Andrea Belotti znów zaliczył fatalne pudło głową, ale tym razem i tak był na spalonym.

Włochy. Schodzi: Ciro Immobile. Wchodzi: Simone Zaza.

Niemrawe są akcje Włochów, druga połowa w ich wykonaniu nie zachwyca.

Daniel Kaufmann #4
74'

Włochy. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

72'

Lorenzo Insigne idealnie dośrodkował do Belottiego, ale ten znów zmarnował "setkę", oddając niecelny strzał głową.

68'

W zamieszaniu w polu karnym na 0:5 powinien trafić Andrea Belotti, ale fatalnie skiksował i wręcz podał piłkę Jehle.

65'

Z dystansu wprost do rąk Jehle uderzył Antonio Candreva.

63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Yves Oehri.

Yves Oehri #14
62'

Beznadziejne dośrodkowanie (a może strzał?) Bonaventury z rzutu wolnego z narożnika boiska. Piłka poszybowała w trybuny.

60'

Włosi nie są już tak zdeterminowani jak w pierwszej połowie, stwarzają przez to znacznie mniej sytuacji.

56'

Gospodarze poradzili sobie z miękkim dośrodkowaniem Verrattiego z rzutu wolnego.

54'

Ciro Immobile wystartował do prostopadłego podania, ale uprzedził go Jehle.

50'

Sprzed pola karnego kąśliwie, ale obok słupka uderzył Daniele De Rossi.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Z prawego skrzydła nieco za wysoko dośrodkował Davide Zappacosta i Andrea Belotti nie zdołał oddać celnego strzału głową.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Giacomo Bonaventura.

0:4! Doskonałe podanie Bonaventury spożytkował Belotti, który trafił do siatki płaskim strzałem między nogami Jehle.

42'

Jehle z trudem przeciął dośrodkowanie Candrevy w kierunku Belottiego.

39'

Gospodarze nie są w stanie stworzyć jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką Buffona, a Włosi wciąż sprawiają wrażenie bardzo głodnych kolejnych bramek.

35'

Z linii pola karnego mocno, ale nad bramką uderzył Antonio Candreva.

32'

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Mattia De Sciglio.

Kolejny gol dla Italii! De Sciglio zbiegł pod końcową linię, dośrodkował płasko na 7. metr do Candrevy i ten tylko dostawił nogę.

29'

Chwila oddechu dla obrony Liechtensteinu, bo gospodarze przedostali się na połowę rywala.

25'

Niebywałe zamieszanie po rzucie rożnym dla Włochów, ale strzał Belottiego z kilku metrów został zablokowany przez Burgmeiera. Ten sam zawodnik chwilę wcześniej wybił piłkę z linii bramkowej.

23'

Miękka centra Candrevy z boku pola karnego, ale zamykający to Ciro Immobile główkował w boczną siatkę. Nie miał jednak szans na oddanie celnego strzału, bo kąt był w zasadzie zerowy.

20'

Ciro Immobile chciał zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, świetnie jednak uprzedził go Polverino.

18'

Davide Zappacosta oddał zaskakujący strzał z boku boiska, ale Jehle nie miał problemów z interwencją.

15'

Soczyście z narożnika boiska huknął Antonio Candreva i piłka poleciała tuż obok słupka.

12'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Andrea Belotti.

Już 0:2! Belotti świetnie zgrał piłkę do Immobile i ten łatwo wykorzystał sytuację sam na sam z Jehle.

11'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Alessio Romagnoli.

1:0 dla Włochów! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główka Romagnoliego przerodziła się w zgranie do Belottiego i ten pokonał Jehle z najbliższej odległości.

8'

Po kontrze strzał z dystansu oddał Salanovic - piłka poleciała obok słupka.

6'

Z dystansu niezbyt groźnie uderzył Davide Zappacosta i Jehle znów na posterunku.

5'

Teraz Jehle kapitalnie obronił mocny strzał Bonaventury z ostrego kąta.

4'

Wyśmienitą okazję miał Ciro Immobile, ale przy próbie lobowania Jehle posłał piłkę obok słupka!

1'

Zaczęło się od niespodziewanej akcji gospodarzy, ale dośrodkowanie Salanovica z boku pola karnego zostało zablokowane.