Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

7
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Napastnik reprezentacji Belgii przyjął piłkę, choć miał przeciwnika na plecach, po czym złożył się do uderzenia z półobrotu! Futbolówka w siatce i Czerwone Diabły wyrównały rzutem na taśmę!

70
49
26
29
38
87'

Ułańska szarża Driesa Mertensa, po której reprezentacja Belgii nie miała nawet rzutu rożnego. Defensywa z Grecji może złapać oddech.

1
2
1
1
6
84'
ZMIANA

Belgia. Schodzi: Laurent Ciman. Wchodzi: Kevin Mirallas.

80'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych posłał Radja Nainggolan. Piłka spadła na głowę jednego z Greków, a to woda na ich młyn.

9
4
1
1
3
78'

Krąży piłka dookoła pola karnego reprezentacji Grecji. Reżyserem akcji gospodarzy jest Dries Mertens, ale akurat pomocnik SSC Napoli nie wygląda dziś dobrze na boisku.

5
4
3
7
4
75'

Stefanos Kapino złapał wysoko zawieszoną piłkę i jego drużyna musi pilnować swojego prowadzenia już tylko przez kwadrans.

2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Samaris.

5
2
1
1
4
73'

Żółtą kartkę otrzymał Axel Witsel.

2
3
2
3
3
68'

Grecy w osłabieniu i są spychani coraz głębiej we własne pole karne. Belgia wie, że musi udokumentować przewagę liczebną minimum golem.

4
6
3
3
7
66'
ZMIANA

Belgia. Schodzi: Marouane Fellaini. Wchodzi: Mousa Dembele.

3
65'

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Panagiotis Tachtsidis.

12
4
5
5
8
63'

Złość nie jest dobrym doradcą Belgów. Dries Mertens dostał kartonik za prztyczek w nos przeciwnika, a po kilku minutach znów kłótnie na boisku.

2
1
1
1
2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens.

1
2
1
2
3
57'

Zdecydowana reakcja sędziego Felixa Brycha, który gwizdnął faul Driesa Mertensa na Kostasie Manolasie. Piłkarze znani z Serie A pojedynkują się od początku spotkania.

1
1
1
1
2
54'

Irytują się kibice na trybunach. Reprezentanci Belgii mają mocno rezregulowane celowniki. Przed momentem spudłował z czystej pozycji Axel Witsel.

1
2
4
1
1
52'

Radja Nainggolan walczył do końca o piłkę, ale jednak uciekła poza boisko. Stefanos Kapino nie będzie się spieszyć z wykopaniem futbolówki.

2
2
2
49'

Grecja nie musi zmieniać swojego pomysłu na grę. Już zanim zdobyła gola była ustawione defensywnie, a teraz musi to wyłącznie kontynuować.

4
3
3
3
3
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konstantinos Mitroglou. Asystował mu Panagiotis Tachtsidis.

Bajeczny początek drugiej połowy dla reprezentacji Grecji! Zdrzemnęli się gospodarze, a Konstantinos Mitroglou znalazł się sam przed Thibautem Courtoisem. Pewne uderzenie i drużyna z południa kontynentu niespodziewanie objęła prowadzenie w Brukseli!

46'

Gra wznowiona po przerwie!

3
1
1
1
2
Czy po przerwie Belgowie strzelą gola Grecji?
4
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
3
4
42'

Żółtą kartkę otrzymał Georgios Tzavellas.

7
2
2
3
4
40'

Żółtą kartkę otrzymał Marouane Fellaini.

2
2
2
4
38'

Faul Marouane'a Fellainiego i mogą odrobinę odpocząć obrońcy gości. Piłkarz z bujną czupryna był autorem dotychczas jedynego, celnego uderzenia.

1
1
36'

Radja Nainggolan nie musi przekonywać nikogo w Europie, że potrafi świetnie strzelić z dystansu. Nieznaczne pudło klubowego partnera Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
1
4
33'

Ruszył środkiem pola Radja Nainggolan i spróbował uruchomić prostopadłym podaniem Romelu Lukaku. Nie pozwoli na to jego partner z AS Roma Kostas Manolas.

2
3
31'

Coraz trudniejsze egzaminy, którym musi stawić czoła Stefanos Kapino. Bramkarz reprezentacji Grecji wyszedł w powietrze i zbił strzał Marouane'a Fellainiego po podaniu Yannicka Ferreiry Carrasco. Piękna parada!

2
1
1
1
2
28'

Żółtą kartkę otrzymał Panagiotis Tachtsidis.

25'

Nacer Chadli dośrodkował niebezpiecznie z prawego skrzydła, mimo to Stefanos Kapino potrafił zorganizować się i chwycić niebezpieczną piłkę.

1
4
23'

Sokratis Papastathopoulos wybił piłkę sprzed nadbiegającego Romelu Lukaku, a na dodatek sędzia asystent zobaczył napastnika reprezentacji Belgii na spalonym.

1
1
4
21'

Kombinacyjna, pomysłowa wymiana podań w wykonaniu Belgów. W ostatnim momencie Kostas Manolas pokrzyżował szyki Driesowi Mertensowi. Piłkarz SSC Napoli domagał się rzutu karnego, ale sędzia kazał kontynuować grę.

4
1
1
1
3
18'

Bezpańskie dośrodkowanie w pole karne reprezentacji Belgii. Kilku Greków czaiło się, by oddać strzał z bliska, jednak żaden nie był w stu procentach zdeterminowany, by dojść do piłki.

3
1
1
15'

Ambitnie powalczył o piłkę Kostas Manolas i w ostatnim momencie sprzątnął ją sprzed nosa rozpędzonego na połowie przeciwnika Romelu Lukaku.

4
1
1
13'

Tak gorąco pod bramką reprezentacji Grecji dotychczas nie było. Po dośrodkowaniu Driesa Mertensa szansę na oddanie strzału z bliska mieli Romelu Lukaku oraz Marouane Fellaini.

1
1
4
10'

Ponownie zareagował sędzia Felix Brych na złamanie przepisów piłkarskich. Aktorzy widowiska powinni bardziej skoncentrować się na nadaniu tempa swoim atakom niż faulowaniu.

2
2
8'

Starcie blisko linii bocznej boiska. Nacer Chadli co prawda nie uciekł swojemu przeciwnikowi, ale przekonał sędziego, że jego drużynie należy się rzut wolny.

2
1
1
6'

Przywitał się z piłką Thibaut Courtois. Pewny chwyt bramkarza reprezentacji Belgii na przedpolu, po którym ekspresowo wznowił grę dalekim wyrzutem.

3
2
2'

Belgowie w czerwono-czarnych strojach, natomiast ich rywale z południa kontynentu na biało z niebieskimi akcentami.