Izrael. Schodzi: Itay Shechter. Wchodzi: Yossi Benayoun.

Strzał głową Candrevy, ale świetnie na linii bramkowej broni Harush.

2
1
1
68'

Po strzale Candrevy piłkę ręką odbił Ofir Davidzada. Nie ma rzutu karnego, choć Włoch niemal wyszedł ze skóry, przekonując francuskiego arbitra.

1
1
2
1
1
65'

Przy dużej dozie szczęścia Włosi przedarli się środkiem pola karnego. Potwornie mocne uderzenie Verrattiego podbił jednak jeden z obrońców.

1
2
2
2
1
62'

Izrael. Schodzi: Maor Melikson. Wchodzi: Tal Ben Chaim.

Tal Ben Chaim #12
2
1
2
1
1
61'

Dogranie z lewej strony pola karnego Izraela na dalszy słupek. Piłkę na wślizgu atakował Davide Zappacosta... zabrakło niewiele.

1
1
2
1
1
57'

Ponownie Candreva mocno zacentrował z prawej strony boiska, ale Herush miał blisko do piłki i pewnie ją złapał.

1
1
1
1
1
55'

Tym razem Antonio Candreva nie szuka partnerów. Mocny strzał z prawego narożnika pola karnego trafia jednak w jednego ze stoperów.

1
3
2
1
1
53'

Gol! Strzelił Ciro Immobile. Asystował mu Antonio Candreva.

Żwawsza gra Włochów szybko przynosi gola! Dośrodkowanie z prawej flanki na dalszy słupek, gdzie głową sfinalizował wszystko Immobile.

19
15
5
3
5
49'
49'

Po przerwie akcje Włochów cechuje zdecydowanie więcej energii. Przed momentem środkiem boiska ruszył Candreva. Pomocnik podał na lewo, ale strzał Immobile z ostrego kąta nogami wybronił izraelski golkiper.

2
2
2
2
2
47'

Centra z lewego skrzydła i strzał głową z kilku metrów Ciro Immobile. Jak to nie wpadło, wie tylko sam piłkarz!

1
1
1
2
3
46'

Początek II połowy.

1
2
2
2
45+1'

Błąd Keltjensa i Lorenzo Insigne sam przed bramkarzem! Świetnie nogami broni Harush!

3
1
2
1
1
45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

1
1
43'

Ponownie Cohen i tym razem piłka w siatce. Gola jednak nie ma...wyraźny ofsajd nie umknął uwadze liniowego.

2
1
1
1
1
42'

Kapitalnie broni Gianluigi Buffon! Płaskie podanie na 17. metr i strzał Cohena. Piłka zmierzała pod poprzeczkę, ale bramkarz był na posterunku.

5
3
1
41'

Ponownie kilkadziesiąt podań Włochów przed polem karnym Izraela i bezpomysłowe wstrzelenie przed bramkę, tam pracuje na przedpolu Ariel Harush.

2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Almog Cohen. Faulowany Belotti.

2
2
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

2
2
3
4
4
36'

Matteo Darmian padł w polu karnym przyjezdnych po starciu z Ben Haimem, ale o "jedenastce" nie może być mowy.

1
1
1
2
1
35'

Z trybun słychać gwizdy. Nie tego oczekuje się od Italii.

1
1
1
1
1
31'

Bardzo niecelny strzał z 18 metrów oddał Daniele De Rossi.

2
1
1
2
2
30'

Od kilku minut gospodarze wymieniają podania 40 metrów przed bramką Izraela...bez strzału.

1
2
26'

Izraelczycy poczuli, że nie taki diabeł straszny. Rozklepana włoska defensywa i zagranie z lewej flanki tuż przed bramkę. Na wślizgu piłkę atakował Shechter, ale gra przerwana...był spalony.

1
1
1
2
1
24'

Włosi zamarli! Odważne wejście środkiem pola karnego Marwana Kabhy, minięty Astori i tylko desperacki wślizg Contiego ratuje Italię.

1
1
4
1
1
20'

Niezdecydowanie bloku obronnego Włochów! Astorii zastawiał piłkę czekając aż chwyci ją Gianluigi Buffon. We wszystko chciał wmieszać się Itay Shechter, ale faulował obrońcę.

4
3
3
2
3
19'

Tal Ben Haim zdecydowanym wślizgiem powstrzymuje Insigne. O rzucie karnym nie moze być mowy, ale jest korner. Centra Candrevy ląduje w rękach bramkarza.

2
1
2
2
3
17'

Bardzo dużo podań wymieniają gospodarze, ale brakuje przyspieszenia. Wszystko jest czytelne aż do bólu i nic dziwnego, że Izrael nie ma problemów z "kasowaniem" akcji Italii.

1
1
15'

Pchają się środkiem Włosi. Insigne podaje w pole karne, Immobile celowo przepuszcza piłkę między nogami, ale za nim nie ma już żadnego z Włochów.

1
2
1
2
4
12'

Zdenerwował się Daniele De Rossi. Gęstwina przed polem karnym Izraela i brak możliwości podania poskutkowała decyzją o strzale. Z 25 metrów wysoko nad poprzeczką.

2
1
1
2
3
9'

Dobrze zapowiadająca się kontra Izraela spaliła na panewce po złym, prostopadłym podaniu Meliksona. Pomocnik zamiast wypuścić w bój Shechtera, nabił go piłką.

2
2
1
2
2
6'

Dośrodkowanie na wbiegajacego w izraelską "szesnastkę" Contiego, ale boczny obrońca był na minimalnym spalonym.

1
1
2
2
2
4'

Immobile faulował Meliksona z prawej strony boiska. Natcho dośrodkował na głowę Cohena, ale ten nieczysto trafił w piłkę

3
2
1
2
1
1'

Błyskawiczna, składna akcja Włochów. Po podaniu Darmiana piłkę na 16. metrze otrzymał Andrea Belotti. Mocny strzał minął lewy słupek bramki Harusha.

3
2
3
3
3
20:12

Włosi w jednolitych, niebieskich strojach. Izrael na biało.