Hiszpania. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Jose Callejon.

Macedonia. Schodzi: Feran Hasani. Wchodzi: Nikola Gjorgjev.

Nikola Gjorgjev #17
schodzi Schodzi
Feran Hasani #11
85'

Gol! Strzelił Aritz Aduriz. Asystował mu David Silva. Silva dograł piłkę z pola karnego, jeden z partnetów przepuścił piłkę, a Aduriz podwyższył wynik.

84'

Gol! Strzelił Nacho Monreal. Asystował mu Dani Carvajal. Carvajal dograł do Monreala, a ten wbił piłkę do siatki gości. 3:0. Czy to już koniec?

81'

Macedonia. Schodzi: Ilija Nestorovski. Wchodzi: Besart Ibraimi.

Besart Ibraimi #23
Ilija Nestorovski #9
76'

Szarpana gra, w ostatnich minutach sędzia często przerywa grę. Hiszpanie prowadząc dwoma golami nie forsują tempa meczu.

72'

Hiszpania. Schodzi: Koke. Wchodzi: Isco.

70'

Mocny strzał oddał z dystansu Bardhi, David de Gea popisał się doskonałą interwencją.

67'

Macedończycy przegrywają 0:2, ale wciąż nie otwierają się i nie rzucają do ataku.

63'

Gol! Strzelił Vitolo. Asystował mu David Silva. Silva urwał się rywalom w polu karnym, zagrał wzdłuż pola bramkowego do Vitolo, który bez problemów umieścił piłkę w siatce!

60'

Macedonia. Schodzi: Stefan Spirovski . Wchodzi: Leonard Zhuta.

Leonard Zhuta #3
Stefan Spirovski #20
60'

Hiszpania. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Aritz Aduriz.

58'

Do dośrodkowania doszedł Nestorovski, ale uderzył niecelnie.

56'

Wolne tempo meczu, w ostatnich minutach piłka sporadycznie gości w polu karnym.

52'

Atakują Hiszpanie, Macedończycy sporadycznie przedostają się pod bramkę rywali.

48'

Alioski przejął piłkę po błędzie Bartry, ale obrońca gości zablokował strzał, głową wybił futbolówkę lecącą w kierunku bramki. Mogło być 1:1.

47'

Vitolo dograł do Moraty, ten uderzył z kilku metrów, ale świetnie zachował się bramkarz!

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

42'

Hiszpanie mają problemy ze znalezieniem sobie pozycji do oddania strzału. Akcje gospodarzy w ostatnich minutach są przewidywalne.

38'

Po objęciu prowadzenia wciąż w ataku gospodarze, Macedończycy w głębokiej defensywie.

34'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Darko Velkoski. Carvajal dogrywał piłkę, a Velkoski niefortunnie wbił piłkę do własnej bramki!

Darko Velkoski #14
3
33'

Silva uderzył z rzutu wolnego, ale przymierzył obok bramki.

1
1
30'

Gospodarze próbują rozciągać grę, goście jednak są zdyscyplinowani w obronie.

27'

Alcantara urwał się defensywie gości, ale strzał Hiszpana ofiarnie zablokował obrońca.

25'

Morata stanął przed kolejną okazją. Ponownie jednak lepszy bramkarz gości!

22'

Ależ okazję miał Morata, napastnik gospodarzy z kilku metrów uderzył w bramkarza. To powinien być gol!

20'

Goście są niezwykle groźni po rzutach rożnych. Przed momentem do dośrodkowania z kornera doszedł Pandev, ale uderzył tuż obok bramki.

18'

Wciąż przeważają gospodarze, ale nie potrafią stworzyć sobie dobrej okazji bramkowej.

14'

Alvaro Morata ładnym zwodem zrobił sobie miejsce do oddania strzału, ale uderzył niecelnie. Gospodarze wciąż konsekwentnie konstruują swoje akcje, w grze Hiszpanów widać duży spokój.

1
10'

Na bramkę Aleksvoskiego z pola karnego uderzał Nacho Monreal, ale jego strzał został zablokowany.

1
8'

Wciąż przeważają Hiszpanie, którzy jednak nie potrafią zaskoczyć defensywnie ustawionych rywali.

1
5'

Niebezpiecznie w polu karnym Hiszpanów. Po wrzutce z rogu Bardiego do piłki doszedł Velkoski, świetnie w bramce zachował się jednak David de Gea!

1
3'

Od początku przeważają gospodarze. Z rogu dośrodkował Koke, do piłki doszedł Vitolo, ale uderzył niecelnie.

18:59

Spotkanie poprowadzi Robert Schoergenhofer (Austria).

1
18:59

W grupie G prowadzi Hiszpania, która w trzech meczach zgromadziła 7 punktów. Macedonia jak na razie wszystkie spotkania przegrała.