbuje zagłuszyć go gwizdami, ale zdecydowana większość widzów bije brawo.

20:30

Piłkarze są już na murawie Juventus Stadium w Turynie.

20:30

W 1. kolejce Włosi pokonali na wyjeździe Izrael 3:1, a Hiszpanie rozbili przed własną publicznością Liechtenstein 8:0.

1
20:22

Czwartkowy mecz to rewanż za mecz 1/8 finału Euro 2016, w którym Włochy ograły faworyzowaną Hiszpanię po golach Giorgio Chielliniego i Graziano Pelle.